Gdybyśmy mieli chociaż pewność że Eto'o będzie zawodnikiem takim jak w przeszłym już sezonie to pozostawienie go było by prawdą oczywistą, ale nie wiadomo czy nie będzie z nim tak jak w sezonie przed Guardiolą...liczę że wszystko sie wyjaśni. Eto'o jest jednym z najlepszych snajperów w historii Barcy, chciałbym aby jeszcze u nas pograł, ale tak na pełnych obrotach:D
czułem że Barca trafi na Bayern nawet tego chciałem, będzie ciężko w Bawarii ale damy rade na Camp Nou, moim zdaniem w półfinałach będzie "3:1" dla angligów, czyli:
Komentarze
0
Gdybyśmy mieli chociaż pewność że Eto'o będzie zawodnikiem takim jak w przeszłym już sezonie to pozostawienie go było by prawdą oczywistą, ale nie wiadomo czy nie będzie z nim tak jak w sezonie przed Guardiolą...liczę że wszystko sie wyjaśni. Eto'o jest jednym z najlepszych snajperów w historii Barcy, chciałbym aby jeszcze u nas pograł, ale tak na pełnych obrotach:D
0
chciałbym mieć ten pamiętnik:D ale w Języku Polskim:D
0
ładnie to opisane bardzo, jestem szczęśliwy że mogłem brać udział w tej wędrówce:D
Blaugrana!!!
0
no a kim Gudy i Hleb byli w BArcelonie jak nie zmiennikami?
0
dla mnie sondy kto był lepszy sa do bani...
każdy zawodnik rozegrał wspaniałe zawody, i nie ma potrzeby wyłaniania najlepszego gracza.
0
czułem że Barca trafi na Bayern nawet tego chciałem, będzie ciężko w Bawarii ale damy rade na Camp Nou, moim zdaniem w półfinałach będzie "3:1" dla angligów, czyli:
Arsenal-Manu
Liverpool-BARCA
0
nie puszczajcie go...nigdzie!!! już jednego straciliśmy- GIO dos Santos !!!
0
ładnie to opisane bardzo, jestem szczęśliwy że mogłem brać udział w tej wędrówce:D
Blaugrana!!!
0
a słyszeliście jak Hiszpanie się fajnie cieszą???
Strzelił Iniesta i jest Fiesta:DDD
0
a mu sie cos pomieszało?