0

Wielu kibiców Tottenhamu w Polsce widziałeś? Ja kojarzę, tylko Taco Hemingwaya

0

Poziom swojego ubioru dostosował do poziomu swojej kariery piłkarskiej xD

1

Jeden z nielicznych Twoich komentarzy, którego nie zamierzam plusować

0

Czyli faktycznie Ronaldo nie robi różnicy:p

0

Ja bym chciał zobaczyć takie Getafe grające w LM. Zawsze to jakiś powiew świeżości. Ciekawe jakby się zaprezentowali na tle takiego Bayernu czy nawet średniaka z ligi włoskiej

0

Dźwięk z messengera nie brzmi tak dobrze, jak brzmiał ten

1

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam. To jest tylko punkt różnicy, a do końca 3 kolejki. Jeden remis City i może być po mistrzostwie. A wiadomo, że różnie to lubi być. Czasami łatwiej się skupić i przygotować na taki mecz jak z United, niż z takim Burnley

0

Też nie zgodzę się co do Juventusu, bo jeśli tylko chodzi o przegrany wyrównany ćwierćfinał to na dobrą sprawę frajerem roku trzeba by nazwać każdego kto nie wygra Ligi Mistrzów

0

O co chodzi? Możesz podesłać
Edit: jak nudeski starego dziadka to jednak nie musisz:D

0

Napiłby się i stwierdził, ze niedobra xD

2

Tyle tekstów ile ja nieświadomie sobie zapożyczyłem od niego chwilami mnie powala. Brawo za spostrzegawczość;)

0

Pamietam, że gdy alkohol wyparowuje to ból wraca

2

Niektóre pytania lepiej pozostawić bez odpowiedzi hahaha

3

Dzięki, akurat pije Tyskie xd

0

Pamiętaj, że Gomes czy Hleb nie kosztowali 120mln+40mln. Poza tym nie mi się wypowiadać na tematy dotyczące błędów transferowych, bo o takich rzeczach można mówić dopiero w momencie definitywnego odejścia zawodnika z klubu. Zauważ jednak, że prawdopodobnym jest, że klub może dostać zadowalającą ofertę za Coutinho, a on sam moze być skłonny ją zaakceptować. Czy tak jest bądź będzie nie wiem, bo żaden ze mnie Nostradamus i nie zamierzam się bawić w przewidywania i to co może być bardziej prawdopodobne. Mój komentarz odnosił się do tego, że prędzej o tym, że jest coś na rzeczy w kwestii transferu cracka jakim jest Coutinho dowiemy się w pierwszej kolejności z mediów niż z ust trenera czy samego piłkarza.

7

Ani Coutinho, ani jego agent, ani trener czy prezydent klubu nie powiedzą otwarcie, że najdroższy zawodnik w historii klubu okazał się transferowym błędem i ma zamiar odejść po sezonie. Jeśli skądś można dowiedzieć się o takich rzeczach to tylko z mediów. Choć oczywiście nie każda informacja płynąca z mediów musi być w stu procentach prawdziwa

1

Jak dla mnie totalna żenada. Zachowanie gościa świadczy jedynie o jego marnym życiu seksualnym i jakiejś próbie dowartościowania siebie samego. Już widzę jak ten obrońca moralności, by się zachowywał, gdyby to do niego zalecała się seksowna dziewczyna. Poza tym co kogo boli, że jakaś dziewczyna ma ochotę na to, żeby pójść z kimś do łóżka? Jest tu ktoś, kto nigdy nie miał takiej ochoty i nie zrobiłby tego? Dlaczego zawsze najwięksi frustraci muszą zaglądać, co kto z kim robi?

Aaaa i jeszcze a propos głównego argumentu, że niby dziewczyny mówią, że niby nie są takie łatwe itd a potem jak pojawi się ktoś przystojny to nagle zmieniają zdanie. Czy obrońcy moralności, jeśli tu tacy są, nie mieli nigdy ochoty na przygodną historie? Spytajcie swojej ręki, kiedy miało to miejsce ostatnim razem. Czy to znaczy, że od razu kazdy mężczyzna to męski odpowiednik szlaufa? A tekst, że kobiety lecą na przystojnych mężczyzn, a jak się pojawi brzydki prostak piszący sprośne rzeczy to już beee. No życie. A jeśli wy uważacie inaczej to uczyńcie coś zgodnie z waszym przekonaniem i umówcie się z panią Krysią Pawłowicz, bo w końcu co to za różnica czy ktoś jest pociągający czy nie

0

Narcyz, narcyz, narcyz

12

Do czego to doszło, że ludzie nie znają regulaminu, a potem jak go złamią i dostaną karę, to biorą i narzekają

0

Pamietam moje początki z piłką nożną i rok 2005, gdy złotą piłkę otrzymywał Ronaldinho, który z Barceloną odpadł z Ligi Mistrzów już na 1/8. Dziś bez sukcesów klubowych, w przypadku których często decyduje przypadek nawet nie masz szans

0

Z tego co ja kojarzę, to w którymś wywiadzie Martin powiedział, że zakończenie książkowe będzie zupełnie inne niż to z filmu. Na zdrowy rozsądek ma to duży sens nawet, bo dzięki temu więcej osób kupi książkę, spodziewając się czegoś innego

0

Wciąż... czy stwierdzenie, że obrona czuje się silna jak nigdy w defensywie jest oznaką nadmiernej arogancji? Litości

1

Powiedzenie, że czuje się silny jest oznaką chełpienia się? XD

1

Jak Milton Friedman coś powie to musi to być dobry tekst:p

1

W szczytowym momencie będzie bałagan- korek i zamieszanie- lepiej poruszać się w tym czasie środkami komunikacji miejskiej

0

Taktyk tu nic nie da, bo pewnie na mocy praw autorskich video zostanie wkrótce usunięte

0

Tylko jakim składem grają.. poza tym to dopiero pierwsza połowa, a po drugie pojedyncze wpadki zdarzają się każdemu

1

Ahhh szkoda, że Grimaldo nie gra na prawej, bo o jego powrót warto byłoby zawalczyć

0

Musical po części pewnie tez, jeśli wlicza się nucenie intro przez każdego widza

0

No właśnie nie, dlatego póki co polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?