odo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Głowienka
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BLAUGRANA i wszystko ! kto ma wierzyć jak nie my? U siebie zrobią Katalończycy taki spektakl, że świat długo będzie o tym mówił:) typuję zwycięstwo 2 bramkami, ale nawet i jednobramkowe będzie skarbem:) TEN MECZ MUSIMY WYGRAĆ !!! 3 PKT !!! FCB !!!
0
VV do bramki !!!
0
dziwny tok myślenia.. co ma do Fabregasa Fabiański ?
P.S. (który teraz jeśli nie zdecyduje się odejść z Arsenalu to będzie wiecznie rezerwowym)
0
a wy (gostek i kendzior) co chcecie od Edina ? widzieliscie chociaz raz go w calym meczu w akcji ? chlopak nie jest zadna gwiazdeczka, nie zgrywa cwaniaka, gra porzadna pilke a w ataku jest w tym momencie jednym z najlepszych w europie.. a zobaczcie w jakim klubie gra. gdyby obslugiwali go tacy partnerzy jak Xavi, Iniesta to byłby wielki pozytek z tego gracza.
0
panie i panowie Edin Dżeko byłby myślę świetnym wzmocnieniem !!!