12 października 2009, 13:03
0
Sir nie zna sie bo jest kiepski
29 lipca 2009, 12:11
Ciekawe co pokarze
27 lipca 2009, 21:11
z jakim gra Numerem ??
16 czerwca 2009, 22:06
Bojan jest dobry ale mało gra!! za mało A Villa jest najlepszym Napastnikiem Hiszpanii
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Sir nie zna sie bo jest kiepski
0
Ciekawe co pokarze
0
z jakim gra Numerem ??
0
Bojan jest dobry ale mało gra!!
za mało
A Villa jest najlepszym Napastnikiem Hiszpanii
0
Ciekawe co pokarze
0
z jakim gra Numerem ??
0
Bojan jest dobry ale mało gra!!
za mało
A Villa jest najlepszym Napastnikiem Hiszpanii
0
Sir nie zna sie bo jest kiepski