0

Wie ktoś na jakim kanale będzie mecz Barca-Sevilla, bo nie wiem czy wykupić Canal+ czy Eleven?

0

@damianex10 Uwielbiam, zawsze mi poprawia humor. I nawet przyzwyczaiłem się do tego śmiechu w tle. Dla mnie 10/10 na równi z the Office.

1

@PodkarpackiKibic pije raz w miesiącu blacka
w wiekszej ilosci to razem z jagerkiem tylko

0

ale szybko ten mecz leci

1

@Tomek_TF na minus raczej nikt, kompletna dominacja. Na największy plus Dembele i Ferran

2

Haha Dani Alves jak Ronaldo poprzekładał w miejscu piłeczkę :D

0

Fajnie jakby Ferran strzelił hattricka

1

@Janiama 3:0 (15 znaków)

0

Dawać do nas tego Maguire, Xavi zrobi z niego TOP1 obrońcę hahaha

2

Dawno nie widziałem tak złych wrzutek jak dzisiaj. I to nie jest zarzut do konkretnego zawodnika, bo dosłownie każdemu dziś to nie wychodziło. Dramat

0

@Luciano99 a jakie piwko było pite?

1

@macio_944 Muszę w końcu znaleźć czas (duużo wolnego czasu) i ograć to arcydzieło (podobno) :D

1

@KmN Przecież tu dla połowy osób liczy się tylko ostatni mecz :D

4

Można mówić wiele, że Real cały czas gra tym samym składem. Ale dla mnie niesamowite jest to jak taki Modric czy Benzema na doświadczeniu i luzie odprawiają z kwitkiem naszpikowane gwiazdami PSG. Szacuneczek!

4

Ale mega ofensywny skład dzisiaj wystawił Nagelsmann. Ciekawe jak im to wyjdzie. Liczę na ciekawy meczyk

14

@forest to po prostu jego firmowa cieszynka

0

Vamooos 3pkt nasze! Ten mecz pokazał nam, że wszystko zależy od naszej skuteczności

1

@Janiama Elche 0:2 Barcelona

1

@Lola120 Real by musiał przegrać coś i oczywiście nasze zwycięstwo obowiązkowo w klasyku. Wtedy zrobiłoby się im ciepło, ale trzeba przyznać, że Real nawet jak nie jest w formie to punktuje, a to bardzo ważne w lidze.

1

@MNSbEstEver Tak zaoczne. Ci powiem, że to kwestia indywidualna i zależna też od kierunku. Ja wybrałem studia zaoczne i nie zmieniłbym tego. Zamiast studiów dziennych wolałbym w ogóle nie studiować, bo to imo strata czasu. Szczególnie, że większość czasu mam zdalnie to idzie to pogodzić z pracą.
Ale tak jak mówię, zależy od kierunku, bo są takie, że lepiej pewnie na dziennych. Ja jestem na informatyce stosowanej także i tak z programowania więcej uczę się we własnym zakresie. Ja wolę pracę + studia, a na imprezy też znajduję czas także spokojnie :D

0

Wstałem zaspany na studia, ale przypomniało mi się, że dziś gra Barca Xaviego i od razu humorek lepszy :D

1

@Pawel13sz Umtiti kumpel zaczekał na Dembusia

1

Pojechał wybić mu ten pomysł z głowy :D
Nie no Haaland może być, ale jest to bardzo ryzykowny transfer.

1

@tomek8756 the wire, gomorra, rodzina soprano, sukcesja, przyjaciele

0

@masq Memphis lub Ferran

1

@speed1 brawo dla Ciebie! Swoją drogą nick zobowiązuje:D

1

@kuz oczywiście, że dalej be. Jeden oczywisty i w dodatku wymuszony czyn tego nie zmieni.

3

Luuk uderzył i nawet nie patrzył czy piłka wpadła. Szef

7

Szkoda, że calmy nie zrobił xD

0

Tutaj widać było ten instynkt napastnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?