0

Prawdziwi kibice Barcy nie ma co wchodzić z zbędne dyskusje bo takich tu nie mało Ci co piszą te głupoty po prostu są niezwykle szczęśliwi gdy wyprowadzą Nas z równowagi po co dawać im satysfakcje oczywiście jest to wielki ból że nie udało się awansować ale życie to nie tylko zwycięstwa to także porażki i trzeba umieć z nimi żyć i stawać się mocniejszymi co Nas nie zabije to Nas wzmocni po pięknym ubiegłym roku chyba za dużo wymagamy a zapominamy że to tylko ludzie i trzeba ich cenić za to co w ostatnich latach robili dla Nas a nie gdy tylko nadejdzie porażka to ten nie pasuje tego sprzedajmy nie rozumiem tego, dużo kibiców nie docenia tego co w ostatnim czasie Barca dla Nas zrobiła ile dala nam radości, trzeba wierzyć w nich nawet z złych chwilach a nie wymagać samych sukcesów bo powtarzam są to tylko ludzie nie maszyny i życie to nie tylko sukcesy i powiem ze nie jest mi wstyd za piłkarzy robili co mogli wierni swojej filozofii może nie którzy nie pamiętają lat do 2005 gdzie Barca nie była w stanie osiągać sukcesów w Europie i nie tylko odpadając z Juventusem gdzie 5 kolegów było za Juve a ja sam, czy ręka kluiverta w polu karnym z Liverpoolem gdy mając 3 koszulki tego pilkarza potrafiłem z podniesioną głową iść następnego dnia i grać w niej mimo śmiechów kolegów i wytykanie palcami i nie było mi wstyd wtedy i również nie jest mi teraz i jestem z nich dumny i wdzięczny ze w ostatnich latach dali mi tyle radości i dumy Pozdrawiam wiernych i prawdziwych kibiców Barcy

0

dzieki pozdro

0

wujo444 duzo lepiej byś zrobil piszac ten komentarz bez wyzywania mnie a ze piszesz w liczbie mnogiej cules dobrze ze chociaz ty blyszczysz bystrościa i kultura

0

wiesz co tak sie sklada ze czytalem czy zbrodnia jest ze pytam o tabele interesuja mnie rozmiary pkt

0

Badzi60 a nie wiesz jak tabela wygląda w Segunda B??

0

Elo nie wiecie jak w segunda B stoi Barca Atletic?? pozdro

0

sciah dobrze gadasz ja nie mam do nikogo pretensji o to za popełnilem orta to tylko i wylacznie moj blad i brak oczytania ale nie wiedzialem ze za jedno slowo juz zaraz kazdy najezdza itp nikt nie jest idealny i kazdy popelnia jakies bledy masz racje ze uwagi zwracane za popełnione bledy ucza ale nie sadzilem ze wszyscy sa takimi detalstami oczywiscie spoleczenstwo ma obowiazek zwrocic uwage i spoko rozumiem a kolega nizej niech nie bedzie taki pewny ze stronka starcila usera ; kolego nie jestem typem czlowieka ktory kuli glowe w piasek i powiem Ci cos jeszcze zeby najechali na mnie wszyscy krórzy tu komentuja za popelninego orta stronka nie starcilaby usera bo zbyt dlugo barcy kibicuje.......

0

spoko przyjalem Twoja wskazowke....tylko nie rozumiem Twojej postawy ze sie czepiasz wszystkich jak wspomniales od 6 lat masz z tego satysfakcje ze wiesz cos lepiej niz inni ??czy to znaczy ze Ty nie popełniasz błedow ??nie sadze bo kazdy je popełnia wiec czasem moze zastanow sie i pomysl obustronnie, bo ja tez czesto czytam komenty ludzi, dyskryminacje innych kTorzy maja mniejsza wiedze o piłce itp ale czy to znaczy ze sa gorsi i to jest powod by ich tak traktowac nie wszyscy maja po 20 lat i wiecej nie ktorzy to mlodzi fani barcy i wiedza mniej o zyciu i pilce bo maja czas by ta wiedze zdobyc ale mimo tego im sie dostaje...... narka

0

looky a kim ty jestes zeby zwracac mi uwage i zabraniac mi uzywac caps locka?? to też jest bład?? byc moze tak i widocznie zwracam sie do idealisty.....

0

wujo 444

Ja sie wcale nie denerwuje popełniam błedy jak kazdy Ty zapewne tez masz slabsze strony i mnie to wcale nie boli tylko nie czaje po co tak sobie zwracac uwage ja np nie patrze na ortografie gdy czytam tylko sens komenta ,nie jestem czesto jako zalogowany ale jak czytam komenty cules to jest smieszne ze jeden nawala na drugiego poprawiaja sie wzajemnie albo dyskryminuje druga osobe bo ma mniejsza wiedze o futbolu z braku czasu albo pojecia do tej dziedziny a tylko sie interesuje

ale spoxik juz pamietam ze pauza a nie pałza:) pozdro wszystkim:P

0

wujo 444

ja nie moge czego ty sie czepiasz nie kazdy jest doskonaly z gramatyki a ja nie jestem napewno popelniam bledy ale ze szkołA MI TU NIE WYLATUJ WIADOMO O CO CHODZI nie badz takim detalista;/

0

wujo 444

dziex:P roben nie powinien zagrac bo dostal 2 zółte czyli czerwona wiec pałza na jedno spotkanie a jak bedzie sie okaze oby nie grał:) chociaz lubie go bo dlugo kibicuje holandii ale w tym przypadku nie kieruje sie tym musi palzowac i juz:)

0

to ze roben i rvn to wiem ale nie jestem pewien czy czasem sneijder tez nie zagra bo mial uraz i nie wiadome bylo czy wyleczy na barce wie ktos????

0

wiecie kto pałzuje z realu w meczu z barca??? poza robenem

0

czerwona to czerwona wiec palzuje na bank ale jestem ciekawy kto tam jeszcze nie zagra

0

siemka wie Ktoś może ktorzy z realu nie zagraja w gran derby poza robenem ktory dostał czerwona:)

0

exeqtor

a filmy Ci ida normalnie ???jaki masz ten program???

0

spojrzcie ja pisza o nas kibice realu "hahaha bardzo smieszne na pewno REAL jest lepszy :P A barcelona to zwykle smiecie i tyle ! " szaman zauwaz jak pisza :( to sa kibice nie sadze:(

0

no i spoko ty masz swoje zdanie ja mam swoje i niech tak zostanie koniec tematu Visca El Barca pozdrawiam:)narazka

0

szaman18 i jeszcze jedno tu nie chodzi o wszystkich kibicow rywala tylko kibicow realu a to roznica

0

szaman18 ja nie rozumiem wogole czemu ty bronisz kibicow realu skoro zle o nas pisza Twoje slowa "jak mozna pisac ze wszyscy kibice realu to idioci ??żal " dlaczego tak pisze znajc mi prawdziwego kibica realu ktory powie cieplo o naszym zespole:P jestem tolerancyjny ale realu nie lubie i ich kibicow takze mam do tego prawo tak jak ty bronic kibicow realu ale czlowieku nie na tej stronie

0

szaman 18

a ktory prwadziwy kibic BARCY neguje slowa wypowiedziane na odwiecznego wroga skoro tak pisze mam powody jesli jestes kibicem Bracy napradwe to sie zastanow rozumiem tolerancja ale jesli oni pisza zle o Nas nie ma co szczedzic slow na nich pozdro dla tych ktorzy napradwe sa z Barca na dobre i na zle i reaguja na krytyke ze strony wroga na tle naszej Barcy:P

0

uważaj na słowa, bo się pożegnamy

mod

0

jak tak dalej beda grac nasi pupile to potracimy wlosy:):):) sprawiedliwe zwyciestwo jechalismy ich pilą jeszcze to zachownie ich kibicow:) pieknie:) VISCA EL BARCA:):)

0

huuuuuuuurrrrrrrrrrraaaaaaaaaaa:D:D:D

0

karny:D:D:D

0

ostatnia szansa:):): 3 majmy mocno kciuki:P

0

wie ktos lie doliczyl??

0

Boski Henry:):):):) jest:):)

0

JA NIE WIEM CO TEN KOLES SIE TAK PODNIECA STRZELIL TYLKO JENA BRAMKE WIECEJ TO JUZ LEPSZY W ZYCIU MOZE LEPIEJ ZACZELI ALE GORZEJ SKONCZA CIEKAWA BEDZIE KONFRONTACJA NASZA Z REALEM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?