O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 50
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Viva Barca !

0

on nie pasuje do ligi hiszpańskiej anglia - tak BBVA- NIIIIIE

0

może gość wygrał mistrzostwo na playstation ???

0

Gielar00 tylko czy aż.

0

jak ty masik86 kumplujesz sie z fanem realu to niedobrze z tobą

Zobacz wszystkie

0

po co nam on wolałbym kupić kogoś w stylu np. Nasri. Z nim byłoby jak z Henrym. To już nie te lata. Gudjonhsen i Bojan dużo lepsi. Może wreście kupić Aguero albo Silve co coś grają a są młodzi

0

źle jak dla mnie dobrano słowa że CRISTIANO JEST LEPSZY NIZ MESSI. Pep nie powiedział bezpośrednio tego tylko zażartował z słów crisa że jest 1 2 3 piłkarzem na świecie.

0

zdziwilły mnie te słowa nie stać nas na Kuna Aguero. Bez żartów

0

Kolejny raz potwierdza się, że to naj naj naj naj lepsza strona o Barcelonie na nie tylko w Polsce ale i na świecie. Super podsumownie.

0

po wczorajszym meczu mysle ze barceelona nie gra juz jak dzieciaki ale gra agresywnie i zobaczymy z czasem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?