partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ehhh pierwszy kupon był puszczony i klasycznie popsuł jeden mecz i oczywiście ten Lech.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@marcin62 Ja w tamtym tygodniu skończyłem platynke, świetna gierka.
0
Komentarz usunięty
0
@Faro W którym miejscu cię niby obraziłem typie?
Sęk w tym, że twoje wnioski są śmieszne i próbujesz być na siłę oryginalny co ci totalnie nie wychodzi
Swoją drogą to powinieneś mi podziękować, bo pokazuje ci że nie tylko ja mam z ciebie beke. Może ci to da do myślenia?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
16
Myślę, że Flick przesadza. Tam było prawie 40 stopni, oczywiste że podeszli do tego meczu oszczędniej jak mogli. Ale to tylko moje zdanie.
2
Do wszystkich narzekaczy. Pamiętajcie, że tam było dziś bodajże 37 stopni Celsjusza. Nie dziwcie się, że zawodnicy chcieli to wygrać jak najmniejszym nakładem sił…
4
Komentarz usunięty
0
O co chodzi z Kounde? Dziwne już
0
Najgorsze, że dzisiejszego meczyku sobie nie obejrzę na żywo :/
2
@rumek11 Chodzi mi o to, że po co tak ciągle wciskać kit jak jest super i w ogóle kiedy tak nie jest?
1
I tak się koło kręci. Zero samokrytyki, według Lapcia oni zawsze wszystko robią dobrze…
2
@Lanosss Swoim cyrkiem i toksycznością ten zawodnik powinien stracić wszelakie zasługi jakie zyskał.
1
Kolejna kompromitacja
0
@michal26 Zdajesz sobie sprawę, że swój najlepszy czas w United Rashford spędził jako LS? A najgorszy jako 9?
1
@Persempretito Jeszcze narzeczona to na luzie ;)
0
Czyli rejestrując Rashforda udało nam się zarejestrować pensje jakiej chciał Nico ;)
0
@michal26 Rashford to nie napastnik.
1
@escarabajo Nie zamierzałem opłacać kilkunastu nadawców
1
@michal26 Trampkarz jak berelko wypucuje tam kacapowi to jeszcze Rosji amerykance zapłacą
4
Jak ja się cieszę, że premier league wróciło do canal+. Znowu w weekendy będzie można wygodnie sobie oglądać piłeczkę, bo w tamtym sezonie poza Barca to tak średnio było co patrzeć.
1
@fart Buźka zamknięta ;)
1
Salaaaaah no i pięknie +3
0
Hahah Chiesa ratuje haha
2
Slot zawalił ten mecz zmianami. Co ten Endo jeszcze robi w Liverpoolu? Gość to turbo placek.
0
@Patrykl145 Dobre wnioski po początku sezonu w sierpniu
7
@Bogan Kounde to nie ktoś kto się potem będzie tutaj trzymał rękami i nogami jak coś będzie nie tak. On na wszystko zapracował ciężka pracą i jest typem człowieka który nie robi problemów. Zresztą czy niektórzy serio zawsze muszą znaleźć jakiś powód żeby sobie ponarzekać?