oZinho
Dołączył/a: marzec 2019
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Andy83 Xavi przyjdzie
0
@maikel92 manita od realu
0
@monsterrize nie zapominaj o szeryfie i realu
0
A jak tam słodkie sny o Messim ?
0
I Shot the Sheriff
No nie real. Idź spać.
9
@LeoMessiah I szkoda ze nie gra w Barcelonie.
1
@Kris95FCB Co to ma wspólnego z tematem? To jest pożyczka a nie przejecie klubu.
0
@pacior95 No dało. Mieliśmy Neymara, Suareza. Wygraliśmy tryplet. Uważam że to sukces z gatunku największych.
0
Świetnie. Bardzo czekam na jego grę w Barcy.
0
@Rust_Cohle A możesz nie krakać ?
3
@stone80 Ten sezon też tak świetnie się ogląda? Do gry Barcelony jest bardzo daleko...
1
@stone80 Chyba Tobie.
1
@mlecznekrowki tak będzie :)
0
@DaPidejpi Nope. Stop making stupid people famous.
0
@Dojaar na jaki czas?
0
Nic dziwnego. Nie mamy ataku.
0
Wszystko najlepszego z okazji urodzin
0
Komentarz usunięty
0
@noface Nie ma sprawy :)
3
@noface póki póki
1
Xavi raczej nie zaryzykuje debiutu na posadzie trenera w europie wchodząc w ten bajzel który jest obecnie w Barcelonie. Chyba że jego miłość do klubu będzie silniejsza i mimo wszystko będzie chciał pomóc.
0
@Cwaniak4 zawsze może być gorzej.
0
@Carlosss no na wrzutki można grać :D
0
@SirChuck Czyli jednak trener? Bo już nie wiem kogo jest wina.
0
@Matix90 Jasne zgadzam się. Ale to nie są ciężkie czasy. To jakiś kataklizm który serio może zmienić ten klub.
2
Jak tam po odejściu Messiego i Griezmanna ?
Wszyscy odblokowani ?
Jest drużyna ?
0
@Matix90 A skąd ta pewność?
0
@FCBurnley Wiesz cieszyć się nie ma za bardzo z czego. Raczej ich rozumiem.
1
Jak tam po odejściu Messiego i Griezmanna ?
Wszyscy odblokowani ?
Jest drużyna ?
1
@Vebrol i dwójkę dzieci