0

70 mln za Fábregasa to troche za duzo

0

raczej go nie puszczą

0

dajcie mu jeszcze jeden sezon

z henrym bylo to samo dopiero po jakims sezonie grał swoje tak jak potrafi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?