patryk-mank
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wierzbinek
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
inesta na skrzydle wwwrrr:P
ale składzik dobry:)
pep wie co robi:)
0
swietny zawodnik waleczny:)
0
podobała mi sie wczoraj gra aguero:)w superpucharze europy.
0
bardzo bym prosił jesli ktos by mogł mi wysąłc wynik meczu na nr726619640 z gory dziekuje bardzo:)
0
Valdes, Alves - Pique - Puyol - Abidal, Xavi - Yaya Toure - Iniesta, Henry (Pedro?) - Eto'o - Messi.
Visca el barca
0
wpadlismy na fajna grupe ale grupa d jest najsilniejsza