Co on gada? Nie sądzę że im gra się łatwiej z druzynami z hiszpańskiej ligi,w LaLiga często drużyny grają szybko na jeden kontakt i owiele bardziej perfekcyjnie i technicznie niż w Angielskiej kopaninie,a gdy gra się uspokaja wtedy jedne perfekcyjne podanie potrafi zmienić losy meczu,niech sobie gada chłopaczyna co chcę,tylko w koncu znowu się przekoną że hiszpania będzie górą czyli Barcelona!!! Barcelona ich zmiecie i taki będzie finał! Nadzieje sobie robią borowiki!
Ronaldo jest za**...lubie go,wiem jakie on ma emocje i temperament,sam kiedys grałem w piłke i jak byłem młody też potrafiłem kogoś uderzyć ze złości lub płakać po przegranym meczu to jest dlamnie oczywiste,on jest wielkim piłkarzem i kocha to dlatego taki jest i on wie że jest bardzo dobry i ma świadomość że cały świat na niego zwraca uwage,on na szczęście nie zwraca uwagi na gazety i złe komentarze co do jego osoby i o to chodzi,piłkarze jego nie krytykuja bo wiedzą co to jest i byc piłkarzem i myślę że wielu mu zazdrości osobowości,niedługo będzie triumfował w Madrycie z Realem.Pozdro fanom Barcy i Realu bądźcie obiektywni i nie sugerujcie się gazetami chyba macie swoje zdanie
Sądzę że SILVA byłby lepszym rozwiązaniem dla Barcelona,to znakomity technik i pasuje jak ulał do Barcelony,jedno co nie przemawia za mną do transferu Silvy do Barcy to to że Valencia straciła by swoją gwiazdę :/ A tak po za tym to tylko i tylko w Barcelonie SILVA pokazałby całemu światu jak się podaje,kiwa i strzela pięknie gole.pozdro fanom LA LIGA! i BARCY!
Tak wogóle to dobrze że Rijkaard odszedł i przyszedł Pep,ale tak naprawdę to,tęskno mi za tamtą Barceloną,szczególnie za Etoo,R10 i Deco,te czasy już nie wrócą-szkoda:/ FCB4EVER
to jest bezwatpienia jeden z najlepszych napastnikow na swiecie,widze go w Barcelonie z numerem 7,czyli Gudi musi odejsc :D Barca by miala najlepszy atak na swiecie
emp spoko napisales pozdro masz racje,dlamnie co po niektorzy sa zdrajcami,w angli zawsze sa jakies skandale,oni sami robia wielkie halo a nieudacznicy bez swojego zdania ida w ich slady,prawda jest po naszej stronie,zasluzylismy na awans w 100% niech sie ciesza ze wogle sie wybronili od kleski,dlamnie jest oczywiste ze chelsea nieistnieje,nic niepokazali,caly czas sie bronili i jak taka druzyna mialaby awansowac to by bylo cos okropnego.VeB!
Sądzę że SILVA byłby lepszym rozwiązaniem dla Barcelona,to znakomity technik i pasuje jak ulał do Barcelony,jedno co nie przemawia za mną do transferu Silvy do Barcy to to że Valencia straciła by swoją gwiazdę :/ A tak po za tym to tylko i tylko w Barcelonie SILVA pokazałby całemu światu jak się podaje,kiwa i strzela pięknie gole.pozdro fanom LA LIGA! i BARCY!
I kto by pomyślał?Jeszcze 3 sezony temu,się obawiałem że zabraknie mu miejsca w składzie,po tym jak Henry przyszedł i był jeszcze Deco i Ronaldinho,skład bynajmniej wygladał by tak: Toure,Ronaldinho,Deco-Henry,Etoo,Messi i kto wie żeby Rijkaard nieodszedł,to pewnie Deco i R10 by zostali,to i ciekawe czy teraz Xavi był by taK doceniony,lecz mimo wszystko bardzo się cieszę bo piłkarz naprawdę na to zasługuje i bez wątpienia w chwili obecnej z Iniestą tworzą parę najlepszych pomocników rozgrywających na świecie.Życzę mu dalszych sukcesów w Barcelonie i jak najlepszych zagrań na Mistrzostwach Świata :)
Komentarze
0
Co on gada? Nie sądzę że im gra się łatwiej z druzynami z hiszpańskiej ligi,w LaLiga często drużyny grają szybko na jeden kontakt i owiele bardziej perfekcyjnie i technicznie niż w Angielskiej kopaninie,a gdy gra się uspokaja wtedy jedne perfekcyjne podanie potrafi zmienić losy meczu,niech sobie gada chłopaczyna co chcę,tylko w koncu znowu się przekoną że hiszpania będzie górą czyli Barcelona!!! Barcelona ich zmiecie i taki będzie finał! Nadzieje sobie robią borowiki!
0
brakuje mi Etoo,Ibra to nie to samo,Eto jest lepszy od niego,już by miał ponad 20 goli napewno,Etoo wróć!!!
0
Ronaldo jest za**...lubie go,wiem jakie on ma emocje i temperament,sam kiedys grałem w piłke i jak byłem młody też potrafiłem kogoś uderzyć ze złości lub płakać po przegranym meczu to jest dlamnie oczywiste,on jest wielkim piłkarzem i kocha to dlatego taki jest i on wie że jest bardzo dobry i ma świadomość że cały świat na niego zwraca uwage,on na szczęście nie zwraca uwagi na gazety i złe komentarze co do jego osoby i o to chodzi,piłkarze jego nie krytykuja bo wiedzą co to jest i byc piłkarzem i myślę że wielu mu zazdrości osobowości,niedługo będzie triumfował w Madrycie z Realem.Pozdro fanom Barcy i Realu bądźcie obiektywni i nie sugerujcie się gazetami chyba macie swoje zdanie
0
Sądzę że SILVA byłby lepszym rozwiązaniem dla Barcelona,to znakomity technik i pasuje jak ulał do Barcelony,jedno co nie przemawia za mną do transferu Silvy do Barcy to to że Valencia straciła by swoją gwiazdę :/ A tak po za tym to tylko i tylko w Barcelonie SILVA pokazałby całemu światu jak się podaje,kiwa i strzela pięknie gole.pozdro fanom LA LIGA! i BARCY!
0
Tak wogóle to dobrze że Rijkaard odszedł i przyszedł Pep,ale tak naprawdę to,tęskno mi za tamtą Barceloną,szczególnie za Etoo,R10 i Deco,te czasy już nie wrócą-szkoda:/ FCB4EVER
0
to jest bezwatpienia jeden z najlepszych napastnikow na swiecie,widze go w Barcelonie z numerem 7,czyli Gudi musi odejsc :D Barca by miala najlepszy atak na swiecie
0
FORLAN albo VILLA i nikt wiecej !!!!
0
emp spoko napisales pozdro masz racje,dlamnie co po niektorzy sa zdrajcami,w angli zawsze sa jakies skandale,oni sami robia wielkie halo a nieudacznicy bez swojego zdania ida w ich slady,prawda jest po naszej stronie,zasluzylismy na awans w 100% niech sie ciesza ze wogle sie wybronili od kleski,dlamnie jest oczywiste ze chelsea nieistnieje,nic niepokazali,caly czas sie bronili i jak taka druzyna mialaby awansowac to by bylo cos okropnego.VeB!
0
Sądzę że SILVA byłby lepszym rozwiązaniem dla Barcelona,to znakomity technik i pasuje jak ulał do Barcelony,jedno co nie przemawia za mną do transferu Silvy do Barcy to to że Valencia straciła by swoją gwiazdę :/ A tak po za tym to tylko i tylko w Barcelonie SILVA pokazałby całemu światu jak się podaje,kiwa i strzela pięknie gole.pozdro fanom LA LIGA! i BARCY!
0
I kto by pomyślał?Jeszcze 3 sezony temu,się obawiałem że zabraknie mu miejsca w składzie,po tym jak Henry przyszedł i był jeszcze Deco i Ronaldinho,skład bynajmniej wygladał by tak: Toure,Ronaldinho,Deco-Henry,Etoo,Messi i kto wie żeby Rijkaard nieodszedł,to pewnie Deco i R10 by zostali,to i ciekawe czy teraz Xavi był by taK doceniony,lecz mimo wszystko bardzo się cieszę bo piłkarz naprawdę na to zasługuje i bez wątpienia w chwili obecnej z Iniestą tworzą parę najlepszych pomocników rozgrywających na świecie.Życzę mu dalszych sukcesów w Barcelonie i jak najlepszych zagrań na Mistrzostwach Świata :)