0

ja bym brał Davida Ville moim zdaniem najlepszy z tej 3

0

no będzie dobrze tylko musi być pełna koncentracja

0

tylko się nie przemęczać Espanyol musi dostać z 5-0

0

caceres się wyrobił tylko musi jeszcze grać tak ostro jak pique to nie są szachy.

0

no pomnik to może nie ale na pewno to by świadczyło o jego klasie

0

a henry to juz lepiej nie mowic

0

po co on nam chyba ze się kogoś sprzeda z środkowych obrońców

0

ciekawe na którym miejscu jest manchester city

0

emoka co do ligi angielskiej się zgodzę ale za to do włoskiej nie. są tam same staruchy i niższy poziom niż w Hiszpanii.

0

racja Valdes jest teraz w dobrej formie.

0

no dobra wypowiedz tego pana, chociaż moim zdaniem trochę zazdrości Guardioli.

0

a tak nie na temat dajcie oceny za mecz z Betisem

0

cyfra nie pokazuje pucharu hiszpani

0

niż wszystkie prawie stadiony polskiej ligi

0

nuke mecz Barcy leci na canal plus sport i canal plus sport HD

0

Barca-Deportivo leci na c+sport w sobotę o 19 55 początek

0

ale teraz nas nie pokonają

0

Atletico nie wygra a kun jest cieniutki!!!

0

heh niech sam sobie wychowa dobrego zawodnika

0

oni są stworzeni to grania razem. najlepszy taki duet na świecie.

0

na onecie pisze za barca spadla widac jakie maja wiadomosci

0

hiszpańska powinna być druga punk chyba nie oglądasz meczy ligi włoskiej jak nie oglądasz to nie udzielaj się

0

kuszotv pokazuje mecz barcy

0

ej jaka jest strona internetowej telewizji sportowej

0

kun jest słaby widział jak ktoś widział mecz z valencią nic tam nie pokazał

0

jeszcze do takiego słabego klubu to był by krok w tył dla bojana

0

ale mamy pique zamiast marqueza

0

trzeba obejrzeć ale sadze ze żółta lodź podwodna ich pokona

0

sylvek w 2 druzynie nie on moze grac na poziomie 1 druzyny

0

realmadryt 10 lat czy ile??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?