partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 Ale Yamal nie miał kontroli nad piłką już, to nie wiem.
0
@Roobo Ale Yamal już stracił kontrolę nad piłką
0
To nie powinien być karny. Yamal nie miał już kontroli nad piłką
0
De Jong nie ma prawa zacząć 2 połowy.
1
Raphinha robi wszystko odwrotnie XD
1
De Jong tragedia. On dziś nic nie robi dobrze.
1
Gramy padake. De Jong spowalnia wszystko co sie da, Ferran gorzej przyjmuje i rozgrywa od Lewego.
1
Fajnie grać w końcu z bramkarzem
5
@Frimpong Też tego nie ogarniam XD. Co jak co, ale obecnie cena w PL za wydarzenia sportowe jest dość... niska. 80 zł i masz absolutnie wszystko.
W innych krajach nie mają tak kolorowo.
0
Arteta gra na 0-0 z Liverpoolem który ma dziurawą obrone XD. Ten to jest agent.
2
@Nightraider W futbolu wciąż działa takie coś jak wypożyczenie i trzeba z tego skorzystać przy obu zawodnikach. Szczególnie biorąc pod uwagę jak wiele klubów w Hiszpanii ma braki w kadrze przez finanse. Nie mogą zmarnować sezonu na grze w 4 lidze…
0
Jak dla mnie to zarówno Toni jak i Guille za dużo nie pograją. Szkoda im marnować sezon i obaj powinni udać się na wypożyczenie.
No i moim zdaniem to Guille jest minimalnie lepszy, ale to już moje widzi mi się.
2
Odpaliłem Betis-Bilbao a tam Krecidlo. Sory, ale nie dam rady…
1
@LeszekFCB Widzew, Widzew, łódzki Widzew, jak ja tej hmm hmm nienawidzę ;)
0
Czy ja wiem czy taki oczywisty ten karny? Imo nie. Ta piłka tam spadła znikąd, że tak powiem. Nie miał co zrobić z tą ręką.
0
@Szmulek Imo nie. Ta piłka tam spadła znikąd, że tak powiem. Nie miał co zrobić z tą ręką.
0
@ViscaelBarca2007 Arteta tak jak Xavi. Im lepszy skład, tym gorsza i nudniejsza gra.
1
@Eklerek Nwanieri i Lewis Skelly już skreśleni? XD
Przecież ten Nwanieri w tamtym sezonie dobrze Sake zastępował, a on teraz gra tym Madueke
0
@Bernard777 Siedzi na ławce Gio
0
@Ku84fcb Posiedzi z 2 lata i będzie miał 1 skład.
0
@Rifek No niestety, ale zna sytuację klubu. Gavi też czekał.
0
@Stanio87 Masz racje, zlagowało mi mózg XD
1
@Bernard777 Palma i Fiabiema w jednym meczu. Matrix
2
Liverpool zaraz coś tu wciśnie. Mają coraz więcej miejsca.
1
Salah w 2025 jest absolutnie nie sobą. Tak jakby grał wcześniej pod kontrakt XD
0
@Ku84fcb No a co w tym dziwnego jak tam jest absolutnie topowy Alisson
0
Partey do Villarreal poszedł? XD
0
@Bolton A ktoś cię zmusza?
0
Wenger wróć :/
On by z takim składem zrobił drugi raz ligę bez porażki.
3
Arsenal potrafi zabić każdy mecz. Ile jeszcze potrzebuje Arteta transferów żeby zacząć grać atrakcyjną piłkę?