0

pomysl kompletnie z czapy alena nie jest klasowym zawodnikiem powinni sprowadzic takiego rabiota albo ramseya ktoremu swoja droga konczy sie kontrakt a on go nie chce przedluzyc. na rynku transferowym jest obecnie tylu zawodnikow do wziecia ze bezsensem bylo by dawanie szansy alenie

0

giroud nigdy nie mial okazji grac z realem a gdyby gral to jestem pewien ze by sie wykazal

0

wg mnie powinno sie wymienic suareza na giroud, ktory chyba nigdy nie mial kontuzji a ma taki sam profil zawodnika co suarez. messi powinien sie z nim dobrze rozumiec.

0

Wg mnie Barcelona powinna dać Dembele jak najlepsze warunki do rozwoju, przy okazji sprzedać Malcolma, który by zajmował mu miejsce w składzie i patrzeć jak rośnie nasz nowy golleador.

0

A real nie byłby krokiem w przód? W końcu najbardziej utytułowany klub na świecie ;).

5

Mecz totalnie na minus, pomimo wyniku nasza gra wyglądała tragicznie, obecnie Real bardziej przypomina stylem gry Barcelonę niż Barcelona.

3

Wg mnie Rakitić może odejść w spokoju, zdobył wszystko co miał do zdobycia w Barcelonie, lepszy już nie będzie, na mundialu było widać jego formę spadkową, lepszą opcją byłoby dać się ograć Arthurowi, z którego mam nadzieję w przyszłości będziemy zbierać kokosy.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

50 goli w przeciągu 10 lat i to ma być legenda?
Śmiechu warte.

0

Pjanic lepszy, może starszy, ale ma DNA Barcelony i to widać.

2

Kompletnie nie wiem po co kupiliśmy Malcolma skoro Kutinio może grać na jego pozycji, a na pewno zrobi to 100x lepiej.

0

Pogba powinien być głównym celem transferowym, potrzebujemy zawodnika tej klasy, Barca ciągle cierpi na brak dobrych pomocników i rywalizacji w środku pola, a Pogba jak to mówi Xavi ma DNA Barcelony.

7

Sprzedać Coutinhio, mamy i tak za dużo pomocników, a obrońca tej klasy zawsze w cenie.

14

Mam nadzieje, iż moje skryte marzenia się spełnią i w końcu do klubu trafi Vidal, potrzebujemy takiego walczaka jakim był Paulinhio.

1

Co to za brednie, ze w szczytowej formie graja na podobnym poziomie, Ronaldinhio w szczytowej formie zjadal Messiego na sniadanie.

0

Mam nadzieję, że ten transfer przejdzie, ponieważ mamy tak biedną i dziurawą, że aż się płakać chce, jak patrzę na naszą pomoc. Rakitic, jest co najwyżej dobry do dzbanu, reszta to już w ogóle. Mam nadzieję ze Vidal pomoże nam w tegorocznej lidze mistrzów i chociaż pierwszy raz od bodajże 3 lat awansujemy do półfinału.

2

Piłkarze z reguły posiadają syntetyczne więzadła, natomiast ludzie na których to nie stać (NFZ) posiadają implant z mięśnia pod kolanem lub w okolicach kostki, nie pamiętam dokładnej nazwy.

0

Według mnie powinni sprowadzić jakiegoś klasowego lewego obrońce, ponieważ Alba już się starzeje, a wychowankowie nie maja tej jakości, marzy mi się transfer Danny'ego Rose'a, bardzo podobny styl gry do Alby, podobne ustawienie na boisku, byłby idealnym następca za Jordiego.

2

Według mnie Bartomeu powinien kandydować w przyszłych wyborach, jego ostatnie transfery I decyzje klubu potwierdziły, że wie z czym na do czynienia i jak tym zarządzać. Jest silnym kandydatem na nowego prezydenta klubu.

2

Jeżeli Arthur jest na tyle dobry, aby grać w pierwszym składzie Barcelony to jest konieczna transformacja formacji na 3-5-2, ponieważ kupiliśmy środkowego obrońce, a na wahadła dać Coutinho i Dembele, miejsce dla Arthura się wtedy znajdzie.

8

To jest kolejny Zieliński, wschodząca gwiazda, której trzeba dać się rozwinąć, szkoda tylko, że w jego wieku już powinien z Messim i Busqetsem klepać tikitake a nie podawać wodę na meczach LM.

0

Według mnie powinien odejść bezapelacyjnie Gomes, Denis Suarez, Aleix Vidal oraz Digne, opcjonalnie powinien zostać Mina, jeżeli Pique ogłosiłby zakończenie kariery, ponieważ jego dzisiejsza forma odbiega od standardów Barcelony pierwszego składu, natomiast Mina dostałby szanse na rozwinięcie skrzydeł, bardzo liczę na tego zawodnika, podobno w języku kolumbijskim Mina oznacza orzeł, także wszystkie znaki na niebie wskazują, że warto na niego postawić.

0

Po jego grze w Bordeaux, a co do twojego "ustawienia" - wsadź je lepiej między bajki ;)

0

Malcom bardzo dobry i udany transfer, jednak nie jest to zawodnik na miarę Barcelony, może się dobrze spisywać jako rezerwowy, ale osobiście wątpię, aby udało mu się wygryźć ze składu Suareza, a co dopiero Dembele.

1

kurrr panie, kiedy rozpoczynasz pracę w zarządzie Barcelony?

0

wg mnie mogło by to zdać egzamin, Coutinho i tak zapieprza dosyć mocno w pomocy, a to czy będzie biegał trochę bardziej po lewej stronie chyba nie zmieni za wiele, to samo Dembele ;)

0

to nic nie zmienia, na papierze przedmeczowym w poprzednim sezonie było 4-1-2-1-2 lub 4-4-2 ;)

0

Real gra 4-1-2-1-2/4-4-2

0

osobiście uważam, iż Barcelona powinna porzucić przestarzałą i kompletnie nieefektywną formacje 4-3-3 w dzisiejszych czasach (mało jaka dzisiejsza lepsza drużyna korzysta z 4-3-3) i na jej rzecz przerzucić się na 3-4-3, bądź też 3-5-2. Mamy do tego doskonałe warunki, ostatni nabytek, lewonożny Lenglet idealnie by się wpasował na lewego środkowego obrońce, Mina zamiast Pique bo Gerard już szykuje się do grobu, no i oczywiście nasza francuska potęga - Umtiti. Alba na sprzedaż, tak samo Semedo, na ich miejsce na wahadłach mógłby spokojnie grać Coutinho i Dembele. Messiego zostawić na ataku rzecz jasna, lub dać mu grać na fałszywej 9, dzięki czemu będzie brał uwagę obrońców na siebie, ponadto szukać zmiennika za Suareza, ponieważ czeka go ten sam los co Pique, wydaję mi się, że taki Muriel doskonale by go zastąpił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?