0

tak 47 bramek w 1 polowie a 53 w drugiej. cholera mniej w 1 polowie wiec ustawmy presing juz na bramkarza w 1 polowach bo za malo, glowka tylko 11 wiec dosrodkowujmy, tylko 4 samoboje, wiec nabijajmy ich

0

to bramka dla przeciwnika, nie liczzy sie :)

0

pasja to nie presing. nie zalozenia taktyczne i wykonywanie ich, pasja to nie twoja rola na boisku i zadania w meczu. pasje masz albo nie. kochasz gdy pilka do cb jest podana lub traktujesz to juz jak prace. pasja to kochac ten moment w ktorym dostajesz pilke, kazdy taki moment.

0

nagroda byla za tamten rok, a w tamtym roku messi zasluzyl na 2 miejsce.

0

do Finału Pucharu Króla sporo czasu. Skąd Ty wiesz jaką formę będzie wtedy mieć Real Madryt. Forma się zmienia co dziennie minimalnie lub gwałtownie.Liga jest długa a my mamy 3 pkt straty do Atletico Madryt i tyle samo co Real Madryt, skąd wiesz, że ją przegraliśmy? Moim zdaniem w Lidze Mistrzów dojdziemy do 1/2. Tak moim zdaniem ogramy Manchester City w 1/8. Wierzę, że to dobrzy ludzie i będą świetnie grać jeszcze nie raz.

VEB

0

sytuacja prosta jest przeciez. bramka dla fcb - brak czerwonej kartki, wczesniej faulu nie bylo masherano

0

chociaz? hahah i mamy sezonowca!!!! chociaz? twoim zdaniem caly sezon na 1 miejscu w lidze espana to ,,chociaz"? hahah to wyczyn glupcze

0

mowil to guardiola: ciezko sie ludzie gra gdy twoj rywal dobrze bronni sie 11stoma pilkarzami, ale wy : niee! nie stworzyli okazji i grali fartem. bardzo dobry wynik, dobra gra, z city mecz bedzie inny bo liga m jest inna

0

on ma juz chyba 29 lat, 15 milionow to max

0

ludzie haha po 1: Wy juz nie akceptujecie wynikow ponizej 5:0 po 2 jak messi nie strzeli hat trika, nie glosujemy na niego, chuj ze to byl jego 1 dobry na powaznie mecz po kontuzji, gdzie gral w koncu jak 26 latek, barca w tym meczu to messi, messi to barca w tym meczu ale nie wazne na tablicy strzelcow 3 razy go nie ma. prawdziwych pozdrawiam i zacznijcie pisac na tej stronie bo nie chce wierzyc ze tu sami tacy kibice.


VISCA EL BAAAAAAR

0

niee. 2:0 i jeszcze rewanz, jestesmy faworytem. Widze ze nie akceptujesz juz meczow ponizej 5:0?

0

nie. 2:0 i jeszcze rewanz, jestesmy faworytem. widze ze nie akceptujesz juz meczow ponizej 5:0?

0

albo w alvesa sie bawi kurw??

0

czekam z niecierpliwoscia na pierwszy drybling tello, zly humor mam musze sie posmiac troche bo lepiej mi sie spi

0

alves wrzutki tello straty i bedzie kurwa jeszcze remmis

0

ludzie grajcie cos!!! bo nam sie kibice na strone bayernu przeniosa ;///

0

nie. gramy jak bysmy mieli alvesa

0

no taki troche F4

0

to byla nieeezla klepka

0

szkoda ze to alves nie podal sie do dymisji

0

a co ma powiedziec? mamy problem i brak formy? zastanow sie

0

messi gra kapitalnie, ale wy chcecie hat triki wiem wiem :)

0

alves tak sie dosroddkowuje

0

hahahh

0

Alves to by sie podbeskidziu bielsko bialej w utrzymaniu przydal

0

messi dobrze gra

0

oj z realem w finale bedzie ciezko, z city w 1/8 juz bedzie im latwiej niz w pucharze krola a liga wiecie jak jest, atleti chyba peknie za paree koolejek ale przegra z barca i realem nie duza strata ppunktow. a kto wygra lige?

0

nie obrazajcie martinio glupki! nie wiem kto to pisze?? on sie nie nadaje moim zdaniem na prowadzenie najwiekszych gwiazd pilki noznej ale trenerem jest dobrym ...

0

alves skill

0

messi to w sumie jest jak rooney w man wszystko idzie przez niego, tylko wiesz... dzieci z tej strony chca zas 4 zlotych pilek od niego rajdow przewrotek hattrikow i nie wiem obronionnych karnych chyba jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?