0

Ja juz od dawna zrezygnowałem z nC ,tymbardziej że mało kto u mnie w domu ogląda telewizję , a abonament ten full zestaw z canal płaci się spory , dlatego od jakiegoś czasu wykupuje premium na WEEB :)

0

Przestań płakać jak dostaje piłkę to tylko się z nią mota , jest nieskuteczny. Mam nadzieję że te plotki o jego transferze do UK są prawdziwe ;)

0

Co z tego ze biega skoro nic z jego gry nie wynika , gosc nie ma formy i nie powinno sie na niego stawiac proste.
Podsumowanie jego gry:

1

Iniesta bezbarwny , Rakitic powinien grać jako ofensywny ,a cały czas był prawym defensywnym pomocnikiem. Montoya > Douglas , który większość piłek grał do tyłu wiem że nie można go porównywać z Albą, ale PO musi dawać jakość w ofensywie...Chyba nie tylko ja mam już dosyć Pedro...

0

Dziwne jeśli grając obok niego twierdziłby że to Messi jest lepszy :P Wtedy z pewnością by sobie pograł :D

0

Zobaczcie skład Islandii z wczorajszego meczu :) Same -sony

0

Pique , Mascherano na ŚO ? Trollujesz?

0

Masip dostal swoja szanse ciekawe czy uda mu sie ja wykorzystac , swoja droga dawno nie mielismy takiego "bogactwa" wyboru na bramce :P

0

Nick:Kamilos84 :D nie ma to jak zareklamować samego siebie Glik :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?