4 lipca 2014, 13:30
0
Podpiszmy petycję, należy mu się! http://www.ipetitions.com/petition/1-for-neymars-father-for-every-world-cup-ticket
8 października 2012, 15:47
Lukas: uważasz, że mamy tragiczną obronę? Rezerwowa obrona puszcza 2 bramki w meczu z Realem i są tragiczni według Ciebie? :>
9 września 2012, 11:40
jego ojciec to niezły strzelec, może jego ściągnijmy? :D
21 kwietnia 2012, 12:24
ej Mes masz tu fajny artykuł: http://pl.wikipedia.org/wiki/Interpunkcja
23 marca 2012, 20:38
poprzednia czcionka lepsza była
30 marca 2009, 22:58
Marco87 nie przesadzaj, Porto to jednak nie ta klasa
17 maja 2010, 17:48
seweryn22 - chodzi o rekord Naszego klubu
15 lutego 2010, 14:45
Przeklejając nazwiska mogliście chociaż ademas wyrzucić :>
29 kwietnia 2010, 19:13
20 jest wart. Dawać go!!!!11!!!111
4 marca 2010, 18:32
Lukasoon15 to nie była ironia, tylko po prostu czerstwy dowcip.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Podpiszmy petycję, należy mu się!
http://www.ipetitions.com/petition/1-for-neymars-father-for-every-world-cup-ticket
0
Lukas: uważasz, że mamy tragiczną obronę? Rezerwowa obrona puszcza 2 bramki w meczu z Realem i są tragiczni według Ciebie? :>
0
jego ojciec to niezły strzelec, może jego ściągnijmy? :D
0
ej Mes masz tu fajny artykuł:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Interpunkcja
0
poprzednia czcionka lepsza była
0
Marco87 nie przesadzaj, Porto to jednak nie ta klasa
0
seweryn22 - chodzi o rekord Naszego klubu
0
Przeklejając nazwiska mogliście chociaż ademas wyrzucić :>
0
20 jest wart. Dawać go!!!!11!!!111
0
Lukasoon15 to nie była ironia, tylko po prostu czerstwy dowcip.