pawełpl
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja bym brał Davida Ville moim zdaniem najlepszy z tej 3
0
no będzie dobrze tylko musi być pełna koncentracja
0
tylko się nie przemęczać Espanyol musi dostać z 5-0
0
caceres się wyrobił tylko musi jeszcze grać tak ostro jak pique to nie są szachy.
0
no pomnik to może nie ale na pewno to by świadczyło o jego klasie
0
a henry to juz lepiej nie mowic
0
po co on nam chyba ze się kogoś sprzeda z środkowych obrońców
0
ciekawe na którym miejscu jest manchester city
0
emoka co do ligi angielskiej się zgodzę ale za to do włoskiej nie. są tam same staruchy i niższy poziom niż w Hiszpanii.
0
racja Valdes jest teraz w dobrej formie.
0
no dobra wypowiedz tego pana, chociaż moim zdaniem trochę zazdrości Guardioli.
0
a tak nie na temat dajcie oceny za mecz z Betisem
0
cyfra nie pokazuje pucharu hiszpani
0
niż wszystkie prawie stadiony polskiej ligi
0
nuke mecz Barcy leci na canal plus sport i canal plus sport HD
0
Barca-Deportivo leci na c+sport w sobotę o 19 55 początek
0
ale teraz nas nie pokonają
0
Atletico nie wygra a kun jest cieniutki!!!
0
heh niech sam sobie wychowa dobrego zawodnika
0
oni są stworzeni to grania razem. najlepszy taki duet na świecie.
0
na onecie pisze za barca spadla widac jakie maja wiadomosci
0
hiszpańska powinna być druga punk chyba nie oglądasz meczy ligi włoskiej jak nie oglądasz to nie udzielaj się
0
kuszotv pokazuje mecz barcy
0
ej jaka jest strona internetowej telewizji sportowej
0
kun jest słaby widział jak ktoś widział mecz z valencią nic tam nie pokazał
0
jeszcze do takiego słabego klubu to był by krok w tył dla bojana
0
ale mamy pique zamiast marqueza
0
trzeba obejrzeć ale sadze ze żółta lodź podwodna ich pokona
0
sylvek w 2 druzynie nie on moze grac na poziomie 1 druzyny
0
realmadryt 10 lat czy ile??