0

A może w takim przypadku Semedo + Palencia na PO, a Vidal przesunięty na skrzydło, bo kiedyś trzeba dać odpocząć Messiemu lub jak ten bedzie grał w pomocy czasami. Mi ta opcja by sie spodobała.

6

Gratulacje dla realu. W tym roku pokazali, że zasługiwali na ten puchar. Boli, ale trzeba im przyznać wyższość..

0

Dziękuję. Dobranoc.

0

Ale Bale to malpa, japitole xD

0

Ja śliwowice upędzę xD

7

Mnie osobiście cholernie wciągnął ten serial. Z niecierpliwością czekam na kolejny sezon.

0

I ja okolice Sącza. Jednak jest nas więcej! :)

3

Jestem dumny z tej drużyny, walczyli w tym meczy do końca. Za rok LM jest nasza! Visca el Barca!

1

Niczego nie nauczyli sie po porażce w Paryżu, niczego.... znowu to samo...

0

Wiara ludzie!

2

Właśnie przed chwilą zrobiłem sobie losowanko, takie z czystej ciekawości co wyjdzie i tak:
Borussia - Monaco
Barcelona - Bayern
Juventus - Atlético
Real - Leicester

2

Panie prezes, miał Pan racje!

0

JUŻ WIEM ZA CO KOCHAM TAK TEN KLUB!!!!!

1

Tak stracić 2bramkową przewage..........

0

Jak ta niedziela pięknie sie zapowiada, ahhh

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Villarrael prowadzi! Oby dowiezli ten wynik do konca

3

Mile widziane byłoby 3-4-3, mielibyśmy większą kontrole w środku pola.

0

Suarezowi niech sie Lewandowski włączy i będzie pozamiatane w 5 minut xD

0

*Albe. Taki mały błąd :)

0

Komentarz usunięty

1

Coutinho jest stworzony do Barcy, kogoś takiego potrzebujemy, jest idealny w miejsce starzejącego sie Iniesty. Jeśli tylko poprawi sie w defensywie i będzie pracował jak nasz kapitan, uważam, że Barca za wszelką cenę powinna się o niego starać, bo naprawde warto, choć doskonale wiemy, że będzie się to wiązało z ogromnymi wydatkami.

0

Czas na uwielbienia Cr11, kiedyś w koncu musial sie obudzic xd

4

Czasem lepiej Arde zobaczyć za Neymara

0

Magia Leo. Dzieki czarodzieju

0

Sędzia zapomniał najwyraźniej okularów, bo to co robi (a raczej czego nie robi) to woła o pomste do nieba.

1

Dlugo nie chcialem tego pisać, ale takie są fakty - Enrique sie wypala...

0

Denis jest i na to czekałem. Oby sie dobrze zaprezentował. Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?