pawelmessiporecki
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
TEST
0
Głosujcie proszę na moje barcelońskie zdjęcie w konkursie UniCredit Champions :)
Poniżej link do zdjęcia, wystarczy tylko kliknąć głosuj!
http://app s.faceboo k.com/futbol fotokon kurs/?view=singl eupload& upload_i d=1422
Pamiętacie o skasowaniu spacji :)
Każdego dnia można oddać jeden głos. Konkurs kończy się jutro (czwartek), więc możecie oddać jeszcze po 2 głosy. Drodzy czytelnicy pomóżcie! :D
0
Głosujcie proszę na moje barcelońskie zdjęcie w konkursie UniCredit Champions :)
Poniżej link do zdjęcia, wystarczy tylko kliknąć głosuj!
http://app s.faceboo k.com/futbol fotokon kurs/?view=singl eupload& upload_i d=1422
Pamiętacie o skasowaniu spacji :)
Każdego dnia można oddać jeden głos. Konkurs kończy się jutro (czwartek), więc możecie oddać jeszcze po 2 głosy. Drodzy czytelnicy pomóżcie! :D
0
Głosujcie proszę na moje barcelońskie zdjęcie w konkursie UniCredit Champions :)
Poniżej link do zdjęcia, wystarczy tylko kliknąć głosuj!
http://app s.faceboo k.com/futbol fotokon kurs/?view=singl eupload& upload_i d=1422
Pamiętacie o skasowaniu spacji :)
Każdego dnia można oddać jeden głos. Konkurs kończy się jutro (czwartek), więc możecie oddać jeszcze po 2 głosy. Drodzy czytelnicy pomóżcie! :D
0
Zagłosuj proszę na moje zdjęcie w konkursie UniCredit Champions :)
Poniżej link do zdjęcia, wystarczy tylko kliknąć głosuj!
http://app s.faceboo k.com/futbol fotokon kurs/?view=singl eupload& upload_i d=1422
Pamiętacie o skasowaniu spacji :)
0
http://www.facebook.com/event.php?eid=126994884019363&ref=mf
0
Ja też się zgadzam, bardzo wygodnie jak są w jednym pliku.
0
Mam pytanie takie z innej beczki. Czy jak wchodzicie na oficjalną stronę Barcy (www.fcbarcelona.cat) to też przeglądarka mówi, że to witryna dokonująca ataków?
0
Nareszcie wszystkie bramki w jednym pliku, jaka wygoda. Brawo! :))
0
Patrysss
Powtórka 6 odcinka jest w niedzielę 11 kwietnia o 11:15. Jak możesz to nagraj w całości. :)
0
Tych odcinków po polsku nigdzie nie dostaniesz w HD. Nie ma w ogóle wersji kanału Planete w HD, jest tylko w standardowej rozdzielczości.
0
Link do 2 bramki:
http://www.mediafire.com/?yewzgdjztm2
0
O ja też bardzo chętnie się piszę na drugą połowę w HD :)
0
przeminho
nie ma takiego kanału na N-ce, jak on się nazywa z nazwy?
0
Sam się mądrzysz, a obrażasz Barcę, pisząc o niej "farsa". Jak byś był taki honorowy to byś pisał Barca i wtedy jest zdrowa rywalizacja pomiędzy kibicami. :)
0
swis też chyba nie rozumie o co biega w tej 11 OBJAWIEŃ
0
pawellotti to jest 11 objawień, chodzi o młodych zawodników który pokazali niemałe umiejętności na boisku. A np. już gra 2-3 sezony w podstawowej 11 więc NIE jest OBJAWIENIEM SEZONU 08/09
0
TVC INTERNATIONAL 745 na CYFRZE PLUS
0
barceloniasz
Mógłbyś wrzucić ten mecz z Arsenalem na sendspace, albo jakiś inny serwer, bo na chomikuj na ściągnięcie takiego pliku trzeba płacić...
0
fcluki07 daj jakiś kontakt do siebie bo mam kilka pytań.:) No i świetną robotę wykonałeś :D
0
fcluki07 zrób to, wielkie dzięki :D Ja nagrywałem z Canal+Sport2 ale jak Puyol wziął mikrofon to zakończyli transmisję dziady :/
0
Nie ma sportowej Al Jazieera na CYFRZE+... :/
0
Zdjęcie nic nie mówi o wielkości. Byłem w muzeum Barcy przy Camp Nou i właśnie jeden z Pucharów za Mistrzostwo Hiszpanii, był takiej wielkości na trofeum na Champions League. Ale właśnie, to był chyba za ostatnie zwycięstwo w La Liga w sezonie 2005/2006. Stały też mniejsze, ale kształtów takich samych jak na La Liga, tylko za jakieś starsze sezony. Więc mi się zdaje, że Puchar w tym roku jest duży, a dawniej, były mniejsze.
0
Santiago dla mnie to powinni ten Real wygwizdać. I nie robić żadnego szaleru.
0
Co jest z serwisem Barca-Media.com? Nie ma odnośników do poszczególnych sezonów na stronie głównej, tylko link do rumuńskiego serwisu o FCB. Wie ktoś dlaczego tak się dzieje?
0
Toure mało zwrotny moim zdaniem i nie ma ogrania na pozycji stopera.
0
Są gdzieś tu na stronie lub jakiejś innej zbiory tych karykatur KAP'a po polsku?
0
W tym sezonie na tej stronie ukazała się taka tapeta z piłkarzami Barcy. Co tak stali wszyscy w koszulkach na ciemnym tle. Mógłby ktoś link podać do artykułu o tej tapecie, żeby ją można było ściągnąć.
0
Po co dzielicie na party, to przeszkadza. Najlepiej jest na Barca-Media, tam jest zawsze mecz w 1 pliku,