0

myślę ze transfer do Barcy był by idealny zawodnik szybki przebojowy zwrotny. To idealne wzmocnienie ataku
Trzeba \wzmocnić obronę koniecznie!!!

0

wierzymy w wygrana barcelony

0

on bedzie wielkim wzmocnieniem

0

on bedzie wielkim wzmocnieniem

0

mamy wspanila wiadomosci

0

brawo villa

0

mam nadzieje ze ta prezydentura bedzie tak dobra jak laporty

0

uda się sprowadzi fabregasa przed mundialem

0

pięknie ze David będzie grał u nas

0

to trio podbije piłkarską Europe

0

dzikujemy ci barcelono

0

wygramy wygramy wygramy o mistrzem bedziememy barcelona na wieki

0

gdy by był remis wspaniale ale zwycięstwo smakuje najlepiej a Barca powalczy o korzystny wynik meczu a rewanż na camp nou będzie dla nich formalnością

0

szkoda tego remisu ale z interem bedzie dobrze remis u nich a u nas zwyciestwo i barca w finale ligi mistrzow

0

Messi totalny geniusz

najlepszy na świecie

0

ja dzisiaj IDE do arkad wrocławskich na mecz na wielki ekran ten kto nie był w kinie na takim meczu niech pójdzie polecam

0

jeżeli zagramy tak jak w 1 połowie z Arsenalem to wygrana będzie nasza

niech real się boi nas

0

messi zawodnik z innej planety poprostu magia critiano moze sie schowac dla mnie to ciota prawdzuiwa gwiazda to leo

rules barelona.

0

swietny mecz brawo messsi

0

zwycięstwo cieszy bardzo rewanż ze stturgartem zapowiada się interesująco .Forma rośnie z meczu na mecz

tak wiec Forza Barcelona

0

szykuje sie ciekawy pjedynek

0

ja powiem tak wygrana na realem w grand derbach da nam

wygrana w sezonie .to ze real odpadl to wiena prezesa po co kupowac wielkie gwiazdy .my sie tym ruznimy od realu bo mamy zdolna mlodziez

0

mecz z valencia wazny wygrywamy i myslimy o sturgardzie

0

szkoda ze odchodzi

laporta dziekujemy ci za wszystko

0

przedluza kontrakty wszyscy

0

mam nadzieje ze barca pokaze kawalek futbolu taki jaki pokazywal w tamtym sezonie

0

zgadzam sie messi najlepzy

0

Panowie cieszmy sie z tego ze barca wygrala

1 mecz w nowym sezonie oby tak dalej

a jak wruci iniesta to bedziemy niszczyc real oni maja krystyne a my messiego ktory jest najlepszy

0

Panowie cieszmy sie z tego ze barca wygrala

1 mecz w nowym sezonie oby tak dalej

a jak wruci iniesta to bedziemy niszczyc real oni maja krystyne a my messiego ktory jest najlepszy

0

to bedzie dobry transfer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?