4 kwietnia 2012, 15:22
0
biedny Eric Abidal
4 kwietnia 2012, 15:20
bez Davida Villi barca jest jakaś osłabiona
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
biedny Eric Abidal
0
bez Davida Villi barca jest jakaś osłabiona
0
bez Davida Villi barca jest jakaś osłabiona
0
biedny Eric Abidal