5

@marcin000019 ja oglądam, mi się bardzo podoba. Atakuje, broni..... Fajnie sobie radzi ta lewa noga.

7

300mln.....hahahahahaha

Więcej Niż Cyrk.

0

Nie wiem czy było, ślę neymar wygląda jak Ragnar z Wikingów....

0

@Mathew86 mistrz xd.

3

Całe szczęście że Vidal wraca.

2

@fifek chłopie on jest tydzień.

0

Kiedy będą nowe odcinki wikingów na netflix?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@MesQueUnClub_87 na LA ramble mistrzu na pewno xD

16

Młodzi na pewno doświadczenia nazbierają.... W lataniu samolotem :D

1

Nie wierzę co się oni robią.... To jest sabotaż jakiś.

3

Leo na tym zdjęciu wygląda jak Bjoern z Vikingow

0

@Elosek też tak uważam. Wielce szukali gościa, który wyprowadzi piłkę.... Gość się znalazł, ale już coś nie pasuje i pewnie w styczniu sprzedany za kilka milionów.

5

@BarcaInfo oby tak było....

0



Uwielbiam gościa :D

0

Mam pytanie. Przeglądając Facebooka każdy z zamieszczonych tam filmików pokazuje mi białe tło, słychać tylko dzwiek. Ktoś wie może czego mi brakuje... Jakiejś wtyczki czy co? Aktualizacja była.....

4

Rekord za rekordem! Trzymajmy Go dalej "bo wypada".

1

@SHIBA widząc Twoje posty, najpierw polecam, później oglądam...

0

W środę i to pewnie o 13

2

Już widzę jak Pele pieprzy że za jego czasie było ciężej, i że koło domu jeszcze 500 miał.

1

I ta nadzieja, kiedy przeczytałem początek nagłówka...

3

Komentarz usunięty

1

@Alanooo my mamy, kiedyś były w Lidlu. Według mnie warto. Np frytki dla dziecka, często też odświeżamy w Niej pieczywo.

5

Według mnie świetnie znosi krytykę, bo wciąż jest.

0

@dux oszalales? Nie chce widzieć jak wkreca naszych w ziemię

0

@Wegson suarez to Ty? :)

0

@TonySoprano tylko im powiedz ze będą na ławce siedzieć

1

Jest nadzieja. 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rok temu Go nie chciałem, teraz chce gościa, który przychodzi, zakłada koszulkę i gra....jestem za.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?