olikwierk10
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sebo939 + gdzies w tej okolicy Alba który zbiega do srodkowego RS i odkrywa całą swoją stronę
0
Nie no Brait znowu na lewym skrzydle lata XDD
0
Jestem ciekaw starcia Busiego z Neymarem :D
0
@MrCules Araujo vs Mbappe :pp
0
@Ghotti mechanika walki spoko? Bo widziałem coś, że trochę kuleje
0
Mógłby ktoś pomóc? Valhalla czy Cyberpunk na ps4 lepiej sobie zgarnąć teraz :c
1
Nasza prawa obrona z Destem odzyskała błysk
1
Wróci Ansu i skrzydła możemy miec mocarne
0
Ale pięknie smiga lewa strona
2
Busi z opaska :zz
0
Świetne krycie Busi:) Nie mogę na chlopa patrzec dramat
1
@BARCA_FOR_EVER a Pedri to śpd?
1
No i Busquets..
26
Nie no Riki musi grac częściej:(
0
Dest MUSI być naszym podstawowym prawym obrońcą
0
@Eleri ja jak zerwałem to tak naprawdę nie bolało tylko mega strzeliło :p
0
@Azi suche staty to co lubie
0
wtf nad czym oni myślą
0
@K23K ogolnie dzisiaj MVP
0
@sergio5 haha bes przesady
0
Jak to nie przez uraz Ansu to naprawde nie wiem co Koeman na w głowie..
2
Grizu dzieki za kolejny mecz z problemami:))
2
Frenkie szefuncio dzisiaj
3
gdzie żółta za to wtf
0
Grizu ucz sie od wielkiego DEMBELELE
0
@ObiektywnyKibic121 no z Juve też, mlody jeszcze jest czasu potrzebuje
2
@masq oby ta druga wersja
0
@ObiektywnyKibic121 nie no napewno nie jedyny, Ansu co mecz robi wiatr, nawet jak wchodzi z lawki tworzy sporo ciekawych sytuacji
0
Fati jest niesamowity
0
@ShawnC tez proboje to zrozumieć..