pacek
Dołączył/a: grudzień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cóż powoli kończy się era pewnych piłkarzy Valdes jaki był taki był ale dał spokój na obsadę tej pozycji na 10 lat wiadomo jak było wcześniej i jakich mieliśmy po Zubizarecie "bramkarzy" oby teraz było lepiej pamiętajmy że niedługo pograją już Xavi Puyol wiec na takie odejścia musimy być gotowi
0
Będzie 70 goli a co ligi kiedyś myślałem ze gorzej niż w szkockiej na tym poziomie gorzej się nie da a jednak można robi się coraz nudniej to patologia by taki bilans bramek i pkt nie dały zwycięstwa
0
pit80
chyba nie widziełes dokladnie tej sytacji w tv najpierw mou włozył palec Vilanovie a on obrócił sie i oddal mu co widac na filmiku: http://babol.pl/kat,1025473,title,Psychol-Marcelo-i-zadyma-w-Superpucharze,wid,13696245,wiadomosc.html w 2:51 Mou wkłada palec do oko Vilanovie a 2:54 oddaje mu
0
no cóż 0:0 paniki siać nie ma co to jest puchar a puchary rządzą sie swoimi prawami ważne ze zero straty a w rewanżu trzeba wyjsc optymalnym składem dobrze ze ten słabszy mecz przypadł teraz a nie na ligę bo tam stratę boleśnie można by odczuć co nie zmienia faktu ze to najsłabszy mecz od początku października chłopaki chyba o świętach myśleli a odpoczynek im się należny bo wiosna i sezon musi być nasze a co do Bilbao pretensji mieć nie można grali mądrze w obronie i grali na tyle ich stać zauważcie ze żadne słupki itp ich nie ratowało a ze ładnie nie grali no cóż nie każdego stać na tak gra jak nas
0
wrzutki Adriano tragedia
0
Adriano za Mascherano
0
75 min a my nawet porządnej setki nie mieliśmy Bilbao broni się cała drużyna
0
Messi na razie nic nie gra Villa nie lepiej
0
Villa za Bojana
0
Villa się szykuje
0
dawno nie widziałem Xaviego tak psującego podania
0
no Messi wszedł
0
no Messi i Villa może wejdą bo konkretnych strzałów jak na lekarstwo w sumie to dwa strzały z dystansu Iniesty
0
pierwsza połowa nic ciekawego Bojan słabiutko co wejście obrońcy to leży na murawie niecelne wrzutki Alvesa dużo strat gra rwana brak płynności trzeba czekać na zmiany pewno ok 60 min będą
0
5:0
0
messi i 4:0
0
ale asysta alvesa
0
gol messi
0
druga asysta Pedro
0
gol
0
goooool
0
Co za czasy najpierw Bilbao teraz My ciężko było się do UNICEFU przyzwyczaić a teraz jeszcze jedno ciekaw jestem czy jak z dołka finansowego wyjdziemy to nadal będę szpecić koszulki wydaje mi się ze będą
0
Mówi się że łatwych na tym poziomie przeciwników nie ma ale wydaje mi si ę ze Marsylia byłaby zdecydowanie najłatwiejsza zresztą o czym tu mówimy do wiosny wiele może się zmienić chciałby teraz Inter jest słaby a wystarczy zmiana trenera i może stać się niewygodnym przeciwnikiem .Ważne by nasi trzymali poziom i nikt nam nie da rady
0
racja szósty part drugiej połowy w hd po polsku jest uszkodzony można coś zrobić z tym bo jakość znakomita
0
szkoda że Złotej Piłki nie można podzielić dla mnie Xavi ii Iniesta