onetwo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Abi powinien zostać mimo wszystko jestem pewny ze byłby lepszy od innych miałby większa motywacje itp i gówno mnie obchodzi ze klub to nie instytucja charytatywna dla mnie jest to nie do zaakceptowania
0
wszystko po to aby dodać piłkarzom skrzydeł.. tak dodało ze aż odlecieli hahaha
0
tak jest jak gra sie bez trenera
0
nie mozna grac z takim rywalem bez rasowego napastnika
0
ładny, wielki mecz hahahaha dawno takiej padaki nie ogladałem lepsze mecze sa w naszej polskiej kiwi lidze
0
Drodzy bordowo-granatowi chciałbym was prosić o pomoc mianowicie chodzi o wypełnienie ankiety, której potrzebuje do pracy licencjackiej zajmuje to dosłownie pół minutki http://www.ankietka.pl/ankieta/103927/ocena-atrakcyjnosci-turystycznej-wyzyny-krakowsko-czestochowskiej-w-opinii-mieszkancow-i-turystow.html . Z góry dziękuje i przepraszam za spam, ale kogo nie prosić jak was drodzy cule. Visca El Barça
0
Sergio wymiata !!
0
tocopi in pedro out
0
masakra
0
ma ktoś może mecz do pobrania bo przy takim meczu skróty nie wchodzą w grę, a meczu niestety obejrzeć nie moglem ;/
0
czekam z niecierpliwością aby zobaczyć i usłyszeć aplauz na camp nou jak numer 22 wchodzi na murawę bezcenne
0
dawno nie widziałem takiej bezradności
0
obrona słabo
0
słodko gorzki posmak ma to zwycięstwo ..mimo wszystko brawa dla bordowych :)
0
stary dobry VV hehe dobrze że nie na 3-3
0
masakra jakas :(((
0
czy ktoś wie jaki to model bluzy jaką ma na sobie David ?
0
brawo cuenca
0
0
patrząc na dzisiejszy wyjściowy skład to zabrakło jeszcze Pinto na szpicy haha
0
a ja bym chciał żeby wrócił toure
0
kocham barce
0
to przez ten fantastyczny wieczór nic nie poradze ale powiem tak często mówi mi to mama że jest ze mnie kawał chama !!
0
to przez ten fantastyczny wieczór nic nie poradze ale powiem tak często mówi mi to mama że jest ze mnie kawał chama !!
0
http://megadeporteligaadelante.blogspot.com/
0
weronisia
chyba liczyc nie potrafisz pogodz sie z tym ze milan dostal prezent a my dalismy ciala ...a te kropki i kreski i ten zal wsadz do piornika 1 wrzesnia juz niedlugo
0
tak jak kocham nasza barcelone tak samo twierdze po tym newsie ze jestesmy pusci jak beben rolling stonsow tyle w temacie
0
grajac tanczyl sambe to byly czasy
0
wielkie brawa dla chłopaków za to co pokazali na przekroju całego sezonu zasłużyli na mistrza bez najmniejszych zdziwień kolejne brawa dla realu walczyli tak jak i my do ostatniej kolejki teraz tylko nie dopuścić do odejścia toure nawet na rzecz cesca i trzymać się swojego VISCA BARCA VISCA CATALUNYA
0
Brawo dla Regal Barcelony teraz jeszcze tylko Olympiakos i potrójna korona stanie sie faktem Vamos Regal !