14 lutego 2010, 21:21
0
buhahaha wszystkie prostopadłe przechodzą =)
14 lutego 2010, 21:16
barca świetnie gra :))) oby tak dalej
3 stycznia 2010, 00:06
mam dla was gotowy wzór uaktualnionej tabeli, możecie ją przekleić jutro : 1. Real Madryt 2. FC Barcelona
2 stycznia 2010, 21:59
czas na zmianę lidera =)
9 grudnia 2009, 03:05
Wygra Messi bo wygrał LM i tyle. Ale powinien wygrać ktoś inny =)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
buhahaha wszystkie prostopadłe przechodzą =)
0
barca świetnie gra :)))
oby tak dalej
0
mam dla was gotowy wzór uaktualnionej tabeli, możecie ją przekleić jutro :
1. Real Madryt
2. FC Barcelona
0
czas na zmianę lidera =)
0
Wygra Messi bo wygrał LM i tyle. Ale powinien wygrać ktoś inny =)
0
mam dla was gotowy wzór uaktualnionej tabeli, możecie ją przekleić jutro :
1. Real Madryt
2. FC Barcelona
0
Wygra Messi bo wygrał LM i tyle. Ale powinien wygrać ktoś inny =)
0
czas na zmianę lidera =)
0
barca świetnie gra :)))
oby tak dalej
0
buhahaha wszystkie prostopadłe przechodzą =)