31 sierpnia 2008, 19:46
0
Ban! Regulamin
31 sierpnia 2008, 19:38
zalosnie gra barcelona
31 sierpnia 2008, 19:24
ostawiam ze bedzie 3-1 dla numanci
31 sierpnia 2008, 19:22
guardiola nie pomoze barcelonie tylko jej zaszkodzi
31 sierpnia 2008, 19:18
barcelona musi miec 40 sytuacji zeby cos strzelic. Jak narazie graja fatalnie
31 sierpnia 2008, 19:16
Henry nie potrafi nawet do pustej bramki strzelić z takim kaleką daleko zajdziemy.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ban! Regulamin
0
zalosnie gra barcelona
0
ostawiam ze bedzie 3-1 dla numanci
0
guardiola nie pomoze barcelonie tylko jej zaszkodzi
0
barcelona musi miec 40 sytuacji zeby cos strzelic. Jak narazie graja fatalnie
0
zalosnie gra barcelona
0
Ban! Regulamin
0
Henry nie potrafi nawet do pustej bramki strzelić z takim kaleką daleko zajdziemy.
0
barcelona musi miec 40 sytuacji zeby cos strzelic. Jak narazie graja fatalnie
0
guardiola nie pomoze barcelonie tylko jej zaszkodzi