0

ja wole kanute z sevilli niz forlan a wy?

0

szkoda ze nie ma innej druzyny hiszpanskiej ale za to jest fcbarca mamy z czego sie cieszyc

0

juz sesc fabregas jest kupiony za 50 mil gratuluje barcy

0

powtarzam cesc fabregas i ibrahimovic i ashle cole potrzebujemy ci trzy pilkarze

0

król afryki zostanie eto to wieki piłkarz

0

nie namawiamy jak real madrit heheh wieki szacunek dla moj wieki klub vesca barca

0

ashle cole i ibrahimovic i cesc fabregas i :)

0

ludzie cesc fabregas , ashle cole ,ibrahimovic byłby bomba zajebisty transfer:)

0

ashly cole cesc fabregas i van persi byłby mega :)

0

moim zdaniem przedałby sie cesc fabregas i van persi i tylko prawdziwe cule

0

byłby fajne transfer jak by kupowali omrana z akademiej medycznej:P

0

idealna moim zdaniem kocham was :)

0

viva la barca finał dla nas jest

0

zastapi eto i to realny jest bo eto ostatnio ....

0

etoo zero poziom:(

0

fanem fc barca do śmierci

0

nie kolego nie ciesz z chelsea bedzie bardzo cięzki mecz zobaczemy najwyzej

0

tylko chelsea i trójka mamy

0

pedały real madrid kocham barca hrhhrhrhrhhr

0

jak mozna gladac mecz fcbarca vs nietoperze?dzieki z gory

0

jak mozna ogladac ten mecz dzieki z góry

0

czy livesport1 mozna ogladac ten mecz dzieki z góry

0

jak mozna ogladać mecze na internecie dzieki z gory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?