onlYou1906
Dołączył/a: grudzień 2011
Sosnowiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Operacja się udała więc teraz trzeba czekać na długą i ciężką dla Davida rehabilitację. Mam nadzieję, że jego zapał i chęć do gry pozwolą mu wrócić już za 4 miesiące, na finał LM (bo nie innego rozwiązania - Barca musi tam być!) i EURO w Polsce. David wracaj jak najszybciej. Barca i Hiszpania bez Ciebie to nie to samo!
0
Wracaj do domu i powolutku wracaj do zdrowia, a potem do gry o kolejne sukcesy! Trzymaj się, bo musi być dobrze.
0
Jeśli David wróci do pełnego treningu w połowie kwietnia i zacznie szybko łapać formę to na pewno pojedzie na EURO chociażby w roli zmiennika. Villa, gdy tylko wróci, na pewno będzie chciał jak najszybciej wrócić jeśli tylko będzie mógł. Każdy sportowiec po długim rozbracie ze sportem pragnie tego samego - wrócenia do rywalizacji i odnoszenia sukcesów. Davidowi nigdy nie brakowało chęci do walki o najwyższe cele. Wszystko musi być dobrze. Trzeba wierzyć, bo nic nie jest przesądzone z góry...
0
Santos będzie miał w głowie to co każdy brazylijski piłkarz. Będzie w ich wykonaniu jedna wielka samba. Oni uwielbiają grać i wątpię, aby w taki brutalny sposób "kaleczyli" football. Chcą wybrać z Barcą, ale dzięki umiejętnością. Mam nadzieję, że niedzielny finał będzie jedną z najlepszych poezji dla każdego fana Barcy.
Visca el Barca!
0
Niech w końcu dostanie szansę na stałe zadomowienie się w pierwszym składzie. Inni ją dostali i Barca dobrze na tym wyszła. To może być czas, kiedy Jonathan Soriano może pokazać, że nie przez przypadek był królem strzelców Segunda Division.
0
Barca musi pokazać klasę. Niech Santos przekona się, jak to jest grać z najlepszym klubem na świecie. W Europie już przekonali się niemal wszyscy wielcy.
0
Barca ma wystarczająco dobre rezerwy i niech tam szuka wzmocnienia. Lepiej jest wziąć kogoś, kto zna klub i wie co i jak. Dodatkowo zaoszczędzone zostaną pieniądze, a któryś z wychowanków może zdobyć dużo doświadczenia. Jest dobry Jonathan Soriano i to on powinien być.
0
Będzie ciekawy mecz. Bayern to solidna drużyna, ale nie mają dużych szans z Barcą. Powinien być spokojny awans do ćwierćfinału, gdzie walka rozpocznie się na dobre.
Danioosh - Złota Piłka będzie wręczona 9 stycznia w Zurychu.
0
IceMan gratulacje! Dołączam się do Ciebie. Zawsze trzeba wierzyć, nawet kiedy jest bardzo źle. Villa wróci i pokaże na co go stać. Każdy ma słabe momenty, jest bez formy jak Villa, a potem pokazują swoją klasę. Ta kontuzja nie może go załamać, bo co z tego, że ma 30 lat, że zbliża się do końca kariery. Inni mają więcej i grają lepiej od młodszych. Pamiętacie Marcina Wasilewskiego?. Wszyscy mówili, że to koniec. Teraz po 2 latach strzela gole jak niejeden napastnik a jest prawym obrońcą! (wczoraj w LE znów strzelił).
0
Wszystkiego najlepszego David. Operacja będzie OK i mam nadzieję, że w maju będziesz już grać, a EURO będzie twoje! Wracaj szybko!
0
Mam nadzieję, że to nic poważniejszego bo Alexis jest w formie i godnie zastąpi Ville do końca sezonu.
0
Dobrze, że rezerwy potrafią godnie zastąpić najlepszych na boisku. Cała drużyna jest w formie i oby tak do czerwca.
0
Nie dość, że Villa ma sezon z głowy to jeszcze Mascherano i Alexis mają urazy. Czy znów będzie szpital w Barcelonie? Mam nadzieję, że nie. David wracaj jak najszybciej!
0
David trzymaj się! Mam nadzieję, że wrócisz jak Wasyl, ale szybciej i jeszcze bardziej silniejszy. Musisz dać Hiszpanii Mistrzostwo Europy.
0
Wczoraj pisałem komentarz, że KMŚ to okazja dla Villi by odbudować formę. Dzisiaj wracam do domu i widzę to. Niemożliwe! I to aż złamany piszczel. David szybkiego powrotu do zdrowia i mam nadzieję, że zagrasz na EURO w Polsce bo Hiszpania bez ciebie na Mistrzostwach traci bardzo dużo.
0
Z taką skutecznością w tym roku powinno się mu udać, mimo że wyjazdy Barcy nie są specjalnie udane. Do dzieła Messi!
0
Villa to twój czas. Pokaż na co cię stać. Tylko końcówka z Realem jeszcze nic nie oznacza. Jak wróci do formy i zacznie strzelać gole to wszyscy sobie przypomną starego, dobrego Davida.
0
W Barcelonie nie można sobie pozwolić na lenistwo podczas treningów. Tu każdy może może zagrać w pierwszym składzie, bo każdy jest świetny. Ale ciężkie treningi Cesca procentują wyśmienita formą i dużą liczbą goli. Oby tak dalej. Powrót do Barcy to najlepsza decyzja jaką mógł podjąć bo wrócił do domu i tak się czuje, pokazując top na boisku.
0
Barca poza finałem? Nie możliwe po takim zwycięstwie z Realem. Teraz to tylko spacerek po parku. Ale nie wolno podchodzić byt luźnie bo może być nieciekawie. Visca el Barca!
0
Barca jutro tylko spokojnie i do celu. Trofeum jest blisko, pozostaje tylko Al-Sadd oraz Santos i tytuł w waszych rękach.
0
Wszyscy zawodnicy zagrali tak jak potrafili. Dawali z siebie wszystko i to trzeba docenić Oceny są sprawą drugorzędną, bo każdemu trafiają się błędy. Najważniejsze to pozbierać się po nich i patrzeć w przyszłość. Victor wierzę w ciebie.