partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ Fury nie spełnił oczekiwań? O czym ty gadasz?
0
1-0 dla Usyka imo
1
@Gaucho Usyk na 100%
0
@4drian0 To chyba żadne zaskoczenie. Jeszcze w tej generacji nie było chyba gry która by w pełni wykorzystała potencjał tej konsoli.
0
@norbi77 Daj spokój. Hindus w tamtym sezonie grał na lewym skrzydle jak Vinicius był kontuzjowany i co? Nic nie pokazał.
0
@Kapitan9 Od kogo "słyszałeś"?
1
@esem91 Najlepsze tam jak on mówi, że to bardzo popularna piosenka XD
1
@MaŁolat Działa, działa ;)
Chociaż widzę, że strona działa, ale playery to tak średnio
Ale odkryłem kolejny i ten działa XD
1
@Gaucho Tylko DAZN w PL, więc zostaje strumyk
0
Rashford zgodził się zarabiać 10 mln? A co jeśli Tebas stwierdzi, że tak to nie i on zarabia pełne 23? XD
Grubas z Felixem też nas wydupczył
0
@Rifek No Ok, może Garcia wskoczy za terrorysta, może Rashford tą nową zasadą, ale Szczęsny chyba już nie, bo może się mylę, ale ta nowa zasada może dotyczyć chyba tylko jednego zawodnika.
0
Ten Soso z Twittera o pensji pisał jako pierwszy i się na ten moment sprawdza. Gość ma potężne info, a przecież nie jest żadnym dziennikarzem, nieźle.
5
No to teraz czeka nas jazda z rejestracją zarówno Rashforda jak i Garcii. Ciekawe co szwagry (nie) mają w planach skoro sprawa z Camp Nou legła w gruzach, to i te loże VIP pewnie też XD
Do tego Ter Terorist nigdzie się stąd nie rusza, ehhh będą cyrki XD
0
Ciekawe jak to działa dokładnie, że Rashford podobno zgodził się mniej zarabiać w tym sezonie. Jakiś aneks się podpisuje do umowy? Czy co?
0
@DonCarletto 14 idealnie pasuje do skrzydłowego.
0
@Pomimo27 To akurat widziałem…
2
Czyli Rashford pewnie przejmie numer po Torre i będzie latał z 14. Pasuje mu ;)
0
Człowiek wchodzi po całym dniu i nagle zdziwienie wielkie, że trochę znikąd już praktycznie Rashford załatwiony. Nie spodziewałem się.
2
Wielka szkoda, wziąłem z nim nadzieję.
1
Ja naprawdę swego czasu uwierzyłem, że wybór tych turasów do przebudowy stadionu to wcale nie jest taka zła decyzja. Ależ ja byłem głupi i naiwny XD
4
Saga jak z Fabregasem swego czasu XD
„ Firmy Sorigue oraz ACSA mają zająć się konstrukcją strefy VIP, z powodu beznadziejnej jakości materiałów i jakości pracy głównego wykonawcy - tureckiego Limak Construction. Niektóre z użytych materiałów były tak złe, że musiały zostać odnowione, pogoń za oszczędnościami nie wyszła więc Barcelonie na dobre.”
Ku*** mać, przecież ten stadion się jeszcze rozpadnie zaraz po otwarciu albo i przed XD
0
@Ojciec5tkidzieci
Ten pajac co roku jej pisze to samo
0
@4drian0 I broda
1
@Comentateiro Kto tym razem na zbawiciela? Może znowu na „Rumaku” po LM?
2
@Sulimo Wiadomo, Rutek nigdy się nie podda, on będzie walczył!
2
@Kgorecki2500 NG+ to największa głupota i jak robią w niektórych grach jeszcze żeby wbić platynę to trzeba właśnie MG+ ukończyć…
0
@clyde Ehh chciałbym mieć tyle czasu na gierki, bo sam mam listę do ogrania zacną, a głupiego Sakaia męczę już z ponad miesiąc bo gram tylko weekendami :D
1
Ależ ten Lech jest beznadziejny
0
@icon3520 Raz miałem francuza i nigdy kur** więcej...
1
@TR3YWAY Pierwsze zadanie. Odmień przez przypadki słowo "fuck".