patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pt9 Nikt tego nie ustala. Na jednej giełdzie kurs może być trochę wyższy na drugiej niżsi. Natomiast są tak zwani arbitrażyści, którzy kupują taniej na jednej, a na drugiej błyskawicznie sprzedają w ten sposób zarabiając. Często są to boty. W ten sposób kursy wszędzie są praktycznie takie same, a wszelkie odstępstwa szybko znikają.
Ciekawym przykładem był październikowy dump ceny Bitcoina na giełdzie BinanceUS, gdzie chwilowo kurs spadł do 8k $ w skutek niewielkiej płynności i dużego zrzutu, który nastąpił na tej giełdzie
4
@AbelKabel No to sam sobie odpowiedziałeś. Jak zamykają gospodarkę poprzez restrykcje to, żeby nie doszło do dali bankructw państwo zaczyna rozdawać pieniądze na lewo i prawo, żeby nie doszło do dali bankructw, a nie działające firmy miały jak opłacić ludzi. Brak zamówień tworzy obcięcie łańcuchów dostaw, które w sytuacji rozmrożenia gospodarki wywołują braki podaży przy natychmiastowym wzroście popytu
2
@AbelKabel Taaa? A znane Ci jest pojęcie związku przyczynowo skutkowego?
0
@Fenelon Żodyn fejk xD Wejdź sobie na cmc
Edit: za późno, naprawili buga
Edit2: znów wywaliło xD
0
@Explode Strach pomyśleć ile stoi złotówka do dolara :D
5
To był dobry dzień na krypto xDD
https://zapodaj.net/b8cb4bbe57e9d.png.html
https://zapodaj.net/de96f5de8a2a6.png.html
@Fenelon @NaFazieHitman @ronni37 @Kurkmen
21
Nie mogę ze śmiechu jak czytam typowych libków na Twitterze. Piszą jeden post i się skarżą, że rząd jest tak ślepy, że nie zamyka gospodarki i nie wprowadza restrykcji jak w innych krajach, a minutę później pod innym postem się skarżą, że ceny zabawek poszły do góry przez inflacje przez pisowskie restrykcje xD
0
@tadzik447 I tak nic nie przebije jego wykonania na Woodstocku
2
@tomek8756 Na pewno lepiej niż Demi Lovato xD
4
@Janas11224 Zależy z tym ryżem. Jak używasz jeden rodzaj to ok, ale jak raz jakiś jaśminowy, potem paraboiled, innym razem brązowy, na dodatek innych firm to za każdym razem jest inaczej :d
3
@Comentateiro Śledzę kilka osób na Twitterze, które są za Tuskiem i dużo piszą tam o polityce i w tej sytuacji nie dało się nie zauważyć tej hipokryzji
0
@Lola120 ale, że tak Ci odpowiedzieli jak im powiedziałaś, że poniedziałek to nie czas na imprezowanie
0
@patry295 Przesadziłem z tymi golami i asystami xD
0
@kkbarca Pantelis Chatzidiakos fichado! | skills, goals, assists 2021
0
@Lola120 Halo, ale to Ty dzwonisz
0
@Ghotti Panie w Breslau się studiowało. Ale wsiadam na hulajnogę i zapierdzielam
1
@kejdzi Wcale nie muszą. Ja bym pojechał w między czasie na długą kawę, a potem przypadkowo przebił oponę w radiowozie, aby uniknąć tej kompromitacji
0
@fortunate_son Właśnie tinder zawiódł i nie mogłem żadnej w bikini znaleźć. By było x2 do lajków xD
0
@Ghotti Tylko, że ja z okolic Wrocławia… ale spoko, paliwo w końcu wyjątkowo tanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Ghotti ale lepiej dobrze się ubezpiecz najpierw od podpaleń
0
@Kamyk37 To jest taka jak na libka przystało. Skromnie było w poprzednich latach, gdy jedyną zieloną rzeczą w domu była rukola w lodówce :p
1
@Ghotti Nie, po inżynierskich stwierdziłem, że to strata czasu i nie zamierzam nic robić w tym kierunku i tematy biznesowe bardziej mnie kręcą :)
0
@Ghotti W nocy wolę spać hahaha
0
@Ghotti Energetykę na polibudzie. Stąd to moje zamiłowanie do wykorzystywania energii do kopania bitcoinów :D
1
@escarabajo oj tak. Zdecydowanie!
1
@Comentateiro Z tylu schowany, żeby nie szpecić
0
@Unikatowy Zależy jak mocno jebniesz chowając PSa po przegranej w fife
4
@RudY Zmiażdżyłeś mnie tym komentarzem. Dzięki wielkie :D
@Gomess Tu kawka, tu przeglądanie La Rambli i tak zeszło :D
@JimMorrisonFCB @NaFazieHitman dzieki Panowie ;)
@Ghotti teraz widzisz jak leży polska edukacja, że taki debil nawet się dostał na studia xD
20
Po raz pierwszy od czasów studiów i mieszkania ze znajomymi ubierałem dziś choinkę. Z reguły nie ubieram, ale w tym roku odwiedza mnie rodzina, więc znalazłem motywacje. Pół dnia spędzone, ale nie chwaląc się wyszło kozacko :p. Mam nadzieje, że nie będzie stała do Wielkanocy jak na studiach xD
https://zapodaj.net/c6bd9c8d2fc47.jpg.html
0
@vangoor nalot za 3…2…1