Barca gra swietnie konsekwetnie iniesta xavi bardzo duzo widza swietnie wymieniaja pilki Yaya mega pewny w obronie Sergio dobre odbiory Puyol ladnie sie wlacza sylvinho tez widoczny bezbledny Henry sie stara Eto'o król messi jezdzi. OBY TO PRZENIESC NA DRUGA POLOWE A POTROJNA KORONA JEST NASZA ! Wierze w to niesamowicie. Vamossss
no nic bez Messiego ani rusz w przyszlych meczach Barcy, no ale widac ze troche odpuscili zeby sie oszczedzac przed meczem z numancia ale wisla tez zagrala dobrze ale trudno raz sie wygrywa raz sie przegrywa, zdarza sie najlepszym
Cały stadion odpowiada. Cały stadion odpowiada!! Kto wygra meeecz? BARCAA. Ktooo? BARCA. Ktooo? BARCA BARCA BARCA!!! Spokojnie chłopaki dadzą rade Pep wystawil ich zeby sie mu pokazali w jakiej sa formie ze w razie czego moze na nich postawic wiec nie będzie taki nudny mecz bo będą chcieli wypaść jak najlepiej. VeB
Barca spokojnie wygra typuje 4:0. wisla odda pare strzalow na bramke a reszte meczu bedzie sie bronic. Sa w wysokiej formie i sezon w wykonaniu Barcy szykuje sie bardzo dobry :D na wp jest filmik "wszystko o Barcelonie" jak by ktos nie wiedzial :):) VeB
zgadzam sie z kubusny. jeszcze zlapie kontuzje na mniej znaczacym turnieju i bedzie problem a tak jak Barca wiedziala ze i tak ta sprawa bedzie na korzysc Blaugrany.
wisla ma male szanse ale jakies tam marzenia sa football jest nieobliczalny ale jako polak i tak bede kibicowal Barcelonie bo nie przepadam za wisla ale chcialbym aby wisla doszla do grupy pucharu uefa i zrobic tak aby wyeliminowac milan :d pozdro
Komentarze
0
Barca gra swietnie konsekwetnie iniesta xavi bardzo duzo widza swietnie wymieniaja pilki Yaya mega pewny w obronie Sergio dobre odbiory Puyol ladnie sie wlacza sylvinho tez widoczny bezbledny Henry sie stara Eto'o król messi jezdzi. OBY TO PRZENIESC NA DRUGA POLOWE A POTROJNA KORONA JEST NASZA ! Wierze w to niesamowicie. Vamossss
0
bedzie 2:0 dla Barcy Eto'o i Xavi strzelą Vamos Vamos BARCA!!!
0
no nic bez Messiego ani rusz w przyszlych meczach Barcy, no ale widac ze troche odpuscili zeby sie oszczedzac przed meczem z numancia ale wisla tez zagrala dobrze ale trudno raz sie wygrywa raz sie przegrywa, zdarza sie najlepszym
0
spokojnie nie zlekcewaza tego spotkania chca w pieknym stylu przypieczetowac wejscie do LM / VeB
0
Cały stadion odpowiada. Cały stadion odpowiada!! Kto wygra meeecz? BARCAA. Ktooo? BARCA. Ktooo? BARCA BARCA BARCA!!! Spokojnie chłopaki dadzą rade Pep wystawil ich zeby sie mu pokazali w jakiej sa formie ze w razie czego moze na nich postawic wiec nie będzie taki nudny mecz bo będą chcieli wypaść jak najlepiej. VeB
0
Barca spokojnie wygra typuje 4:0. wisla odda pare strzalow na bramke a reszte meczu bedzie sie bronic. Sa w wysokiej formie i sezon w wykonaniu Barcy szykuje sie bardzo dobry :D na wp jest filmik "wszystko o Barcelonie" jak by ktos nie wiedzial :):) VeB
0
znakomicie to Hleb zrobil a Eto'o zrobil to co mial zrobic
0
zgadzam sie z kubusny. jeszcze zlapie kontuzje na mniej znaczacym turnieju i bedzie problem a tak jak Barca wiedziala ze i tak ta sprawa bedzie na korzysc Blaugrany.
0
wisla ma male szanse ale jakies tam marzenia sa football jest nieobliczalny ale jako polak i tak bede kibicowal Barcelonie bo nie przepadam za wisla ale chcialbym aby wisla doszla do grupy pucharu uefa i zrobic tak aby wyeliminowac milan :d pozdro
0
oby tak grala przez dlugi dlugi czas a mozemy miec powtorke z druzyny Henryka Kasperczaka. Fajny bylby superpuchar europy Barca - wisla :)