1

Czaru mary okulary....zaczyna się.Zawsze musi być pod górkę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@debu1989 Jakiś fanatyk PSG ,wszystko najlepiej robią,akcje naj,wrzutki naj....

2

No Panowie,jedziemy z tym koksem!!!

11

Wspaniały wywiad!!!

0

@Bisz To strzelaj przy Messim dużo bramek,myślę ze i tak spisuje sie bardzo dobrze

2

@norbi77 Dobrze gadasz!

3

Co mecz to samo ''przełamać niemoc...'' masakra

1

Nie można oczekiwać cudów od 17-latka,a co teraz robi w meczu Realu 19 letni Rodrygo

0

Ludzie czy Wy tego nie widzicie,że te kolejki prawie zawsze tak wyglądają.Narazie nikt za bardzo nie może odskoczyć i zawsze te trzy drużyny gubią punkty dziwnym trafem razem...

0

@Wilk Bardzo trafne spostrzeżenie!!!

1

Malcolm,jakie piękne podanie...palce lizać:)

0

To jest tragedia z tymi ich komentarzami.Lepsi pewnie by byli ludzie z Google Box:)

1

Lenglet będzie nastepną ofiarą Valverde....

0

A gdzie tam spalony był...żenada

0

Ale kiepski występ Leo...żarcik oczywiscie:)Fajnie się oglądało dzisiaj

10

Na Messiego nie wystarczy nawet taka hybryda(Pele,Maradona),żeby wyprawiać takie rzeczy jak on...szacun kolego Leo

1

Panie Pele,za takie wypowiedzi to tylko czarny chleb i czarna kawa...idiot!!!

20

Dobrze gada,dać mu wódki

1

2

Marcelo wali kapucyna krystynie...sie dzieje:)

2

Polać mu,dobrze gada

0

Musi zegrać pewnie ileś meczy tak była chyba umowa zawarta a teraz Lucho musi go wystawiać i nie może już nic zrobić

0

Panie Ramos Ty byś bardzo chciał....ech

0

Wyglada na tym zdjęciu jak wszystkie kochasie Krystyny...:)

2

Panowie i panie,czy ktoś zauważył że bramka dla Romy była tylko przypadkiem,było to moim zdaniem złe przerzucenie piłki na druga strone boiska,fart jakich mało....

0

Świetny artykuł!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?