Zamiast kupować Cesca, myślę że lepiej spojrzeć na Marvina Martina. Po dzisiejszym meczu, nie bez powodu można stwierdzić że zasłużył we Francji na pseudonim "Petit Xavi". Dużo mniejszy wydatek, a na prawdę ogromny talent, porównywalnie do Gotze.
Thierry-Henry14 - myślę ze Mino jako bramkarz na pewno potrzebuje ogrania na środku obrony. zwłaszcza przeciwko tak klasowym zawodnikom jak Djibril Cisse :)
oglądałem ostatnio mecz juventusu i twierdzę, że sprzedanie Martina mogłoby być strasznym błędem.. chłopak ma ogromny potencjał, będzie dużo lepszy od Sergio Ramosa.
Raczej chodziło o Michała Zawackiego (mam nadzieję, że nie przekręciłem nazwiska). Dużo ludzi się wypowiada, że to dobry komentator znający się na swoim fachu, a w dodatku wybił się z mojej miejscowości - Konina. :)
Czy ty myślisz że trener wszystko zrobi za zawodników na boisku ... trochę pomyśl czasami.. grając na podworku nigdy nie zrozumiesz różnych aspektów taktycznych i tyle ..
Dalej rzucasz trenerem, nie rozumiesz jakie to wszystko jest złożone że od trenera zależy tyle samo jak nie mniej od zawodników. Widac że nigdy nie grales w piłke i tyle.
Oglądałeś Cassilas cały mecz z Espanyolem? Strzelanie w doliczonym czasie jest nie fair play tak jak to ująłeś opisując mecz z Szachtarem, i tak samo wygrywanie dużą liczbą bramek też jest nie fair play? Pogódź się z tym że Barcelona też potrafi grac w piłkę i tyle.
Myślisz że taktyka to jest 4-4-2 pewnie cały czas nie ?;] I nic więcej. Guardiola wchodzi do szatni i mówi gramy 3-5-8 na boisko wychodzic! Tak to wg ciebie wygląda ;)
Komentarze
0
Zamiast kupować Cesca, myślę że lepiej spojrzeć na Marvina Martina. Po dzisiejszym meczu, nie bez powodu można stwierdzić że zasłużył we Francji na pseudonim "Petit Xavi". Dużo mniejszy wydatek, a na prawdę ogromny talent, porównywalnie do Gotze.
0
Thierry-Henry14 - myślę ze Mino jako bramkarz na pewno potrzebuje ogrania na środku obrony. zwłaszcza przeciwko tak klasowym zawodnikom jak Djibril Cisse :)
0
oglądałem ostatnio mecz juventusu i twierdzę, że sprzedanie Martina mogłoby być strasznym błędem.. chłopak ma ogromny potencjał, będzie dużo lepszy od Sergio Ramosa.
0
Raczej chodziło o Michała Zawackiego (mam nadzieję, że nie przekręciłem nazwiska). Dużo ludzi się wypowiada, że to dobry komentator znający się na swoim fachu, a w dodatku wybił się z mojej miejscowości - Konina. :)
0
66 bramek ?! No to koniec =/
0
Czy ty myślisz że trener wszystko zrobi za zawodników na boisku ... trochę pomyśl czasami.. grając na podworku nigdy nie zrozumiesz różnych aspektów taktycznych i tyle ..
0
Dalej rzucasz trenerem, nie rozumiesz jakie to wszystko jest złożone że od trenera zależy tyle samo jak nie mniej od zawodników. Widac że nigdy nie grales w piłke i tyle.
0
Oglądałeś Cassilas cały mecz z Espanyolem? Strzelanie w doliczonym czasie jest nie fair play tak jak to ująłeś opisując mecz z Szachtarem, i tak samo wygrywanie dużą liczbą bramek też jest nie fair play? Pogódź się z tym że Barcelona też potrafi grac w piłkę i tyle.
0
Myślisz że taktyka to jest 4-4-2 pewnie cały czas nie ?;] I nic więcej. Guardiola wchodzi do szatni i mówi gramy 3-5-8 na boisko wychodzic! Tak to wg ciebie wygląda ;)
0
Nie dyskutuję z tobą bo jesteś na tyle głupi że mówisz że taktyka odgrywa dużą rolę, a nie wiesz co to jest i mylisz ją z ustawieniem ;]