penosik
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kętrzyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BART97
Ja nie wiem czy to ja źle oglądałem ostatni mecz czy Ty, ale z tego co pamiętam to właśnie zszedł z kontuzja
1
Tutaj też znalazł się ten tekst :D
0
Super, czekałem na taką zmianę :)
0
Co jak co ale dla mnie ZM to Alves. Nie mogłem się nadziwić jak on gra. W tym sezonie to zdecydowanie najlepszy mecz w jego wykonaniu, a przede wszystkim podobały mi się jego wrzutki, były dokładne jak nigdy :p
0
Ronaldo nawet trafił gola własnej drużynie
0
No ale do tej pory Mickel gra dobry mecz, oby tak dalej :)
0
Nigdy nie oglądam koszykówki, ale dziś się zdecydowałem i nie żałuję:)
Bardzo dobry mecz, zwłaszcza w wykonaniu Navarro i Majkela (tu nie jestem pewien czy dobrze napisałem), O ile dobrze słyszałem to wyrównali rekord z tego sezonu rzutów za 3 i dzięki temu udało się wygrać:)
Bravo panowie
0
emotive
przecztaj 3 ostatnie wyrazy postu
0
Nie chcę za bardzo się czepiać, ale bardzo dużo jest błędów w tym artykule jak chociażby takie zdanie „Nigdy nie miałem wątpliwości co do tego
wątpliwości;
0
witam, może ktoś powiedzieć czy na cyfrowym polsacie jest mozliwosc obejrzenia meczu?
0
na początku napisałem meczów ale coś mi nie pasowałem i zmieniłem:)
mój błąd
0
na ta chwile mi całkiem nieźle idzie:) 9 miejsce:), trafilem 3 dokładne wyniki na 6 meczy
0
hehe obstawilem 3 do 0
0
dla mnie strona ok. Choc wolalem poprzednia. Moze przez ten kolor
0
jak w statystykach posiadanie piłki może byc 82 do 14 procent?
0
mozecie opowiadac co sie dzieje? Niestety nie moge ogladać
0
a już jeden znikł
0
i po co 2 takie same newsy?
0
neo2114
Dzięki za info
0
to o której w końcu ten mecz? myślałem że o 19.00
0
ok na razie. Trzymaj sie
0
wiem czytalem to wszystko. A kibice Arsenalu wydawali mi sie ze sa jednymi z najlepszych. Ale przekonalem sie ze tak nie jest. Bynajmniej wiekszosc z nich
0
w temacie o fabregasie jednak prawie co drugi komentarz
0
arsenallondynfc
zajrzyj na stronke waszego klubu i poczytaj komentarze to zobaczysz jak nas szanujecie
0
danio
haha 2 do 0 bylo na SB w lidze mistrzow
0
Cesc z pewnoscia nam sie przyda. Kto obejrzal kilka meczy w jego wykonaniu na pewno sie ze mna zgodzi. Wydaje mi sie takze ze nawet nie bedzie grzal lawy. Pep tak wszystko ustawi ze Xavi Iniesta i Fabregas beda razem grali
0
ile minut do konca?
0
moze ktos troche opisywac co sie dzieje na boisku? Niestety nie moge obejrzec
0
huntelaar5
masz klasyfikacje
17 goli
Lionel Messi (Barcelona)
Cristiano Ronaldo (Real Madryt)
10 goli
Fernando Llorente (Athletic Bilbao)
9 goli
David Villa (Barcelona)
Nilmar (Villarreal)
8 goli
David Trezeguet (Hercules CF)
Giuseppe Rossi (Villarreal)
7 goli
Sergio Aguero (Atletico Madryt)
Gonzalo Higuain (Real Madryt)
6 goli
Diego Forlan (Atletico Madryt)
Nelson Valdez (Hercules CF)
Felipe Caicedo (Levante)
0
jest bład przy wyniku włochów bo jest napisane 3:1 a nie 3:2