paikuchan
Dołączył/a: lipiec 2014
Garbatka-Letnisko
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja juz od dawna zrezygnowałem z nC ,tymbardziej że mało kto u mnie w domu ogląda telewizję , a abonament ten full zestaw z canal płaci się spory , dlatego od jakiegoś czasu wykupuje premium na WEEB :)
0
Przestań płakać jak dostaje piłkę to tylko się z nią mota , jest nieskuteczny. Mam nadzieję że te plotki o jego transferze do UK są prawdziwe ;)
0
Co z tego ze biega skoro nic z jego gry nie wynika , gosc nie ma formy i nie powinno sie na niego stawiac proste.
Podsumowanie jego gry:
1
Iniesta bezbarwny , Rakitic powinien grać jako ofensywny ,a cały czas był prawym defensywnym pomocnikiem. Montoya > Douglas , który większość piłek grał do tyłu wiem że nie można go porównywać z Albą, ale PO musi dawać jakość w ofensywie...Chyba nie tylko ja mam już dosyć Pedro...
0
Dziwne jeśli grając obok niego twierdziłby że to Messi jest lepszy :P Wtedy z pewnością by sobie pograł :D
0
Zobaczcie skład Islandii z wczorajszego meczu :) Same -sony
0
Pique , Mascherano na ŚO ? Trollujesz?
0
Masip dostal swoja szanse ciekawe czy uda mu sie ja wykorzystac , swoja droga dawno nie mielismy takiego "bogactwa" wyboru na bramce :P
0
Nick:Kamilos84 :D nie ma to jak zareklamować samego siebie Glik :D