0

@norbi77 Ale Yamal nie miał kontroli nad piłką już, to nie wiem.

0

@Roobo Ale Yamal już stracił kontrolę nad piłką

0

To nie powinien być karny. Yamal nie miał już kontroli nad piłką

0

De Jong nie ma prawa zacząć 2 połowy.

1

Raphinha robi wszystko odwrotnie XD

1

De Jong tragedia. On dziś nic nie robi dobrze.

1

Gramy padake. De Jong spowalnia wszystko co sie da, Ferran gorzej przyjmuje i rozgrywa od Lewego.

1

Fajnie grać w końcu z bramkarzem

5

@Frimpong Też tego nie ogarniam XD. Co jak co, ale obecnie cena w PL za wydarzenia sportowe jest dość... niska. 80 zł i masz absolutnie wszystko.

W innych krajach nie mają tak kolorowo.

0

Arteta gra na 0-0 z Liverpoolem który ma dziurawą obrone XD. Ten to jest agent.

2

@Nightraider W futbolu wciąż działa takie coś jak wypożyczenie i trzeba z tego skorzystać przy obu zawodnikach. Szczególnie biorąc pod uwagę jak wiele klubów w Hiszpanii ma braki w kadrze przez finanse. Nie mogą zmarnować sezonu na grze w 4 lidze…

0

Jak dla mnie to zarówno Toni jak i Guille za dużo nie pograją. Szkoda im marnować sezon i obaj powinni udać się na wypożyczenie.

No i moim zdaniem to Guille jest minimalnie lepszy, ale to już moje widzi mi się.

2

Odpaliłem Betis-Bilbao a tam Krecidlo. Sory, ale nie dam rady…

1

@LeszekFCB Widzew, Widzew, łódzki Widzew, jak ja tej hmm hmm nienawidzę ;)

0

Czy ja wiem czy taki oczywisty ten karny? Imo nie. Ta piłka tam spadła znikąd, że tak powiem. Nie miał co zrobić z tą ręką.

0

@Szmulek Imo nie. Ta piłka tam spadła znikąd, że tak powiem. Nie miał co zrobić z tą ręką.

0

@ViscaelBarca2007 Arteta tak jak Xavi. Im lepszy skład, tym gorsza i nudniejsza gra.

1

@Eklerek Nwanieri i Lewis Skelly już skreśleni? XD
Przecież ten Nwanieri w tamtym sezonie dobrze Sake zastępował, a on teraz gra tym Madueke

0

@Bernard777 Siedzi na ławce Gio

0

@Ku84fcb Posiedzi z 2 lata i będzie miał 1 skład.

0

@Rifek No niestety, ale zna sytuację klubu. Gavi też czekał.

0

@Stanio87 Masz racje, zlagowało mi mózg XD

1

@Bernard777 Palma i Fiabiema w jednym meczu. Matrix

2

Liverpool zaraz coś tu wciśnie. Mają coraz więcej miejsca.

1

Salah w 2025 jest absolutnie nie sobą. Tak jakby grał wcześniej pod kontrakt XD

0

@Ku84fcb No a co w tym dziwnego jak tam jest absolutnie topowy Alisson

0

Partey do Villarreal poszedł? XD

0

@Bolton A ktoś cię zmusza?

0

Wenger wróć :/
On by z takim składem zrobił drugi raz ligę bez porażki.

3

Arsenal potrafi zabić każdy mecz. Ile jeszcze potrzebuje Arteta transferów żeby zacząć grać atrakcyjną piłkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?