patricq130413
Dołączył/a: listopad 2016
Nowy Sącz
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może w takim przypadku Semedo + Palencia na PO, a Vidal przesunięty na skrzydło, bo kiedyś trzeba dać odpocząć Messiemu lub jak ten bedzie grał w pomocy czasami. Mi ta opcja by sie spodobała.
6
Gratulacje dla realu. W tym roku pokazali, że zasługiwali na ten puchar. Boli, ale trzeba im przyznać wyższość..
0
Dziękuję. Dobranoc.
0
Ale Bale to malpa, japitole xD
0
Ja śliwowice upędzę xD
7
Mnie osobiście cholernie wciągnął ten serial. Z niecierpliwością czekam na kolejny sezon.
0
I ja okolice Sącza. Jednak jest nas więcej! :)
3
Jestem dumny z tej drużyny, walczyli w tym meczy do końca. Za rok LM jest nasza! Visca el Barca!
1
Niczego nie nauczyli sie po porażce w Paryżu, niczego.... znowu to samo...
0
Wiara ludzie!
5
Niezłe te chipsy Isco wcina :D
https://www.facebook.com/TransferyPilkarskie/photos/a.371084656352176.1073741828.364544767006165/1122438291216805/?type=3&theater
2
Właśnie przed chwilą zrobiłem sobie losowanko, takie z czystej ciekawości co wyjdzie i tak:
Borussia - Monaco
Barcelona - Bayern
Juventus - Atlético
Real - Leicester
2
Panie prezes, miał Pan racje!
0
JUŻ WIEM ZA CO KOCHAM TAK TEN KLUB!!!!!
1
Tak stracić 2bramkową przewage..........
0
Jak ta niedziela pięknie sie zapowiada, ahhh
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Villarrael prowadzi! Oby dowiezli ten wynik do konca
3
Mile widziane byłoby 3-4-3, mielibyśmy większą kontrole w środku pola.
0
Suarezowi niech sie Lewandowski włączy i będzie pozamiatane w 5 minut xD
0
*Albe. Taki mały błąd :)
0
Komentarz usunięty
1
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=2
1
Coutinho jest stworzony do Barcy, kogoś takiego potrzebujemy, jest idealny w miejsce starzejącego sie Iniesty. Jeśli tylko poprawi sie w defensywie i będzie pracował jak nasz kapitan, uważam, że Barca za wszelką cenę powinna się o niego starać, bo naprawde warto, choć doskonale wiemy, że będzie się to wiązało z ogromnymi wydatkami.
0
Czas na uwielbienia Cr11, kiedyś w koncu musial sie obudzic xd
4
Czasem lepiej Arde zobaczyć za Neymara
0
Magia Leo. Dzieki czarodzieju
0
Sędzia zapomniał najwyraźniej okularów, bo to co robi (a raczej czego nie robi) to woła o pomste do nieba.
1
Dlugo nie chcialem tego pisać, ale takie są fakty - Enrique sie wypala...
0
Denis jest i na to czekałem. Oby sie dobrze zaprezentował. Vamos!