osa19931
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Włocławek
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Młody Szaleje :D
0
Patryk23FCB
Też będzie mi go brakowało i nie tylko mi ... : (
Barco Jesteś Wielka !!!
0
I nie wygra !!! : D
0
Villa wracaj szybko !!!!
0
Brak zainteresowania ??? ; o No wybaczcie ale ile czasu Barcelona o nim mówiła ; d Moim zdaniem dobrze by było jak Fabregas bedzie w Barcelonie : )
0
Ale ich w Ch*** zrobił hahahah
(Sorry za słowa) xdd
0
Ja sie nie dziwię ;D
0
Takich ludzi powinno być więcej :)
0
Hahahaha Dobry kawał :D
Piqué zostaje Tu... :x
0
Widać ze Pep sie tym nie przejmuję ;) I pozytywnie.
0
Stówka a moze Więcej ! ^^
0
Macie tu wszystko na wszelki wypadek xD
http://sport.tvp.pl/fifa2010/fazytabele/faza-grupowa
0
http://sport.tvp.pl/fifa2010/fazytabele/faza-grupowa
Macie tutaj spis wszystkich Meczów i Godziny xD
0
Mój Bojan ! :D
0
Damy rade ! Trzeba tylko wierzyć w Barcę ^^
Pozdrawiam ;]