pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Grał nie najgorzej, z bloku defensywnego chyba najlepiej
1
nie każdy, wczoraj Alves był wyróżniającym się zawodnikiem barcelony
1
A co zrobił Alves składu grała gorzej, ale hejt jest na Alvesa. Normalka
1
Jak oceniasz błędy procentowo przy omawianej wczoraj sytuacji z grenada kiedy prawie padła bramka.
1
Mogę mieć jeszcze jedną prośbę ?
1
Dostanę odpowiedź ?
1
Procentowy rozkład winy za utratę bramki.
1
Prośba chyba jest zrozumiała.
1
Odpisze wieczorem. Tylko miałem prośbę o trzecią bramkę a na to nie odpowiedziales
1
Nie ty uciales dyskusję tylko ja nie komentując twojego ostatniego wpisu więc nie dodawaj sobie. Nie pisałes o formie alvesa tylko o jednej sytuacji więc nie dodawaj sobie. Nie widzę abyś tu pisał o albie więc nie wymyslaj. Ciekawe jak procentowo winisz zawodników za trzecia bramkę. Teraz jestem w pracy może coś szybko odpisze z komórki ale wieczorem odpowiem dłuższym komentarzem
1
Wymieniłeś (skrytykowałeś ) dwóch zawodników którzy nie byli najsłabsi na boisku. Wczoraj szukałeś na siłę jednej sytuacji Alvesa w której popełniłby błąd, jednak moim zdaniem jej nie znalazłeś, uciąłem dyskusję bo nie miała ona sensu bo żadne argumenty do ciebie nie trafiały. Teraz też powtarzasz to co pisałeś wczoraj, jednak nic nie piszesz o Albie który zagrał słabiej od ALvesa czy Inieście, Rakiticiu, Pedro, Munirze itd... jak widać uwziąłeś się praktycznie na jednego może dwóch zawodników i nie widzisz że inni grają dużo gorzej bo to by nie pasowało do twojej teorii.
1
Jeśli Mascherano 5 rok gra jako stoper to chyba warto już nazywać go stoperem a nie pomocnikiem czy stoperem z łapanki.
1
W tym meczu procent celnych - czyli takich które trafiały do zawodników Barcelony wynosił u Alvesa ponad 20 procent, Pozostałych zawodników z co najmniej 3 wrzutkami w meczu: Alba 0%, Rakitic0%, Xavi 0%, Munir 33%,. Jego podania były dość często w tłok zgoda, ale szukał tym prostopadłego podania, którym pomocnicy nie raczyli nas od kilku spotkań. Jaki mam cel ? Nie przyłączać się do bezmyślnego tłumu, tylko wzbudzać zastanowienie się nad słowem pisanym. Dzisiaj w ataku i obronie grał np. lepiej od Alby. Ja krytykuje Alvesa jak na to zasługuje i jest za co, ty powtarzasz po hejterowskim forum same puste slogany.
1
W meczach ligowych raczej nie są liczone, chociaż od tego sezonu w laliga się już z tym spotkałem. Musiałbym poszukać.
1
Możesz tylko napisać co takiego zrobił Alba oprócz zawalenia trzej bramki i mizerii w ofensywie że dostał o cała notę wyżej od Alvesa ??
1
Przy 3:1 tylko jeden obrońca próbuje coś zrobić, reszta albo jest nieobecna albo nic nie robi.
1
tak, na oficjalnej stronie UEFA
Kogo potrzebujesz to Ci powiem
1
dzwine jest to co piszesz bo Alves ma największą ilość celnych wrzutek z całej drużyny. Nawet nie wrzutek po których było zagrożenie, czy obrońcy ratowali sytuacje rozpaczliwymi wybiciami, ale wrzutek które trafiały na nogi lub głowy zawodników Barcelony. Alves nie odstaje od innych zawodników pod względem podań, w dzisiejszym meczu miał 91% skuteczność a był osoba najczęściej podającą. Strat na własnej połowie nie miał więcej od Mascherano, Mathieu czy Alby więc piszesz coś co nie ma pokrycia w rzeczywistości.
1
Dalej czekam na przykłady. w Brazylii po zmianie trenera nie ma szans nawet gdyby strzelał hattricki bo jest konflikt miedzy nim a Dunga. Nie jest pchany na siłe, bo jest najlepszym prawym obrońcą Barcelony. Podaj prszykłady jego padaki. Miał 9 wrzutek - 2 doszły do zawodników Barcelony, 4 razy zawodnicy PSG ratowali się wybiciami na rzut różny lub przed pole karne gdzie padała łupem zawodników Barcelony, 3 razy po wrzutce piłka trafiła do PSG. Np. Alba miał 3 wrzutki - wszystkie nieudane, tak samo Rakitic.
1
Najwięcej biegali w spotkaniu z PSG
Rakitic
Pedro
Alves
Busquets
Neymar
Alba
Iniesta
1
Nie przetłumaczysz. Gość biega więcej od każdego innego obrońcy, Ma najwięcej kluczowych podań z obrońców, drugi mecz kończy z asystą. praktycznie z jego strony nie poszła ani jedna wrzutka, czego nie można mówic o lewej stronie. Jednak Alves wszystkiemu winien.
1
Jakies przykłady jeśli chodzi chodzi o grę Alvesa ?? Piszesz że Alves to piłkarska padaka, a potem dodajesz że jak ma jedno dobre zagranie na mecz to już jest nieźle. Więc twoim zdaniem zagrał niezle bo dzisiaj miał kilka dobrych zagrań w tym asystę i to drugi mecz z rzędu z asystą. Alves nie zagrał dobrego spotkania ale nazywanie go padaka gdy Alba zagrał gorzej a Iniesta gra od początku sezonu o dwie klasy słabiej to chyba niezbyt wysublimowana uwaga.
1
pomoc daje .... od początku sezonu a nawet od marca
1
Bo uważam że nie odstawał jakoś wielce poziomem od drugiego stopera czyli od Mathieu, fakt jego obarcza pierwsza bramka. Jednak Mathieu miał więcej odbiorów od Mascherano - 10 przy 5 Mascherano. Dla mnie blok stoperów nie był pewnym punktem i nie wyróżniłbym tutaj nikogo. Mascherano mogę docenić za celne długie przerzuty 6 na 6 prób. Wystarczy ??
1
dziwne oceny, ale masz do nich prawo
1
Przy trzeciej bramce też mógł się lepiej zachować - piłka idzie w poprzek pola karnego, nawet nie próbuje interweniować. Alves nie dał rady naprawić błędu Alby a potem stoperów.
1
Popatrz na bramkę na 2:1, Rzut różny, gdy zawodnik zbliża się do wykonywania to Mascherano jest przy trzech zawodnikach PSG, ale gdy piłka jest już nad polem karnym, oni biegną do piłki a Mascherano stoi. Tak samo zachował się przy bramce Godina w meczu z Atletico gdy przegraliśmy mistrzostwo.
5
wiem wiem, życzę ci spokojnych snów i oby przyśnił ci się... zgadnij kto :-)
0
do liverpoolu ??
1
wiedziałem że o Alvesie nie zapomnisz,