1

@pt9 Nikt tego nie ustala. Na jednej giełdzie kurs może być trochę wyższy na drugiej niżsi. Natomiast są tak zwani arbitrażyści, którzy kupują taniej na jednej, a na drugiej błyskawicznie sprzedają w ten sposób zarabiając. Często są to boty. W ten sposób kursy wszędzie są praktycznie takie same, a wszelkie odstępstwa szybko znikają.
Ciekawym przykładem był październikowy dump ceny Bitcoina na giełdzie BinanceUS, gdzie chwilowo kurs spadł do 8k $ w skutek niewielkiej płynności i dużego zrzutu, który nastąpił na tej giełdzie

4

@AbelKabel No to sam sobie odpowiedziałeś. Jak zamykają gospodarkę poprzez restrykcje to, żeby nie doszło do dali bankructw państwo zaczyna rozdawać pieniądze na lewo i prawo, żeby nie doszło do dali bankructw, a nie działające firmy miały jak opłacić ludzi. Brak zamówień tworzy obcięcie łańcuchów dostaw, które w sytuacji rozmrożenia gospodarki wywołują braki podaży przy natychmiastowym wzroście popytu

2

@AbelKabel Taaa? A znane Ci jest pojęcie związku przyczynowo skutkowego?

0

@Fenelon Żodyn fejk xD Wejdź sobie na cmc

Edit: za późno, naprawili buga
Edit2: znów wywaliło xD

0

@Explode Strach pomyśleć ile stoi złotówka do dolara :D

21

Nie mogę ze śmiechu jak czytam typowych libków na Twitterze. Piszą jeden post i się skarżą, że rząd jest tak ślepy, że nie zamyka gospodarki i nie wprowadza restrykcji jak w innych krajach, a minutę później pod innym postem się skarżą, że ceny zabawek poszły do góry przez inflacje przez pisowskie restrykcje xD

0

@tadzik447 I tak nic nie przebije jego wykonania na Woodstocku

2

@tomek8756 Na pewno lepiej niż Demi Lovato xD

4

@Janas11224 Zależy z tym ryżem. Jak używasz jeden rodzaj to ok, ale jak raz jakiś jaśminowy, potem paraboiled, innym razem brązowy, na dodatek innych firm to za każdym razem jest inaczej :d

3

@Comentateiro Śledzę kilka osób na Twitterze, które są za Tuskiem i dużo piszą tam o polityce i w tej sytuacji nie dało się nie zauważyć tej hipokryzji

0

@Lola120 ale, że tak Ci odpowiedzieli jak im powiedziałaś, że poniedziałek to nie czas na imprezowanie

0

@patry295 Przesadziłem z tymi golami i asystami xD

0

@kkbarca Pantelis Chatzidiakos fichado! | skills, goals, assists 2021

0

@Lola120 Halo, ale to Ty dzwonisz

0

@Ghotti Panie w Breslau się studiowało. Ale wsiadam na hulajnogę i zapierdzielam

1

@kejdzi Wcale nie muszą. Ja bym pojechał w między czasie na długą kawę, a potem przypadkowo przebił oponę w radiowozie, aby uniknąć tej kompromitacji

0

@fortunate_son Właśnie tinder zawiódł i nie mogłem żadnej w bikini znaleźć. By było x2 do lajków xD

0

@Ghotti Tylko, że ja z okolic Wrocławia… ale spoko, paliwo w końcu wyjątkowo tanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Ghotti ale lepiej dobrze się ubezpiecz najpierw od podpaleń

0

@Kamyk37 To jest taka jak na libka przystało. Skromnie było w poprzednich latach, gdy jedyną zieloną rzeczą w domu była rukola w lodówce :p

1

@Ghotti Nie, po inżynierskich stwierdziłem, że to strata czasu i nie zamierzam nic robić w tym kierunku i tematy biznesowe bardziej mnie kręcą :)

0

@Ghotti W nocy wolę spać hahaha

0

@Ghotti Energetykę na polibudzie. Stąd to moje zamiłowanie do wykorzystywania energii do kopania bitcoinów :D

1

@escarabajo oj tak. Zdecydowanie!

1

@Comentateiro Z tylu schowany, żeby nie szpecić

0

@Unikatowy Zależy jak mocno jebniesz chowając PSa po przegranej w fife

4

@RudY Zmiażdżyłeś mnie tym komentarzem. Dzięki wielkie :D

@Gomess Tu kawka, tu przeglądanie La Rambli i tak zeszło :D

@JimMorrisonFCB @NaFazieHitman dzieki Panowie ;)

@Ghotti teraz widzisz jak leży polska edukacja, że taki debil nawet się dostał na studia xD

20

Po raz pierwszy od czasów studiów i mieszkania ze znajomymi ubierałem dziś choinkę. Z reguły nie ubieram, ale w tym roku odwiedza mnie rodzina, więc znalazłem motywacje. Pół dnia spędzone, ale nie chwaląc się wyszło kozacko :p. Mam nadzieje, że nie będzie stała do Wielkanocy jak na studiach xD
https://zapodaj.net/c6bd9c8d2fc47.jpg.html

0

@vangoor nalot za 3…2…1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?