@iksajotien Świetny piłkarz, ale w ostatnim czasie za dużo szumu w okół niego, a za mało gry. Oby wrócił do formy bo inaczej będzie biegał po boiskach ,ale Arabskich,a nie Hiszpanii. Robert ma to do siebie,że pali za sobą mosty tak było w Dortmund i Bayern oby tutaj trzymał fason,bo że ciężkie dni przed nim to oczywiste. Pozdrawiam
No wlasnie za duzo powiedziano zlego!!!Tak to jest kiedy sie jest na fali wszyscy liza do bialej itd.ale kiedy nienajlepsza forma kaze ustapic znakomitemu taletowi w tedy widac wlasnie was sezonowcy Messiego.Tak czy siak my ziemianie mozemy wlaczyc sobie plestation i robic to z pilka co robi Leo w rzeczywistosci!!!!!!!!!!!!Wielki Szacun Leo.Zycze ci z calego serca wywalczenia mistrzostwa swiata bo masz w okol siebie swietnych pilkarzy w reprezentacji i dacie rade!!!!!!!!!!Duzo zdrowia:)Puki co dajcie nam .wam mistrzostwo Hiszpanii:)
Najlepiej karac co?Nic innego nie znacie tylko kara i kara.Najlepsze co mogl zrobic Dani to zrobil:)Zjadl banana:)Hipokryci ile razy wy rzucaliscie bananem a nie przyznajecie sie do tego!!!!!!!!!!!!!!Respect Dani Alvesh
@iksajotien Świetny piłkarz, ale w ostatnim czasie za dużo szumu w okół niego, a za mało gry. Oby wrócił do formy bo inaczej będzie biegał po boiskach ,ale Arabskich,a nie Hiszpanii. Robert ma to do siebie,że pali za sobą mosty tak było w Dortmund i Bayern oby tutaj trzymał fason,bo że ciężkie dni przed nim to oczywiste. Pozdrawiam
Komentarze
1
@iksajotien Świetny piłkarz, ale w ostatnim czasie za dużo szumu w okół niego, a za mało gry. Oby wrócił do formy bo inaczej będzie biegał po boiskach ,ale Arabskich,a nie Hiszpanii. Robert ma to do siebie,że pali za sobą mosty tak było w Dortmund i Bayern oby tutaj trzymał fason,bo że ciężkie dni przed nim to oczywiste. Pozdrawiam
0
No wlasnie za duzo powiedziano zlego!!!Tak to jest kiedy sie jest na fali wszyscy liza do bialej itd.ale kiedy nienajlepsza forma kaze ustapic znakomitemu taletowi w tedy widac wlasnie was sezonowcy Messiego.Tak czy siak my ziemianie mozemy wlaczyc sobie plestation i robic to z pilka co robi Leo w rzeczywistosci!!!!!!!!!!!!Wielki Szacun Leo.Zycze ci z calego serca wywalczenia mistrzostwa swiata bo masz w okol siebie swietnych pilkarzy w reprezentacji i dacie rade!!!!!!!!!!Duzo zdrowia:)Puki co dajcie nam .wam mistrzostwo Hiszpanii:)
0
Najlepiej karac co?Nic innego nie znacie tylko kara i kara.Najlepsze co mogl zrobic Dani to zrobil:)Zjadl banana:)Hipokryci ile razy wy rzucaliscie bananem a nie przyznajecie sie do tego!!!!!!!!!!!!!!Respect Dani Alvesh
0
Bardzo smutny dzien!Jeszcze smutniejsze jego slowa.. Maj jest daleko ode mnie..Spoczywaj w spokoju Tito!Wyrazy wspolczucia dla rodziny!
0
Neymar!
Swietny wybor mlody czlowieku:)Obys jak najszybciej sie zaklimatyzowal i wraz z nowymi kolegami osiagal same sukcesy:)
1
@iksajotien Świetny piłkarz, ale w ostatnim czasie za dużo szumu w okół niego, a za mało gry. Oby wrócił do formy bo inaczej będzie biegał po boiskach ,ale Arabskich,a nie Hiszpanii. Robert ma to do siebie,że pali za sobą mosty tak było w Dortmund i Bayern oby tutaj trzymał fason,bo że ciężkie dni przed nim to oczywiste. Pozdrawiam
0
Dziekujemy za ten gest-Piekny gest.
0
Masz racje Dani,ale ja nie moge sie doczekac kiedy Neymar zagra w Barcelonie u boku Leo.To bedzie Hit:)Tego sobie i nam zycze.Pozdrawiam.
0
Messi-Maly Wielki Czlowiek!
Glowa do gory bedzie dobrze:)
Pozdrowienia dla kibicow gry w pilke:)
Pozdrowienia dla kibicow Dumy Katalonii!!!
0
Jest czas siewu i czas zbiorow!!!
Obysmy zbierali trofea az do syta:)Tego zycze wam oraz nam kibicom:)
Barca!!!