O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 34
  • Polecenia 1

Komentarze

1

@iksajotien Świetny piłkarz, ale w ostatnim czasie za dużo szumu w okół niego, a za mało gry. Oby wrócił do formy bo inaczej będzie biegał po boiskach ,ale Arabskich,a nie Hiszpanii. Robert ma to do siebie,że pali za sobą mosty tak było w Dortmund i Bayern oby tutaj trzymał fason,bo że ciężkie dni przed nim to oczywiste. Pozdrawiam

0

No wlasnie za duzo powiedziano zlego!!!Tak to jest kiedy sie jest na fali wszyscy liza do bialej itd.ale kiedy nienajlepsza forma kaze ustapic znakomitemu taletowi w tedy widac wlasnie was sezonowcy Messiego.Tak czy siak my ziemianie mozemy wlaczyc sobie plestation i robic to z pilka co robi Leo w rzeczywistosci!!!!!!!!!!!!Wielki Szacun Leo.Zycze ci z calego serca wywalczenia mistrzostwa swiata bo masz w okol siebie swietnych pilkarzy w reprezentacji i dacie rade!!!!!!!!!!Duzo zdrowia:)Puki co dajcie nam .wam mistrzostwo Hiszpanii:)

0

Najlepiej karac co?Nic innego nie znacie tylko kara i kara.Najlepsze co mogl zrobic Dani to zrobil:)Zjadl banana:)Hipokryci ile razy wy rzucaliscie bananem a nie przyznajecie sie do tego!!!!!!!!!!!!!!Respect Dani Alvesh

0

Bardzo smutny dzien!Jeszcze smutniejsze jego slowa.. Maj jest daleko ode mnie..Spoczywaj w spokoju Tito!Wyrazy wspolczucia dla rodziny!

0

Neymar!
Swietny wybor mlody czlowieku:)Obys jak najszybciej sie zaklimatyzowal i wraz z nowymi kolegami osiagal same sukcesy:)

Zobacz wszystkie

1

@iksajotien Świetny piłkarz, ale w ostatnim czasie za dużo szumu w okół niego, a za mało gry. Oby wrócił do formy bo inaczej będzie biegał po boiskach ,ale Arabskich,a nie Hiszpanii. Robert ma to do siebie,że pali za sobą mosty tak było w Dortmund i Bayern oby tutaj trzymał fason,bo że ciężkie dni przed nim to oczywiste. Pozdrawiam

0

Dziekujemy za ten gest-Piekny gest.

0

Masz racje Dani,ale ja nie moge sie doczekac kiedy Neymar zagra w Barcelonie u boku Leo.To bedzie Hit:)Tego sobie i nam zycze.Pozdrawiam.

0

Messi-Maly Wielki Czlowiek!
Glowa do gory bedzie dobrze:)
Pozdrowienia dla kibicow gry w pilke:)
Pozdrowienia dla kibicow Dumy Katalonii!!!

0

Jest czas siewu i czas zbiorow!!!
Obysmy zbierali trofea az do syta:)Tego zycze wam oraz nam kibicom:)
Barca!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?