0

Młody Szaleje :D

0

Patryk23FCB

Też będzie mi go brakowało i nie tylko mi ... : (
Barco Jesteś Wielka !!!

0

I nie wygra !!! : D

0

Villa wracaj szybko !!!!

0

Brak zainteresowania ??? ; o No wybaczcie ale ile czasu Barcelona o nim mówiła ; d Moim zdaniem dobrze by było jak Fabregas bedzie w Barcelonie : )

0

Ale ich w Ch*** zrobił hahahah

(Sorry za słowa) xdd

0

Ja sie nie dziwię ;D

0

Takich ludzi powinno być więcej :)

0

Hahahaha Dobry kawał :D

Piqué zostaje Tu... :x

0

Widać ze Pep sie tym nie przejmuję ;) I pozytywnie.

0

Stówka a moze Więcej ! ^^

0

Macie tu wszystko na wszelki wypadek xD

http://sport.tvp.pl/fifa2010/fazytabele/faza-grupowa

0

http://sport.tvp.pl/fifa2010/fazytabele/faza-grupowa

Macie tutaj spis wszystkich Meczów i Godziny xD

0

Mój Bojan ! :D

0

Damy rade ! Trzeba tylko wierzyć w Barcę ^^

Pozdrawiam ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?