0

@BART97
Ja nie wiem czy to ja źle oglądałem ostatni mecz czy Ty, ale z tego co pamiętam to właśnie zszedł z kontuzja

1



Tutaj też znalazł się ten tekst :D

0

Super, czekałem na taką zmianę :)

0

Co jak co ale dla mnie ZM to Alves. Nie mogłem się nadziwić jak on gra. W tym sezonie to zdecydowanie najlepszy mecz w jego wykonaniu, a przede wszystkim podobały mi się jego wrzutki, były dokładne jak nigdy :p

0

Ronaldo nawet trafił gola własnej drużynie

0

No ale do tej pory Mickel gra dobry mecz, oby tak dalej :)

0

Nigdy nie oglądam koszykówki, ale dziś się zdecydowałem i nie żałuję:)
Bardzo dobry mecz, zwłaszcza w wykonaniu Navarro i Majkela (tu nie jestem pewien czy dobrze napisałem), O ile dobrze słyszałem to wyrównali rekord z tego sezonu rzutów za 3 i dzięki temu udało się wygrać:)
Bravo panowie

0

emotive

przecztaj 3 ostatnie wyrazy postu

0

Nie chcę za bardzo się czepiać, ale bardzo dużo jest błędów w tym artykule jak chociażby takie zdanie „Nigdy nie miałem wątpliwości co do tego
wątpliwości;

0

witam, może ktoś powiedzieć czy na cyfrowym polsacie jest mozliwosc obejrzenia meczu?

0

na początku napisałem meczów ale coś mi nie pasowałem i zmieniłem:)
mój błąd

0

na ta chwile mi całkiem nieźle idzie:) 9 miejsce:), trafilem 3 dokładne wyniki na 6 meczy

0

hehe obstawilem 3 do 0

0

dla mnie strona ok. Choc wolalem poprzednia. Moze przez ten kolor

0

jak w statystykach posiadanie piłki może byc 82 do 14 procent?

0

mozecie opowiadac co sie dzieje? Niestety nie moge ogladać

0

a już jeden znikł

0

i po co 2 takie same newsy?

0

neo2114

Dzięki za info

0

to o której w końcu ten mecz? myślałem że o 19.00

0

ok na razie. Trzymaj sie

0

wiem czytalem to wszystko. A kibice Arsenalu wydawali mi sie ze sa jednymi z najlepszych. Ale przekonalem sie ze tak nie jest. Bynajmniej wiekszosc z nich

0

w temacie o fabregasie jednak prawie co drugi komentarz

0

arsenallondynfc

zajrzyj na stronke waszego klubu i poczytaj komentarze to zobaczysz jak nas szanujecie

0

danio

haha 2 do 0 bylo na SB w lidze mistrzow

0

Cesc z pewnoscia nam sie przyda. Kto obejrzal kilka meczy w jego wykonaniu na pewno sie ze mna zgodzi. Wydaje mi sie takze ze nawet nie bedzie grzal lawy. Pep tak wszystko ustawi ze Xavi Iniesta i Fabregas beda razem grali

0

ile minut do konca?

0

moze ktos troche opisywac co sie dzieje na boisku? Niestety nie moge obejrzec

0

huntelaar5

masz klasyfikacje

17 goli

Lionel Messi (Barcelona)

Cristiano Ronaldo (Real Madryt)

10 goli

Fernando Llorente (Athletic Bilbao)

9 goli

David Villa (Barcelona)

Nilmar (Villarreal)

8 goli

David Trezeguet (Hercules CF)

Giuseppe Rossi (Villarreal)

7 goli

Sergio Aguero (Atletico Madryt)

Gonzalo Higuain (Real Madryt)

6 goli

Diego Forlan (Atletico Madryt)

Nelson Valdez (Hercules CF)

Felipe Caicedo (Levante)

0

jest bład przy wyniku włochów bo jest napisane 3:1 a nie 3:2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?