0

Abi powinien zostać mimo wszystko jestem pewny ze byłby lepszy od innych miałby większa motywacje itp i gówno mnie obchodzi ze klub to nie instytucja charytatywna dla mnie jest to nie do zaakceptowania

0

wszystko po to aby dodać piłkarzom skrzydeł.. tak dodało ze aż odlecieli hahaha

0

tak jest jak gra sie bez trenera

0

nie mozna grac z takim rywalem bez rasowego napastnika

0

ładny, wielki mecz hahahaha dawno takiej padaki nie ogladałem lepsze mecze sa w naszej polskiej kiwi lidze

0

Drodzy bordowo-granatowi chciałbym was prosić o pomoc mianowicie chodzi o wypełnienie ankiety, której potrzebuje do pracy licencjackiej zajmuje to dosłownie pół minutki http://www.ankietka.pl/ankieta/103927/ocena-atrakcyjnosci-turystycznej-wyzyny-krakowsko-czestochowskiej-w-opinii-mieszkancow-i-turystow.html . Z góry dziękuje i przepraszam za spam, ale kogo nie prosić jak was drodzy cule. Visca El Barça

0

Sergio wymiata !!

0

tocopi in pedro out

0

masakra

0

ma ktoś może mecz do pobrania bo przy takim meczu skróty nie wchodzą w grę, a meczu niestety obejrzeć nie moglem ;/

0

czekam z niecierpliwością aby zobaczyć i usłyszeć aplauz na camp nou jak numer 22 wchodzi na murawę bezcenne

0

dawno nie widziałem takiej bezradności

0

obrona słabo

0

słodko gorzki posmak ma to zwycięstwo ..mimo wszystko brawa dla bordowych :)

0

stary dobry VV hehe dobrze że nie na 3-3

0

masakra jakas :(((

0

czy ktoś wie jaki to model bluzy jaką ma na sobie David ?

0

brawo cuenca

0

0

patrząc na dzisiejszy wyjściowy skład to zabrakło jeszcze Pinto na szpicy haha

0

a ja bym chciał żeby wrócił toure

0

kocham barce

0

to przez ten fantastyczny wieczór nic nie poradze ale powiem tak często mówi mi to mama że jest ze mnie kawał chama !!

0

to przez ten fantastyczny wieczór nic nie poradze ale powiem tak często mówi mi to mama że jest ze mnie kawał chama !!

0

0

weronisia

chyba liczyc nie potrafisz pogodz sie z tym ze milan dostal prezent a my dalismy ciala ...a te kropki i kreski i ten zal wsadz do piornika 1 wrzesnia juz niedlugo

0

tak jak kocham nasza barcelone tak samo twierdze po tym newsie ze jestesmy pusci jak beben rolling stonsow tyle w temacie

0

grajac tanczyl sambe to byly czasy

0

wielkie brawa dla chłopaków za to co pokazali na przekroju całego sezonu zasłużyli na mistrza bez najmniejszych zdziwień kolejne brawa dla realu walczyli tak jak i my do ostatniej kolejki teraz tylko nie dopuścić do odejścia toure nawet na rzecz cesca i trzymać się swojego VISCA BARCA VISCA CATALUNYA

0

Brawo dla Regal Barcelony teraz jeszcze tylko Olympiakos i potrójna korona stanie sie faktem Vamos Regal !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?