1

Ehhh pierwszy kupon był puszczony i klasycznie popsuł jeden mecz i oczywiście ten Lech.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@marcin62 Ja w tamtym tygodniu skończyłem platynke, świetna gierka.

0

Komentarz usunięty

0

@Faro W którym miejscu cię niby obraziłem typie?

Sęk w tym, że twoje wnioski są śmieszne i próbujesz być na siłę oryginalny co ci totalnie nie wychodzi

Swoją drogą to powinieneś mi podziękować, bo pokazuje ci że nie tylko ja mam z ciebie beke. Może ci to da do myślenia?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

16

Myślę, że Flick przesadza. Tam było prawie 40 stopni, oczywiste że podeszli do tego meczu oszczędniej jak mogli. Ale to tylko moje zdanie.

2

Do wszystkich narzekaczy. Pamiętajcie, że tam było dziś bodajże 37 stopni Celsjusza. Nie dziwcie się, że zawodnicy chcieli to wygrać jak najmniejszym nakładem sił…

4

Komentarz usunięty

0

O co chodzi z Kounde? Dziwne już

0

Najgorsze, że dzisiejszego meczyku sobie nie obejrzę na żywo :/

2

@rumek11 Chodzi mi o to, że po co tak ciągle wciskać kit jak jest super i w ogóle kiedy tak nie jest?

1

I tak się koło kręci. Zero samokrytyki, według Lapcia oni zawsze wszystko robią dobrze…

2

@Lanosss Swoim cyrkiem i toksycznością ten zawodnik powinien stracić wszelakie zasługi jakie zyskał.

1

Kolejna kompromitacja

0

@michal26 Zdajesz sobie sprawę, że swój najlepszy czas w United Rashford spędził jako LS? A najgorszy jako 9?

1

@Persempretito Jeszcze narzeczona to na luzie ;)

0

Czyli rejestrując Rashforda udało nam się zarejestrować pensje jakiej chciał Nico ;)

0

@michal26 Rashford to nie napastnik.

1

@escarabajo Nie zamierzałem opłacać kilkunastu nadawców

1

@michal26 Trampkarz jak berelko wypucuje tam kacapowi to jeszcze Rosji amerykance zapłacą

4

Jak ja się cieszę, że premier league wróciło do canal+. Znowu w weekendy będzie można wygodnie sobie oglądać piłeczkę, bo w tamtym sezonie poza Barca to tak średnio było co patrzeć.

1

@fart Buźka zamknięta ;)

1

Salaaaaah no i pięknie +3

0

Hahah Chiesa ratuje haha

2

Slot zawalił ten mecz zmianami. Co ten Endo jeszcze robi w Liverpoolu? Gość to turbo placek.

0

@Patrykl145 Dobre wnioski po początku sezonu w sierpniu

7

@Bogan Kounde to nie ktoś kto się potem będzie tutaj trzymał rękami i nogami jak coś będzie nie tak. On na wszystko zapracował ciężka pracą i jest typem człowieka który nie robi problemów. Zresztą czy niektórzy serio zawsze muszą znaleźć jakiś powód żeby sobie ponarzekać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?