2

@lukaszbrk Jeżeli ta wojna nie zmieni się na nuklearną to sobie poradzą. Rosja wysłała bardzo dużo oddziałów bez żadnego doświadczenia, młodziaków. No i przede wszystkim, jak Rosja się w końcu domyśli że odcięcie drogi do Kijowa, aby nie mogli dostawać wsparcia, zakończy obronę w jakieś 36h. Ukraina ma bardzo wysokie morale, jak wytrzymają około 10dni, to Putin upadnie gospodarczo, ale ciekawe co wtedy mu strzeli do głowy.

3

@Przemek2323 Nie gówniana tylko niedoinformowana, oni nie wiedzą po co tam jadą, nie mają żadnych morali, nie chcą walczyć. Podejrzewam, że z tym paliwem, to też mogą celowo sami sobie szkodzić aby nie walczyć.

2

@NaFazieHitman Raczej nie brałbym tego na poważnie, on ma tyle do powiedzenia co ja w tej wojnie czyli nic.

0

@Gavinho Chodziło mi o najazd, bo utrzymanie państwa to już inna kwestia. Z tą armią którą wysłali do tej pory nie będą w stanie nigdy zapanować nad Ukrainą, podbić owszem ale z partyzantką będą walczyć przez lata. Bardziej mnie ciekawi ile potrwa jeszcze sam najazd, dlatego pytałem o wasze opinie.

0

Myślicie, że ile dni to jeszcze potrwa i jak się skończy?

1

@ferdas_rawa Nawet w stosunku do PLN? Rubel ze złotówką teraz to jak mysz przy koniu :D

2

Mam wrażenie że z Dembele może być podobna sytuacja co z Neymarem - odejdzie ale będzie chciał wrócić

5

Dembele w sumie spoko gość :DDD a tak na poważnie, w tyle minut 2 asysty i gol, Dembele klasa dzisiaj.

1

I wiem mecz się jeszcze nie skończył ale bardziej od wygranej cieszy mnie 0 z tyłu. W końcu MATS coś broni i obrona coś gra :)

0

Luuk jak bramki nie strzeli to żyć nie może :D

1

@Rust_Cohle City to raczej zasłużenie wygrywa, bardziej Real wymęczył :) No offence oczywiście :D

0

@Kozinho. Z Putinem? Nie zdziwiłbym się. Rosji nikt nie zaatakuje bo nikt nie chce rozlewu krwi, on zdaje sobie z tego sprawę.

0

@bari_94 Putin to świr, wejście tam z wojskiem skutkowałoby katastrofą na skale światową, jak nadarzy się moment na pewno wojska ruszą i pomogą. Rządy boją się broni nuklearnej, co z resztą nie jest dziwne, bo po zrzuceniu atomu strefa w której był wybuch jest przez kilka lat wyłączona z użytku. z 4 takie atomy i Polska leży gospodarczo przez kilka następnych lat.

0

@Luciano99 Ale po co sarkazm pod takim postem? Z takich rzeczy się żartuje?

0

@Luciano99 Jakbyś zrozumiał o co mi chodziło pewnie byś się nie cieszył, ale im człowiek mniej rozumie tym bardziej jest szczęśliwy. Zazdroszczę i współczuje jednocześnie. Pozdrawiam

0

@Luciano99 Znacie te uczucie wstydu kiedy ktoś śpiewał w "Koło Fortuny", a to Wy się wstydziliście przed telewizorem? Tak samo mam czytając post Luciano99....

0

@NaFazieHitman

1

@NaFazieHitman niestety nie, napisali teraz o tym w relacji na żywo na wp.pl

4

W sobotę hakerzy zaatakowali rosyjskie stacje telewizyjne. Na wszystkich kanałach wyświetlana była pieść: "Boże, modlę się za Ukrainę". Wciąż nie działa także m.in. oficjalna strona internetowa Kremla.

EDIT - nie jest to pewna informacja.
Informacja z WP.PL

5

@Kusco15 Nie stoje po stronie Niemiec ale w sumie to taki odgrzewany kotlet, bo od razu powiedziały, że oni broni nie będą wysyłać. Niemcy pewnie teraz się zastanawiają co z NS2 a nie jakaś Ukraina im w głowie. To państwo tak egoistyczne, że nie da się tego określić...

1

@maroon Obyś miał racje, ale Afganistan to ciężki teren - odległy, a tu mogli wejść z każdej strony oprócz zachodu.

1

@panczo Putin prawdopodobnie czuje, że jego koniec jest bliski i chce sie zapisać na kartach historii. Podejrzewam, że Ukraina się nie obroni, bo jak to takie mocarstwo jak rOSJA sobie nie poradzi z kimś takim jak Ukraina. Prawda jest taka, że Putin użył może 1/3 swojego potencjału. Nie chce niszczyć miasta bo chce tam rządzić, ale jak będzie trzeba to pewnie zniszczy cały kraj - bardzo możliwe, że narazie sprawdza tylko jak my reagujemy.

0

@SinMistico Prawda

1

@Hosh Popatrz na to z tej strony - Każdy jest Tobą i każdy ucieka, a każdy zostaje i każdy walczy, w jakiej sytuacji Ty będziesz wolny? Jak każdy by uciekł, wolności nie byłoby nigdzie bo każdy kraj byłby okupowany. Nie, nie mówię, że każdy ma iść walczyć, ale nie tłumacz ludziom, że ucieczka to w sumie jest spoko i polecasz bo tak nie jest. Boisz się zostać - Okej rozumiem, nie każdy musi być bohaterem, tylko nie wmawiaj ludziom, że jak uciekasz to nic się nie dzieje.

1

@Leolee Była otwarta piłka więc bylo wiadome, że Napoli też będzie miało sytuację, obrony bym tu jakoś bardzo nie winił. Szkoda, że MATS w takiej formie

7

Dest dziś znowu pokazuje, że można na niego liczyć

3

Jak Adama biegnie to nikt mu nie chce w drogę wchodzić :D

0

@LatajacyHolender Dobrze, że wie kogo ściągać, bo Luuk za Koeamana też nic nie grał. Depay się odpalił i zgasł, Koeman to był jakis totalny błąd. Teraz powiedz mi jaki dobry mecz był za Koemana? Przypominam, że Koeman miał kogoś takiego jak - Depay, Griezmann, Coutinho, Emerson Royal (mówię o wcześniejszej fazie). I teraz nie mów mi, że to były niewypały, bo zakładam, że taki Adama czy Ferran za Koemana po prostu by tu nie przyszli, bo klub był nijaki.

1

@LatajacyHolender Nie rozumiem do czego pijesz, mi się za Koemana nawet meczów nie chciało oglądać (ale oglądałem), bo to wszystko nie miało żadnego sensu. Teraz jest pomysł na grę, piłkarzom chce się grać, za Koemana nie było ani chęci ani wyników. Wymień mi jeden mecz za Koeamana który wyglądał tak jak z Valencią bądź Napoli(tu się na wynik nie przełożyło, ale mecz bardzo dobry w wykonaniu Barcy)

2

Akurat z Dybalą to myślę, że Xavi by z niego zrobił zawodnika :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?