rozgościć? zastanów się jakich słów używasz. z kolei teraz sam przesadzasz, bo pieprzysz cos o obrazie Barcelony która z moich ust nie padła. sam teraz cudownie bronisz Częstochowy i przypominasz na kazdym kroku że jest to strona FCBARCA. Zrozumieliśmy, a ty wrzuć na luz. Nie rozumiem jak dwa czy trzy komentarze moga tak człowieka z równowagi wyprowadzic. I masz racje, nigdy Cie nie widzialem, przeczytalem. Nie obawiaj sie, nie wysle Ci zaproszenia na nk. Z góry na dół skrytykowałeś każdą rzecz którą zrobiłem na łamach tego serwisu, a sam zachowujesz sie jak bóg i stwórców. Zacytuję teraz pewną postać z tego portalu:
@messi10 cieszy mnie, że czytasz każdy komentarz. lepiej byłoby, gdybyś zajął się swoimi sezonowcami. nie rozumiem, dlaczego pozwalacie tak sobie prać mózg, niektóre komentarze odnośnie Milanu i nie tylko są na poziomie zera lub poniżej. co w tym dziwnego, że bronie swoich? nie macie pojęcia co sie dzieje w Milanie a pieprzycie farmazony. a i nie bój się o moją aktywność na stronach Milanu ;)
komentarz szmeto, przykład idealny jak wielki ma Milan szacunek w Europie. nie wskaże palcem, kto jest bardziej utytuowanym klubwem w historii. aż nie mogę się doczekać jak zaczniecie wytykać, kto obecnie jest lepszy. do Barcy mam zawsze szacunek, nie rozumiem tylko was, kibiców. w jednym sie zgodzę, wam się to podoba, mnie nie musi. pokój.
włoskie szmatławce. jeszcze nie spotkałem się z opinią że LGDS jest szmatławcem, polskim faktem, pudelkiem. Nie ujmując nikomu hiszpańskiego pisemka AS...
widze że nadal żyjecie faktem, iż to jest medialna plota. puknijcie się w czoło i w końcu przejrzyjcie na oczy że próbujemy go od was wyrwać. czuję w powietrzu czołówki gazet: 'IBRA w MILANIE, oficjalnie!
dalej żyjcie w świecie, w którym włoska prasa sobie wszystko zmyśla.
na wstępie chce powiedzieć że jestem fanem Milanu i specjalnie zaglądam w ostatnich dniach na tą strone i na komentarze. ludzie, nie plotką jest fakt, że Galliani jest w Barcelonie i zasiądzie do rozmow. nie plotką jest fakt, że Galliani potrafi się negocjować, mówię wam z ręką na sercu. Berlusconi ma w dupie nasz klub, obiecał nam mistrza ale nie raczy zrobić konkretnego transferu. To nie jest prawda co pisze lukininho. Jesteśmy biedni, a ekonomicznie nie pozwolimy sobie na pensję rzędu 12mln. Dla Milanu Ibra będzie zbawieniem i zmniejszeniem straty do Interu, dla Barcy... wy pewnie sami wiecie. Wiem też, że Barca swój rozum ma i się nie sfrajerzy. Zobaczymy jak cała sprawa się rozwinie. Do jutrzejszego meczu panowie ; )
rozgościć? zastanów się jakich słów używasz. z kolei teraz sam przesadzasz, bo pieprzysz cos o obrazie Barcelony która z moich ust nie padła. sam teraz cudownie bronisz Częstochowy i przypominasz na kazdym kroku że jest to strona FCBARCA. Zrozumieliśmy, a ty wrzuć na luz. Nie rozumiem jak dwa czy trzy komentarze moga tak człowieka z równowagi wyprowadzic. I masz racje, nigdy Cie nie widzialem, przeczytalem. Nie obawiaj sie, nie wysle Ci zaproszenia na nk. Z góry na dół skrytykowałeś każdą rzecz którą zrobiłem na łamach tego serwisu, a sam zachowujesz sie jak bóg i stwórców. Zacytuję teraz pewną postać z tego portalu:
widze że nadal żyjecie faktem, iż to jest medialna plota. puknijcie się w czoło i w końcu przejrzyjcie na oczy że próbujemy go od was wyrwać. czuję w powietrzu czołówki gazet: 'IBRA w MILANIE, oficjalnie!
dalej żyjcie w świecie, w którym włoska prasa sobie wszystko zmyśla.
włoskie szmatławce. jeszcze nie spotkałem się z opinią że LGDS jest szmatławcem, polskim faktem, pudelkiem. Nie ujmując nikomu hiszpańskiego pisemka AS...
Komentarze
0
@~Messi10
rozgościć? zastanów się jakich słów używasz. z kolei teraz sam przesadzasz, bo pieprzysz cos o obrazie Barcelony która z moich ust nie padła. sam teraz cudownie bronisz Częstochowy i przypominasz na kazdym kroku że jest to strona FCBARCA. Zrozumieliśmy, a ty wrzuć na luz. Nie rozumiem jak dwa czy trzy komentarze moga tak człowieka z równowagi wyprowadzic. I masz racje, nigdy Cie nie widzialem, przeczytalem. Nie obawiaj sie, nie wysle Ci zaproszenia na nk. Z góry na dół skrytykowałeś każdą rzecz którą zrobiłem na łamach tego serwisu, a sam zachowujesz sie jak bóg i stwórców. Zacytuję teraz pewną postać z tego portalu:
TROCHĘ ROZUMU LUDZIE!
0
@messi10 cieszy mnie, że czytasz każdy komentarz. lepiej byłoby, gdybyś zajął się swoimi sezonowcami. nie rozumiem, dlaczego pozwalacie tak sobie prać mózg, niektóre komentarze odnośnie Milanu i nie tylko są na poziomie zera lub poniżej. co w tym dziwnego, że bronie swoich? nie macie pojęcia co sie dzieje w Milanie a pieprzycie farmazony. a i nie bój się o moją aktywność na stronach Milanu ;)
komentarz szmeto, przykład idealny jak wielki ma Milan szacunek w Europie. nie wskaże palcem, kto jest bardziej utytuowanym klubwem w historii. aż nie mogę się doczekać jak zaczniecie wytykać, kto obecnie jest lepszy. do Barcy mam zawsze szacunek, nie rozumiem tylko was, kibiców. w jednym sie zgodzę, wam się to podoba, mnie nie musi. pokój.
0
włoskie szmatławce. jeszcze nie spotkałem się z opinią że LGDS jest szmatławcem, polskim faktem, pudelkiem. Nie ujmując nikomu hiszpańskiego pisemka AS...
0
kadra Milanu na Barce:
http://www.acmilan.com.pl/?id=15912
0
widze że nadal żyjecie faktem, iż to jest medialna plota. puknijcie się w czoło i w końcu przejrzyjcie na oczy że próbujemy go od was wyrwać. czuję w powietrzu czołówki gazet: 'IBRA w MILANIE, oficjalnie!
dalej żyjcie w świecie, w którym włoska prasa sobie wszystko zmyśla.
0
na wstępie chce powiedzieć że jestem fanem Milanu i specjalnie zaglądam w ostatnich dniach na tą strone i na komentarze. ludzie, nie plotką jest fakt, że Galliani jest w Barcelonie i zasiądzie do rozmow. nie plotką jest fakt, że Galliani potrafi się negocjować, mówię wam z ręką na sercu. Berlusconi ma w dupie nasz klub, obiecał nam mistrza ale nie raczy zrobić konkretnego transferu. To nie jest prawda co pisze lukininho. Jesteśmy biedni, a ekonomicznie nie pozwolimy sobie na pensję rzędu 12mln. Dla Milanu Ibra będzie zbawieniem i zmniejszeniem straty do Interu, dla Barcy... wy pewnie sami wiecie. Wiem też, że Barca swój rozum ma i się nie sfrajerzy. Zobaczymy jak cała sprawa się rozwinie. Do jutrzejszego meczu panowie ; )
0
@~Messi10
rozgościć? zastanów się jakich słów używasz. z kolei teraz sam przesadzasz, bo pieprzysz cos o obrazie Barcelony która z moich ust nie padła. sam teraz cudownie bronisz Częstochowy i przypominasz na kazdym kroku że jest to strona FCBARCA. Zrozumieliśmy, a ty wrzuć na luz. Nie rozumiem jak dwa czy trzy komentarze moga tak człowieka z równowagi wyprowadzic. I masz racje, nigdy Cie nie widzialem, przeczytalem. Nie obawiaj sie, nie wysle Ci zaproszenia na nk. Z góry na dół skrytykowałeś każdą rzecz którą zrobiłem na łamach tego serwisu, a sam zachowujesz sie jak bóg i stwórców. Zacytuję teraz pewną postać z tego portalu:
TROCHĘ ROZUMU LUDZIE!
0
widze że nadal żyjecie faktem, iż to jest medialna plota. puknijcie się w czoło i w końcu przejrzyjcie na oczy że próbujemy go od was wyrwać. czuję w powietrzu czołówki gazet: 'IBRA w MILANIE, oficjalnie!
dalej żyjcie w świecie, w którym włoska prasa sobie wszystko zmyśla.
0
kadra Milanu na Barce:
http://www.acmilan.com.pl/?id=15912
0
włoskie szmatławce. jeszcze nie spotkałem się z opinią że LGDS jest szmatławcem, polskim faktem, pudelkiem. Nie ujmując nikomu hiszpańskiego pisemka AS...