1

Duma z naszych Pań! Brawo! Coś pięknego!

3

Życzę wam zdrowych, spokojnych świąt, oby każdy z was odnalazł spokój i wytchnienie, którego potrzebuje ❤️

2

Wesołych, spokojnych, zdrowych oraz rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia dla całej redakcji i wszystkich użytkowników FCBarca.com! ❤️

4

Tak na przyszłość w kobiecej piłce jest Liga Mistrzyń, a nie Liga Mistrzów


5

Cudowna piłkarka i wspaniała kobieta! ❤️

3

Bardzo dobra wiadomość!

7

Po prostu powodzenia Ewka! Jesteś wielka!

1

@Trojanek23 bo tak zdecydował trener

0

@Patryk1998 bo oni też nie muszą się martwić czymś takim jak finansowe fair play i dla nich bez różnicy jest to czy będą mieli jednego zawodnika więcej

0

Szkoda, że nie wspomniał o tym, że ten jego najlepszy klub na świecie jest ładowany obrzydliwymi pieniędzmi

2

Super Ewka! Brawo drużyna!

1

Jak widać poziom kultury tego Pana trenera jest bardzo, ale to bardzo niski

2

Gratuluję rezultatu! Przede wszystkim brawo za dobre serducha ❤️

1

Po prostu najlepsze życzenia dla najlepszego piłkarza w historii Barcelony i w historii futbolu!

9

Ale świetna wiadomość ❤️ Vamos Ewka!

0

Na pewno będzie news na temat wielkiego powrotu z Arabii Saudyjskiej do Europy, a konkretnym klubem będzie Barca

3

Po prostu dziękuję za wszystko Sandra i Mariona! ????❤️

0

Busi Ty uważaj bo zaraz eksperci napiszą ci, że jesteś głupi i się nie znasz

0

A może niech Vitor zacznie ciężej pracować na treningach i niech się pokaże w trakcie presezonu.

0

@Coutinho007 Hahaha naprawdę Laporta wszedł w taki syf po Bartomeu i jeszcze wam źle xD Przecież naprawienie tego burdelu może zająć nawet z 10 lat

0

@Coutinho007 Ale ja nie zabraniam wyrażać innym zdania. Po prostu niech się każdy zajmie tym czym zna

0

@Coutinho007 Nie zakłamuje rzeczywistości po prostu śmieszny mnie to jak Cules zawsze wiedzą wszystko najlepiej i że dla nich to wszystko jest takie proste, najlepsi trenerzy i eksperci na świecie

0

@Coutinho007 od kiedy jesteś ekspertem i znasz się na tym wszystkim tak dobrze? a zwłaszcza na trenowaniu i trenerach. Kolejny ekspert od siedmiu boleści

0

@Coutinho007 a pomyślałeś o tym, że Xavi bo tak ma na imię nasz trener zostaje właśnie przez ten brak kasy

0

@Coutinho007 to, że nie mamy pieniędzy nie jest winą nikogo z aktualnego zarządu, chyba czas bardziej mieć zacząć pretensje do bezmyślnych socios i socias

2

@Coutinho007 zawsze możesz kibicować Realowi skoro mają taki raj na ziemi

0

Czytając takie artykuły po prostu robi się nie dobrze, ale wyciągnęłam też wnioski. Pierwszy to taki, że autor jest najmądrzejszy i zna się na wszystkim na świecie - po prostu jest idealny . Drugi jest taki, że Xavi jest głupi i nic nie rozumie, jest po prostu najgorszy.

0

Dlaczego osoby, które piszą takie artykuły uważają się najmądrzejsze w kwestii sprzedaży i kupna zawodników oraz dostosowania ich do systemu gry. Czytając to miałam wrażenie, że autor tego artykułu jest mądrzejsi niż trenerzy i ludzie zarządzający tym klubem

1

Sami eksperci w komentarzach xD

0

@dawidlampa ale to jest zwykły przykład kiedy jajko jest mądrzejsze od kury, bo chyba jednak trener wie lepiej kiedy rotować składem, no chyba, że nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?