oskarchrzanowski
Dołączył/a: luty 2018
Wrocłąw
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siema, czy ma ktoś wolnego slota do jakiegoś serwisu z kanałami Canal+?
0
@LuisSalvano Więc uważasz, że pomoc mamy obsadzoną to nic dziwnego, że chcesz gościa, który napluł klubowi w twarz i to nie raz. Bravo dla ciebie.
0
@LuisSalvano a to przepraszam bardzo. Zdecydowanie stać ten klub na 300 mln na 2 transfery, szczególnie, gdy ze składu trzeba wywalić na pysk Rakitica, Pique itd. i warto byłoby ich zastąpić, ale w sumie ważne, że będzie miał kto strzelać.
1
@Bartex a masz pożyczyć Bartomeu 500 mln?
10
@Tomo1989 a zauważyłeś może, że nie ma już takiej możliwości? Albo kupujesz takiego z nadzieją, że odpali albo ktoś inny go kupuje i zostajesz z niczym.
0
@hazo428 Uważam, że sprzedaż Coutinho powinna być zależna od nowego trenera, bo gdyby przyszedł ktoś kto potrafi budować zawodników to Philpe może się jeszcze okazać wspaniałym zakupem.
0
@notor1ous co znaczy imho?
0
Dobrze że nie ty decydujesz
3
Ktoś pokroju Piątka nie przyjdzie świadomie, żeby grzać ławe. Generalnie transfer Princa moim zdaniem w teorii był świetnym pomysłem, bo gość wiedział, że będzie tylko zmiennikiem, a dobre pieniążki będą na konto wpadać; a CV chłop ma niezłe. Szkoda tylko, że rzeczywistość pokazała, że nie udźwignął zadania.
1
Może mówię sobie co chce, ale ci panowie grają na dwóch różnych pozycjach...
1
Jezu jakie dziwne uczucie jak czyta się konferencje prasową Valverde i nie ma pod nią żadnych komentarzy "hejtujących" jego osobę.
6
Faktycznie przegrał rywalizacje... póki nie zaczęła się szopka z przedłużaniem kontraktu to Rabiot był w wyjściowej jedenastce Tuchela
0
Jest kiepski...
0
Gościu proszę nie odwiedzaj już tego portalu...
0
Genialny pomysł z wystawieniem Dembele, który popadł w niełaskę czołowych zawodników i trenera za to, że po stracie piłki nie za bardzo się kwapi do naprawienia straty. Kosztem Rakiticia wystawmy Malcoma, który rozegrał, w tym sezonie 27 minut i zastanówcie się w końcu, dlaczego tak jest, bo to nie jest Lucho, że kogoś nie lubi Valverde po prostu widzi, że Brazylijczyk kompletnie nie łapie o co chodzi w taktyce i jest nie przydatny. Arthur też do Katalonii przybył, w tym roku a jakimś cudem udało mu się przebić do pierwszego składu. Rozumiem, że ludzie boją się, że Ivan nie będzie miał siły grać na późniejszym etapie sezonu, ale jest on filarem naszej drugiej linii i właśnie w meczach o pozycje lidera ligi(Sevilla), lidera LM(Inter) i el Clasico jego obecność jest niezbędna i wystawienie w jego miejsce Vidala, który nie wie najwyraźniej po co przyszedł do FCB jest głupotą, bo oczywistym jest, że w tak ważnym meczu nie da tyle co zawodnik podstawowej jedenastki. Takie jest moje zdanie odnośnie wszystkich tych dyskusji na temat rotacji trenera i też ich braku.
2
Malcom gra na innej pozycji niż Suarez