pepe3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mazurskyy
moze nie wkrecali ale wiekszosc pojedynkow przegrywal glownie na szybkosc ale boguski go wy*** pietka raz;p
0
Messi18, mazurskyy, stilfer111
ide spac;]
jutro was sprawdze;]
HALA //ADRID
0
mazurskyy
ty sie zajmij puyolem bo dzisiaj napastnicy go troche wkrecali;]
0
Messi18
aha i jesli cos mialo nie wysjc to wychowanek w bramce;P
0
z Robinho niewyszlo? duzo zrobil dla klubu moze nie tylko co r10 dla was ale ratowal nie raz dupe;]
a gago na messiego? co ci przyszlo do glowy tylko fryzury maja podobne a styl pilki zupelnie inny zreszta gago jest zaje**** i zobaczysz w tym sezonie;]
H //
0
mazurskyy
nic lepszego od gry w golfa niewymysliles
bedzie paka
H //
0
Messi18
niech idzie gwiazdka na Londynska lawke;]
chodz duzo zrobil dla Realu to juz go nikt niechce w Madrycie
H //
0
Cazorla przejdzie juz Casillasowi mowil;] i jego kolega z reprezentacji tez przejdzie:D
HALA Cazorla
HALA Villa
H //
0
El Guaje tez przyjdzie:D
0
El Fuego
glupszy niz ustawa przewiduje
0
stifler111
grozisz mi?
kariera?
0
misk00
Real Madryt, Wisła Kraków, Izolator Boguchwała ;D
0
stifler111
to ze mowie prawde nazywasz brakiem klutury? oj synu
0
El Fuego
tylko tyle umiesz?
0
fffj
to dobrze trafilem :D
0
razer
TYLKO FIORENTINA a nie np ;P
0
mlody999
zachowal sie jak zyd taka zwykla k***
0
Veo05
a z kim Barca grala
wymien jednego klasowego rywala
0
El Fuego
ty to jestes prze zabawny prawie z krzesla spadlem
Cantoro, Sobolewski, Głowacki to tez niebyla najsilniejsza Wisła
ale Wisła i Valencia to nie to samo
0
mlody999
grali na luzie?
a to co zrobił AŁRI w koncowce to tez bylo na luzie?
0
BAN!
mod
0
Kamil579, hanc, barca_michal, misk00, slavoo93, mesjaszive, wyspiarz70, Kamaczo, fffj, Marko121...
macie cos jeszcze do powiedzienia:D
HALA CLEBER
HALA WISLA
HM
0
zal tych komentow
to nie Real wygral tylko Valencia przegrala
szkoda wam bo da wasza Bar***ona nigdy czegos takiego niezrobi bo tak graja tylko najlepsi!
0
sprzedajcie im eto to do Realu przyjdzie Beznema:D