0

0

TEST

0

Głosujcie proszę na moje barcelońskie zdjęcie w konkursie UniCredit Champions :)

Poniżej link do zdjęcia, wystarczy tylko kliknąć głosuj!

http://app s.faceboo k.com/futbol fotokon kurs/?view=singl eupload& upload_i d=1422

Pamiętacie o skasowaniu spacji :)

Każdego dnia można oddać jeden głos. Konkurs kończy się jutro (czwartek), więc możecie oddać jeszcze po 2 głosy. Drodzy czytelnicy pomóżcie! :D

0

Głosujcie proszę na moje barcelońskie zdjęcie w konkursie UniCredit Champions :)

Poniżej link do zdjęcia, wystarczy tylko kliknąć głosuj!

http://app s.faceboo k.com/futbol fotokon kurs/?view=singl eupload& upload_i d=1422

Pamiętacie o skasowaniu spacji :)

Każdego dnia można oddać jeden głos. Konkurs kończy się jutro (czwartek), więc możecie oddać jeszcze po 2 głosy. Drodzy czytelnicy pomóżcie! :D

0

Głosujcie proszę na moje barcelońskie zdjęcie w konkursie UniCredit Champions :)

Poniżej link do zdjęcia, wystarczy tylko kliknąć głosuj!

http://app s.faceboo k.com/futbol fotokon kurs/?view=singl eupload& upload_i d=1422

Pamiętacie o skasowaniu spacji :)

Każdego dnia można oddać jeden głos. Konkurs kończy się jutro (czwartek), więc możecie oddać jeszcze po 2 głosy. Drodzy czytelnicy pomóżcie! :D

0

Zagłosuj proszę na moje zdjęcie w konkursie UniCredit Champions :)

Poniżej link do zdjęcia, wystarczy tylko kliknąć głosuj!

http://app s.faceboo k.com/futbol fotokon kurs/?view=singl eupload& upload_i d=1422

Pamiętacie o skasowaniu spacji :)

0

Ja też się zgadzam, bardzo wygodnie jak są w jednym pliku.

0

Mam pytanie takie z innej beczki. Czy jak wchodzicie na oficjalną stronę Barcy (www.fcbarcelona.cat) to też przeglądarka mówi, że to witryna dokonująca ataków?

0

Nareszcie wszystkie bramki w jednym pliku, jaka wygoda. Brawo! :))

0

Patrysss

Powtórka 6 odcinka jest w niedzielę 11 kwietnia o 11:15. Jak możesz to nagraj w całości. :)

0

Tych odcinków po polsku nigdzie nie dostaniesz w HD. Nie ma w ogóle wersji kanału Planete w HD, jest tylko w standardowej rozdzielczości.

0

0

O ja też bardzo chętnie się piszę na drugą połowę w HD :)

0

przeminho

nie ma takiego kanału na N-ce, jak on się nazywa z nazwy?

0

Sam się mądrzysz, a obrażasz Barcę, pisząc o niej "farsa". Jak byś był taki honorowy to byś pisał Barca i wtedy jest zdrowa rywalizacja pomiędzy kibicami. :)

0

swis też chyba nie rozumie o co biega w tej 11 OBJAWIEŃ

0

pawellotti to jest 11 objawień, chodzi o młodych zawodników który pokazali niemałe umiejętności na boisku. A np. już gra 2-3 sezony w podstawowej 11 więc NIE jest OBJAWIENIEM SEZONU 08/09

0

TVC INTERNATIONAL 745 na CYFRZE PLUS

0

barceloniasz

Mógłbyś wrzucić ten mecz z Arsenalem na sendspace, albo jakiś inny serwer, bo na chomikuj na ściągnięcie takiego pliku trzeba płacić...

0

fcluki07 daj jakiś kontakt do siebie bo mam kilka pytań.:) No i świetną robotę wykonałeś :D

0

fcluki07 zrób to, wielkie dzięki :D Ja nagrywałem z Canal+Sport2 ale jak Puyol wziął mikrofon to zakończyli transmisję dziady :/

0

Nie ma sportowej Al Jazieera na CYFRZE+... :/

0

Zdjęcie nic nie mówi o wielkości. Byłem w muzeum Barcy przy Camp Nou i właśnie jeden z Pucharów za Mistrzostwo Hiszpanii, był takiej wielkości na trofeum na Champions League. Ale właśnie, to był chyba za ostatnie zwycięstwo w La Liga w sezonie 2005/2006. Stały też mniejsze, ale kształtów takich samych jak na La Liga, tylko za jakieś starsze sezony. Więc mi się zdaje, że Puchar w tym roku jest duży, a dawniej, były mniejsze.

0

Santiago dla mnie to powinni ten Real wygwizdać. I nie robić żadnego szaleru.

0

Co jest z serwisem Barca-Media.com? Nie ma odnośników do poszczególnych sezonów na stronie głównej, tylko link do rumuńskiego serwisu o FCB. Wie ktoś dlaczego tak się dzieje?

0

Toure mało zwrotny moim zdaniem i nie ma ogrania na pozycji stopera.

0

Są gdzieś tu na stronie lub jakiejś innej zbiory tych karykatur KAP'a po polsku?

0

W tym sezonie na tej stronie ukazała się taka tapeta z piłkarzami Barcy. Co tak stali wszyscy w koszulkach na ciemnym tle. Mógłby ktoś link podać do artykułu o tej tapecie, żeby ją można było ściągnąć.

0

Po co dzielicie na party, to przeszkadza. Najlepiej jest na Barca-Media, tam jest zawsze mecz w 1 pliku,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?