pawelg9002
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mała wioska w Małopolsce :)
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@marcin000019 ja oglądam, mi się bardzo podoba. Atakuje, broni..... Fajnie sobie radzi ta lewa noga.
7
300mln.....hahahahahaha
Więcej Niż Cyrk.
0
Nie wiem czy było, ślę neymar wygląda jak Ragnar z Wikingów....
0
@Mathew86 mistrz xd.
3
Całe szczęście że Vidal wraca.
2
@fifek chłopie on jest tydzień.
0
Kiedy będą nowe odcinki wikingów na netflix?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
@MesQueUnClub_87 na LA ramble mistrzu na pewno xD
16
Młodzi na pewno doświadczenia nazbierają.... W lataniu samolotem :D
1
Nie wierzę co się oni robią.... To jest sabotaż jakiś.
3
Leo na tym zdjęciu wygląda jak Bjoern z Vikingow
0
@Elosek też tak uważam. Wielce szukali gościa, który wyprowadzi piłkę.... Gość się znalazł, ale już coś nie pasuje i pewnie w styczniu sprzedany za kilka milionów.
5
@BarcaInfo oby tak było....
0
Uwielbiam gościa :D
0
Mam pytanie. Przeglądając Facebooka każdy z zamieszczonych tam filmików pokazuje mi białe tło, słychać tylko dzwiek. Ktoś wie może czego mi brakuje... Jakiejś wtyczki czy co? Aktualizacja była.....
4
Rekord za rekordem! Trzymajmy Go dalej "bo wypada".
1
@SHIBA widząc Twoje posty, najpierw polecam, później oglądam...
0
W środę i to pewnie o 13
2
Już widzę jak Pele pieprzy że za jego czasie było ciężej, i że koło domu jeszcze 500 miał.
1
I ta nadzieja, kiedy przeczytałem początek nagłówka...
3
Komentarz usunięty
1
@Alanooo my mamy, kiedyś były w Lidlu. Według mnie warto. Np frytki dla dziecka, często też odświeżamy w Niej pieczywo.
5
Według mnie świetnie znosi krytykę, bo wciąż jest.
0
@dux oszalales? Nie chce widzieć jak wkreca naszych w ziemię
0
@Wegson suarez to Ty? :)
0
@TonySoprano tylko im powiedz ze będą na ławce siedzieć
1
Jest nadzieja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rok temu Go nie chciałem, teraz chce gościa, który przychodzi, zakłada koszulkę i gra....jestem za.