ocet3
Dołączył/a: kwiecień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobra przestańcie krytykować Tito !!!! Przecież wygramy La Ligę !!!! I to w świetnym stylu pt. "Tito Kaka-graj do Messiego on strzela gole" albo "Villa?? Nie !!! Przecież Messi ma strzelać gole"
0
Tito ileż można ??!! Nie wyciągnełeś wniosków po meczu z Milanem,Realem w PD i CdR i dalej Barca gra to samo ja pierdole co z ciebie za trener nawet krzyknąć na nich nie potrafisz ! Nie to co Pep
0
Tito ileż można ??!! Nie wyciągnełeś wniosków po meczu z Milanem,Realem w PD i CdR i dalej Barca gra to samo ja pierdole co z ciebie za trener nawet krzyknąć na nich nie potrafisz !
0
sędziowie robią wszystko żeby w finale było El Clasico
0
kurwa już mam dosyć tego syfu !!!! Wszystko zaczęło się sypać gdy odszedł Pep !!!! Mecz superpucharu z Realem już mi uświadomił co będzie w tym sezonie.Co z tego że zdobędziemy lige skoro Real oddał już ją na początku sezonu bo Mourinho chciał się skupić na LM ! Guardiola odszedł bo wiedział że z tym zespołem nie da się już nic zrobić ! Od początku sezonu gramy najnudniejszą piłkę od 2007/2008 !! Co z tego że strzelamy dużą bramek skoro 80% z nich strzela Messi a reszta (oprócz Iniesty) grają średnio a niektórzy słabo !!! Tracimy bramki po kuriozalnych sytuacjach jak w polskiej lidze.Gramy w jednostajnym tempie od początku sezonu.Tylko że na początku sezonu mieliśmy więcej szczęścia i motywacji a teraz co ? Gówno !!! Barca się skończyła wraz z odejściem pewnego łysego pana. Tito to tylko asystent i nic tego nie zmieni ! A Roura ?? Szkoda słów
0
kurwa już mam dosyć tego syfu !!!! Wszystko zaczęło się sypać gdy odszedł Pep !!!! Mecz superpucharu z Realem już mi uświadomił co będzie w tym sezonie.Co z tego że zdobędziemy lige skoro Real oddał już ją na początku sezonu bo Mourinho chciał się skupić na LM ! Guardiola odszedł bo wiedział że z tym zespołem nie da się już nic zrobić ! Od początku sezonu gramy najnudniejszą piłkę od 2007/2008 !! Co z tego że strzelamy dużą bramek skoro 80% z nich strzela Messi a reszta (oprócz Iniesty) grają średnio a niektórzy słabo !!! Tracimy bramki po kuriozalnych sytuacjach jak w polskiej lidze.Gramy w jednostajnym tempie od początku sezonu.Tylko że na początku sezonu mieliśmy więcej szczęścia i motywacji a teraz co ? Gówno !!! Barca się skończyła wraz z odejściem pewnego łysego pana. Tito to tylko asystent i nic tego nie zmieni !
0
Bayern zasługiwał na tego gola !
0
sheller89:
"Barcelona - koniec najlepszej drużyny Na Świecie
Bayern Monachium - początek najlespzej drużyny Na Świecie."
Najlepsza to dopiero będzie jak przyjdzie Pep to będzie tzw. MASAKRACJA !
0
nie zasługujemy na zwycięstwo niestety ...
0
Trzeba przyznać Bayern gra taką piłkę jak Barca za Pepa Guardioli kilka sezonów temu (czyt. 2008/2009)
0
Trzeba przyznać Bayern gra taką piłkę jak Barca za Pepa Guardioli kilka sezonów temu
0
Paweł M:hahahahahahahahaha
0
niestety od około roku jesteśmy w 101% uzależnieni od Messiego bo z takim Levante to sobie możemy wygrywać ale jak przyjdzie mecz z lepszym rywalem to bez Messiego nie istniejemy tak jak z PSG. Podanie do Messiego , może on coś zrobi.
0
niestety od około roku jesteśmy w 101% uzależnieni od Messiego bo z takim Levante to sobie możemy wygrywać ale jak przyjdzie mecz z lepszym rywalem to bez Messiego nie istniejemy tak jak z PSG
0
pressing znów szfankuje Tito weź się do roboty chłopie !!!
0
Pique nie mogę się przyzwyczaić do tej łysiny
0
0
jedyny pozytyw to że gdy rywal gra z nami otwartą piłkę to najczęściej kończy się to dla niego źle np. Real-Barca 2-6 na SB
0
jedyny pozytyw to że gdy rywal gra z nami otwartą piłkę to najczęściej kończy się to dla niego źle np. Real-Barca 2-6
0
znowu nie mamy napastnika z krwi i kości (Villa) i Pedro w składzie czyli szykuje się powtórka z San Siro albo w CdR z Realem