1

@Andy83 Xavi przyjdzie

0

@maikel92 manita od realu

0

@monsterrize nie zapominaj o szeryfie i realu

0

A jak tam słodkie sny o Messim ?

0

I Shot the Sheriff
No nie real. Idź spać.

9

@LeoMessiah I szkoda ze nie gra w Barcelonie.

1

@Kris95FCB Co to ma wspólnego z tematem? To jest pożyczka a nie przejecie klubu.

0

@pacior95 No dało. Mieliśmy Neymara, Suareza. Wygraliśmy tryplet. Uważam że to sukces z gatunku największych.

0

Świetnie. Bardzo czekam na jego grę w Barcy.

0

@Rust_Cohle A możesz nie krakać ?

3

@stone80 Ten sezon też tak świetnie się ogląda? Do gry Barcelony jest bardzo daleko...

1

@stone80 Chyba Tobie.

1

@mlecznekrowki tak będzie :)

0

@DaPidejpi Nope. Stop making stupid people famous.

0

@Dojaar na jaki czas?

0

Nic dziwnego. Nie mamy ataku.

0

Wszystko najlepszego z okazji urodzin

0

Komentarz usunięty

0

@noface Nie ma sprawy :)

3

@noface póki póki

1

Xavi raczej nie zaryzykuje debiutu na posadzie trenera w europie wchodząc w ten bajzel który jest obecnie w Barcelonie. Chyba że jego miłość do klubu będzie silniejsza i mimo wszystko będzie chciał pomóc.

0

@Cwaniak4 zawsze może być gorzej.

0

@Carlosss no na wrzutki można grać :D

0

@SirChuck Czyli jednak trener? Bo już nie wiem kogo jest wina.

0

@Matix90 Jasne zgadzam się. Ale to nie są ciężkie czasy. To jakiś kataklizm który serio może zmienić ten klub.

2

Jak tam po odejściu Messiego i Griezmanna ?

Wszyscy odblokowani ?

Jest drużyna ?

0

@Matix90 A skąd ta pewność?

0

@FCBurnley Wiesz cieszyć się nie ma za bardzo z czego. Raczej ich rozumiem.

1

Jak tam po odejściu Messiego i Griezmanna ?
Wszyscy odblokowani ?
Jest drużyna ?

1

@Vebrol i dwójkę dzieci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?