10 sierpnia 2012, 15:59
0
Visca el Barca Panowie!!: D
18 lipca 2011, 14:09
Drodzy kibice barcy:) Badzmy dumni z naszych zawodników za ten sezon i obejrzcie ten filmik podsumowujacy nasz sezon! youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Bn3c8ZM4Ras#at=84
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Visca el Barca Panowie!!: D
0
Drodzy kibice barcy:) Badzmy dumni z naszych zawodników za ten sezon i obejrzcie ten filmik podsumowujacy nasz sezon!
youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Bn3c8ZM4Ras#at=84
0
Visca el Barca Panowie!!: D
0
Drodzy kibice barcy:) Badzmy dumni z naszych zawodników za ten sezon i obejrzcie ten filmik podsumowujacy nasz sezon!
youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Bn3c8ZM4Ras#at=84