0

COŚ PIĘKNEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POLECAM!!!!! http://www.esport3.cat/ trochę niżej są filmy wejdzie na tytuł ,,Guardiola s'acomiada amb la família'' trwa 17:58 minut PO PROSTU SIĘ WZRUSZYŁAM JAK ZOBACZYŁAM GUARDIOLĘ Z CAŁĄ RODZINĄ. DZIĘKI PEP ZA WSZYSTKO I DO ZOBACZENIA!!!!!!

0

A MY JESTEŚMY TYM CO ZA 20 LAT POWIEMY ,, BYŁ I JEST TAKI NAJLEPSZY ZESPÓŁ A W RAZ Z NIM GUARDIOLA CO POKAZAŁ NAJLEPSZY FUTBOL ....." DZIĘKI PEP I BĘDZIEMY CZEKAĆ NA CIEBIE NAWET 5/10 LAT, ALE MAM NADZIEJĘ ŻE NIE BĘDZIESZ KAZAŁ NAM DŁUGO CZEKAĆ NA CIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VISCA EL PEP!

0

Piękna ułożona piosenka na cześć z podziękowaniem Guardiolii!!!!!!!!!!!!!

0

0

Cesc życzę wszystkiego co najlepsze oraz wygrania Pucharu i EURO 2012 i żebyś od nowego sezonu grał jak natchniony i co najważniejsze bez kontuzji w 2012/2013 w Barcelonie!!!!!
POLECAM:

0

0

Wcale się nie dziwię że 16.41% głosowali żeby Pep odszedł z Barcy bo to Realiści głosowali bo boją się że od nowego sezonu BARCA będzie mocniejsza i wygra wszystkie trofea!!!!!!!

0

wczoraj nie mogłam zasnąć bo nasza BARCA przegrała a dzisiaj nie zasnę bo jestem mega szczęśliwa bo Real odpadł. skończyło się to oszustwo na boisku i cichutko liczę że Realowi teraz noga się przewinie i trauma dopadnie po porażce i przegrają pozostałe mecze w lidze!!!!!!!!! Z BARCELONĄ JESTEŚMY NA DOBRE I NA ZŁE!!!!!!!!

0

jestem cholernie szczęśliwa że REAL odpadł!!!!!!!!!!!! i wszystko mi jedno kto wygra ten finał!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?