0

Mi meczyk w WMP się nie otwierał ale w takich sytuacjach zawsze na pomoc przychodzi VLC...Tym się da odtworzyć bez problemu.

0

Catalunnya, triomfant!

0

Takich ludzi nam potrzeba! :))))

0

szacun

0

Ja osobiscie mam nadzieje ze mu tego nie zrobia i nie skorzystaja z tej decyzji bo dla kazdego sportowca udzial w igrzyskach olimpijskich to wielka nobilitacja i na pewno Messi bedzie bardzo rozczarowany a wszyscy chyba chcemy zeby byl szczesliwy w Barcelonie. A Barca na pewno poradzi sobie bez niego w kwalifikacjach do CL...tymbardziej ze ewentualni przeciwnicy raczej z dolnej polki :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?