8 kwietnia 2012, 23:22
0
Jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8 kwietnia 2012, 23:14
0-0 jest
8 kwietnia 2012, 11:04
nie ma granicy dla niego :)
10 marca 2012, 23:52
hahahaahha 2 rece i nie ma karnego hahaahaha
26 lutego 2012, 17:51
to jest żenujące........Madrycie....
26 listopada 2011, 23:22
ja pierdo....
30 października 2010, 21:04
jamjestjam Dzięki
16 października 2010, 20:57
ParadoX- zgadzam się z tobą
31 maja 2011, 17:18
dałem od siebie 20kB/s
22 października 2011, 23:47
a kurw!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
0-0 jest
0
nie ma granicy dla niego :)
0
hahahaahha 2 rece i nie ma karnego hahaahaha
0
to jest żenujące........Madrycie....
0
ja pierdo....
0
jamjestjam
Dzięki
0
ParadoX- zgadzam się z tobą
0
dałem od siebie 20kB/s
0
a kurw!!!