patryk355
Dołączył/a: sierpień 2018
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś na jakim kanale będzie mecz Barca-Sevilla, bo nie wiem czy wykupić Canal+ czy Eleven?
0
@damianex10 Uwielbiam, zawsze mi poprawia humor. I nawet przyzwyczaiłem się do tego śmiechu w tle. Dla mnie 10/10 na równi z the Office.
1
@PodkarpackiKibic pije raz w miesiącu blacka
w wiekszej ilosci to razem z jagerkiem tylko
0
ale szybko ten mecz leci
1
@Tomek_TF na minus raczej nikt, kompletna dominacja. Na największy plus Dembele i Ferran
2
Haha Dani Alves jak Ronaldo poprzekładał w miejscu piłeczkę :D
0
Fajnie jakby Ferran strzelił hattricka
1
@Janiama 3:0 (15 znaków)
0
Dawać do nas tego Maguire, Xavi zrobi z niego TOP1 obrońcę hahaha
2
Dawno nie widziałem tak złych wrzutek jak dzisiaj. I to nie jest zarzut do konkretnego zawodnika, bo dosłownie każdemu dziś to nie wychodziło. Dramat
0
@Luciano99 a jakie piwko było pite?
1
@macio_944 Muszę w końcu znaleźć czas (duużo wolnego czasu) i ograć to arcydzieło (podobno) :D
1
@KmN Przecież tu dla połowy osób liczy się tylko ostatni mecz :D
4
Można mówić wiele, że Real cały czas gra tym samym składem. Ale dla mnie niesamowite jest to jak taki Modric czy Benzema na doświadczeniu i luzie odprawiają z kwitkiem naszpikowane gwiazdami PSG. Szacuneczek!
4
Ale mega ofensywny skład dzisiaj wystawił Nagelsmann. Ciekawe jak im to wyjdzie. Liczę na ciekawy meczyk
14
@forest to po prostu jego firmowa cieszynka
0
Vamooos 3pkt nasze! Ten mecz pokazał nam, że wszystko zależy od naszej skuteczności
1
@Janiama Elche 0:2 Barcelona
1
@Lola120 Real by musiał przegrać coś i oczywiście nasze zwycięstwo obowiązkowo w klasyku. Wtedy zrobiłoby się im ciepło, ale trzeba przyznać, że Real nawet jak nie jest w formie to punktuje, a to bardzo ważne w lidze.
1
@MNSbEstEver Tak zaoczne. Ci powiem, że to kwestia indywidualna i zależna też od kierunku. Ja wybrałem studia zaoczne i nie zmieniłbym tego. Zamiast studiów dziennych wolałbym w ogóle nie studiować, bo to imo strata czasu. Szczególnie, że większość czasu mam zdalnie to idzie to pogodzić z pracą.
Ale tak jak mówię, zależy od kierunku, bo są takie, że lepiej pewnie na dziennych. Ja jestem na informatyce stosowanej także i tak z programowania więcej uczę się we własnym zakresie. Ja wolę pracę + studia, a na imprezy też znajduję czas także spokojnie :D
0
Wstałem zaspany na studia, ale przypomniało mi się, że dziś gra Barca Xaviego i od razu humorek lepszy :D
1
@Pawel13sz Umtiti kumpel zaczekał na Dembusia
1
Pojechał wybić mu ten pomysł z głowy :D
Nie no Haaland może być, ale jest to bardzo ryzykowny transfer.
1
@tomek8756 the wire, gomorra, rodzina soprano, sukcesja, przyjaciele
0
@masq Memphis lub Ferran
1
@speed1 brawo dla Ciebie! Swoją drogą nick zobowiązuje:D
1
@kuz oczywiście, że dalej be. Jeden oczywisty i w dodatku wymuszony czyn tego nie zmieni.
3
Luuk uderzył i nawet nie patrzył czy piłka wpadła. Szef
7
Szkoda, że calmy nie zrobił xD
0
Tutaj widać było ten instynkt napastnika