okomistrza
Dołączył/a: sierpień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czaru mary okulary....zaczyna się.Zawsze musi być pod górkę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@debu1989 Jakiś fanatyk PSG ,wszystko najlepiej robią,akcje naj,wrzutki naj....
2
No Panowie,jedziemy z tym koksem!!!
11
Wspaniały wywiad!!!
0
@Bisz To strzelaj przy Messim dużo bramek,myślę ze i tak spisuje sie bardzo dobrze
2
@norbi77 Dobrze gadasz!
3
Co mecz to samo ''przełamać niemoc...'' masakra
1
Nie można oczekiwać cudów od 17-latka,a co teraz robi w meczu Realu 19 letni Rodrygo
0
Ludzie czy Wy tego nie widzicie,że te kolejki prawie zawsze tak wyglądają.Narazie nikt za bardzo nie może odskoczyć i zawsze te trzy drużyny gubią punkty dziwnym trafem razem...
0
@Wilk Bardzo trafne spostrzeżenie!!!
1
Malcolm,jakie piękne podanie...palce lizać:)
0
To jest tragedia z tymi ich komentarzami.Lepsi pewnie by byli ludzie z Google Box:)
1
Lenglet będzie nastepną ofiarą Valverde....
0
A gdzie tam spalony był...żenada
0
Ale kiepski występ Leo...żarcik oczywiscie:)Fajnie się oglądało dzisiaj
10
Na Messiego nie wystarczy nawet taka hybryda(Pele,Maradona),żeby wyprawiać takie rzeczy jak on...szacun kolego Leo
1
Panie Pele,za takie wypowiedzi to tylko czarny chleb i czarna kawa...idiot!!!
20
Dobrze gada,dać mu wódki
1
2
Marcelo wali kapucyna krystynie...sie dzieje:)
2
Polać mu,dobrze gada
0
Musi zegrać pewnie ileś meczy tak była chyba umowa zawarta a teraz Lucho musi go wystawiać i nie może już nic zrobić
0
Panie Ramos Ty byś bardzo chciał....ech
0
Wyglada na tym zdjęciu jak wszystkie kochasie Krystyny...:)
2
Panowie i panie,czy ktoś zauważył że bramka dla Romy była tylko przypadkiem,było to moim zdaniem złe przerzucenie piłki na druga strone boiska,fart jakich mało....
0
Świetny artykuł!!!