0

Na zachód od stadionu są boiska chyba marnej jakości, hala sportowa i to faktycznie jest blisko... ale nie wiem jak tam jest z własnością i czy byłoby możliwe coś tam tak wielkiego wybudować. Czy przejęcie tych gruntów nie byłoby również drogie jak przebudowa obecnego stadionu..

0

do mekston
Jeżeli sędzia użyje gwizdka to nie ma możliwości, że po nim zastosuje korzyść, albo system VAR zmieni jego decyzję. NP.: zawodnik strzela na pustą bramką a sędzia przypadkowo gwiżdże a po tym gwizdku pada bramka. Takiej bramki uznać nie można.

0

Wtedy to zostało potraktowane jako pozbawienie drużyny zdobycia 100% bramki. Gdyby sędzia nie przerwał tylko poczekał nawet 1 sekundę to mógłby zastosować korzyść. W tym przypadku tylko żółta kartka dla bramkarza. Nie ma i nie miało znaczenia, gdzie to przewinienie miało miejsce.

0

Tylko z tego co pamiętam to zanim Giuly strzelił bramkę to sędzia odgwizdał faul. Więc w tym przypadku VAR by nic nie zmienił. Gdyby wtedy sędzia tej akcji nie przerwał i by została zdobyta bramka, to kartka żółta dla bramkarza.

2

Tak można. Wchodzisz na listę i dajesz odtwórz a meczyk dalej się nagrywa.

0

Jeden słabszy mecz i już wieszasz psy na Lucho. Chyba za młody jesteś, żeby pamiętać jaki miał charakter i temperament Lucho jak był piłkarzem.
Swoim komentarzem wykazałeś jakim jesteś kibicem.

0

Autor powyższego tekstu niestety chyba był na innym meczu:

- sytuacja na 2:1 nie podawał Milito do Abidala tylko Messi;

- sytuacja na 3:1 piłke przegłówkował Abidal i podał mesiemu a nie Busquets

Po za tym mecz bardzo dobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?