0

inesta na skrzydle wwwrrr:P

ale składzik dobry:)

pep wie co robi:)

0

swietny zawodnik waleczny:)

0

podobała mi sie wczoraj gra aguero:)w superpucharze europy.

0

bardzo bym prosił jesli ktos by mogł mi wysąłc wynik meczu na nr726619640 z gory dziekuje bardzo:)

0

Valdes, Alves - Pique - Puyol - Abidal, Xavi - Yaya Toure - Iniesta, Henry (Pedro?) - Eto'o - Messi.

Visca el barca

0

wpadlismy na fajna grupe ale grupa d jest najsilniejsza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?